We zeiden het in april al: 10 jaar Laura’s Bakery gaan we op meer momenten vieren! Vandaag een soort terugblik waarin we de meest populaire recepten van de afgelopen 10 jaar met jullie delen. Deze lijst met toprecepten ziet er al jaren nagenoeg hetzelfde uit, dus we hebben verschillende populaire categorieën gepakt en bij elke categorie de twee meest populaire recepten uitgezocht. In de gehele toplijst staan vooral veel basisrecepten, dat verbaasde me niet, want dat is toch wel een heel belangrijk onderdeel van Laura’s Bakery geworden. En dat zie je ook wel weer terug in dit overzicht met populaire recepten op Laura’s Bakery.


De Blondie is mijn absolute favoriet!
En met mijn peuter van de week nog de American Pancakes gegeten en de basis koekjes gebakken. Een groot deel van de top 10 heb ik weleens gemaakt.
Vier je 10-jarige bestaan uitbundig en bak lekker door!
Haha yes wat leuk dit! Thanks!
Gefeliciteerd met het jubileum. Ben nog steeds heel blij met al je lekkere en goed beschreven recepten! 🙂
Zo fijn, thanks 🙂
Boterkoek, favoriet van het hele gezin en visite als er dan nog over is 😉
Haha, begrijpelijk!
Gefeliciteerd met je jubileum! Mijn allll time favoriet zijn de chocolate chip cookies, samen met de witte chocola & frambozen blondies!
Thanks! En wat een lekker rijtje!:D
de botercreme maak ik regelmatig uit je boek en je drip voor op een taart (valentijnsdripcake) heb ik ook al een aantal keer met succes gebruikt!
Als ik iets zoek kom ik vaak ook bij jouw site uit, omdat ik dan ook weet dat het echt werkt!
Dat is het mooiste compliment, thanks!
Goed hoor, Oma’s Appeltaart mag best nog eens in het zonnetje gezet worden.
Hij is ook zo lekker 🙂
Net nog even het hele verslagje over de Appeltaart opnieuw gelezen.
Het is en blijft een mooi verhaal, zeker ook omdat het écht van jouw Oma is.
En dat kopje thee, samen met Oma …. ik zie het zo voor me!!
Het blijft ook voor mij het favoriete recept allertijden 🙂
Sinds ik jouw banketbakkersroom maakt mislukt het nooit meer, en zooo lekker. De vanillebotercreme is ook een toppertje. Naast de heerlijke taarten, koekjes en hartige ?
gefeliciteerd met je jubileum. je recepten zijn goed te volgen en zo lekker. In je boeken staan ook heerlijke dingen. ik hoop dat je nog lang doorgaat, zodat we nog volop kunnen genieten van al dat lekkers van jou.
Het gerecht wat ik heel vaak heb gemaakt en dus favoriet is zijn de pizza bonbons! Al jaren staan die op feestjes bij ons op tafel en al met meerdere mensen heb ik dit recept gedeeld en verwezen naar jou site.
Echt zijn de pizza bonbons recent verstoten van hun eerste plaats. Want OMG hoe lekker is de stroopwafelboterkoek… niet normaal!! Echt een aanrader voor iedereen!
Hahaha geweldig je berichtje, thanks 😀
Hij staat nog niet zo gek lang online maar hij is al echt de favoriet hier…. de stroopwafel boterkoek! Oh wat is die lekker! Ook het borrel brood met pesto en parmaham doet het goed hier. Hopelijk komen er nog 10 hele mooie jaren bij. Wat een geweldige prestatie om in 10 jaar zoiets moois op te bouwen, dat heb je goed gedaan en mag je trots op zijn!
Wat lief en leuk om te lezen. Thanks!
Ps: ik zou het zo handig vinden als er een Laura’s bakery app zou zijn waar de recepten makkelijk in te vinden zijn! Dan is het toch net wat sneller gevonden dan via de browser op m’n telefoon. ?
Haha staat genoteerd!
Ik ben helemaal gek op jou appeltaart recept, doe er zelf iets minder suiker in en geen paneermeel en voeg er sultanas aan toe, en een klein beetje extra boter en zelfrijzend bakmeel (lekkere dikke bodem) en de taart is hier altijd favoriet!vandaag heb ik ook de boterkoek-brownie taart gemaakt, hij is heeerlijk! Wel heb ik het recept van de boterkoek moeten verdubbelen voor een ietwat dikkere bodem (komt door se grotere springvorm denk ik) n heb ik wat extra chocolade stukjes door het brownie gedeelte gedaan haha! Dit laat zien dat je recepten perfect zijn, en je makkelijk je eigen twist eraan toe kan voegen!
Dat klinkt zalig allemaal! Extra leuk om er lekker je eigen versie van te maken 🙂