Steeds vaker krijg ik de vraag of er ook suikervrije recepten op mijn blog staan. Bakken zonder suiker is niet wat ik het meeste doe, ik heb nu eenmaal een zoet blog en dat betekent er ook een hoop suiker wordt gebruikt. Dus helemaal suikervrij bakken zal ik nooit doen, maar inmiddels staan er wel flink wat zoete recepten zonder suiker op het blog. Ik zet er een aantal voor je op een rijtje!
Lekker bakken zonder suiker
Even een kleine kanttekening: bakken zonder suiker houdt niet in dat alle recepten helemaal suikervrij zijn. Ze bevatten alleen geen toegevoegde suikers. En daarmee bedoel ik geraffineerde (bewerkte) suikers. Alternatieve zoetstoffen, zoals honing, dadels, agavesiroop of fruit, vind je wel terug in deze recepten. Of je dit dan gezond noemt, is erg persoonlijk. Afhankelijk van waar je naar op zoek bent, kun je een keuze maken uit de recepten zonder suiker in dit lijstje!













Ik zou zelf palmsuiker gebruiken en in plaats van boter banaan is een stuk gezonder en daarmee Let je ook een beetje op je lijn, maar je bent echt top zoveel lekkers heerlijk gewoon wat je maakt
hoi,
je hebt bij de suikervrije cake toch geen 8 eieren nodig??
er staat namelijk 2 x 4 eieren in het recept.
Ik ga de cake zelf ook eens maken, ik heb diabetes, en moet zeker suikervrij,
ook zonder natuurlijke suikers zoals honing, kokos, vers fruit, gedroogd fruit enz.
VRAAG: 22 gram vloeistof, ( hoe kan ik dit afwegen?? )
of hoeveel ( thee) ( eet ) lepels zijn dit??
Over welke suikervrije cake heb je het? 22 gram vloeistof zou ik met de weegschaal wegen, maar ik snap niet goed waar dit over gaat.
Hallo Laura, ik heb een vraag.
Ik bak met amandelmeel en verdere bio melen, maar altijd is het gebak kruimig.
Weet jij wat ik niet goed doe.
Bedankt yvonne
Hi Yvonne, gebruik je mijn recepten daarvoor? Anders is het voor mij moeilijk beoordelen.
Hallo laura due gebruik ik nog niet maar ga er wel mee aan de slag, kijken of ik dan geen kruimeltaart krijg.
Maak het gewoon uit een recept maar lukt nooit.
Yvonne