Deze carpaccio wraps zijn een ontzettende leuke variatie op de populaire kruidenkaas-kipfilet wrap hapjes. Ze zijn een ideaal borrelhapje, een hartig hapje voor bij de high tea of zelfs gewoon lekker als tussendoortje.
Carpaccio wraps maken
Carpaccio is een echte klassieker als het op voorgerechten aan komt, maar erg origineel is het gerecht niet (meer). Om die reden besloot ik het gerecht in een ander jasje te steken: ik maakte er carpaccio wraps van, of eigenlijk een soort carpaccio rolletjes.
Het resultaat was zalig! Zeker zo lekker als het origineel. Het verschil is wel dat je deze carpaccio wraps niet zo snel als voorgerecht zult serveren, maar ze zijn daarentegen wel een perfecte borrelhap. Ontzettend makkelijk om te maken, goed voor te bereiden en bijna iedereen is er gek op.
Kun je geen genoeg krijgen van dit soort borrelhapjes? In dit artikel heb ik nog meer makkelijke borrelhapjes recepten verzameld.
Fijne Jaarwisseling!
Ik ben de laatste paar maanden helemaal verzot op carpaccio hihi! ziet er dus heerlijk uit!
Oh dit lijkt me heerlijk. Dit ga ik ook eens maken.
Hoi! Dit maak ik ook erg graag en heb een lekkere toevoeging! ,Bij de lidl verkopen ze een bakje met pesto spread waar ook al pijnboompitten en kaas door heen zit, deze is heerlijk om in plaats van de grovere pesto te gebruiken en dan verder gestreept volgen. Het bakje ligt in de koeling bij de anti pasta gerechtjes.
Groetjes,
Nancy
Goedemiddag, ik lees dat de pesto spread van de Lidl heerlijk is ipv de grovere pesto. Als ik deze pesto spread wil gebruiken, betekent dit dat ik dan ook geen pijnboompitten en Parmezaanse kaas hoef te kopen?
Groetjes, Marian
De pijnboompitten en Parmezaanse kaas zijn extra toppings, die zijn dus gewoon nodig (en zitten bovendien altijd in elke soort groene pesto)
Ziet er echt heel lekker uit! Is ook eens iets anders dan hoe ik het normaal maak (met gerookte zalm en kruidenkaas)..
Ziet er echt heel goed uit! Misschien dat dit wel een leuke toevoeging is aan ons oudjaarsavond-buffet 🙂
mijn vader houd van carpaccio dus ik ga deze snel voor hem maken en ook een beetje voor mijzelf :p
Ziet er heel lekker uit maar moet je de pijnboompitjes niet eerst roosteren? Ik heb geleerd nl dat ze rauw een giftige stof bevatten.
Kun je zeker doen. Van die giftige stof heb ik nog nooit gehoord, ook nog nooit ergens last van gehad (misschien dat je er dan bakken vol van moet eten 😉 )
Ik ga de wraps zo maken… smeer en beleg je de wraps helemaal of maar een gedeelte daarvan?? Ik hoor het graag!!
Ik doe het helemaal, dan krijg je een mooie spiraal.
Truffelmayonaise ipv pesto is ook een aanrader!!! ?
Enig idee waar ik carpaccio kan halen? Of moet ik dit zelf snijden?
Ik kocht het gewoon bij AH, als het er niet onder de naam carpaccio ligt, kun je ook zoeken naar Ossenhaas (dat is hetzelfde)
Misschien een leuke tip voor de Carpaccio fans!
ipv een wrap kun je ook eens kroepoek gebruiken, zelfde ingredienten maar dan op stukjes gebroken kroepoek.
erg lekker en viel hier erg goed in de smaak ! 🙂
Andere suggesties: gerookte kip met tomaten of olijven tapenade met wat sla/ rucola, gerookte zalm met mierikswortel, bieslook en sla/ rucola, kipfilet met komkommer en pindakaas en beetje sambal ….met wraps is het erg leuk om smaken te combineren!
Het werd een succes! Carpaccio??? Carpacciawesome!!!
Heel lekker!! Maar waar heb je de prikkers vandaan?
Durf ik niet te zeggen helaas, volgens mij heb ik deze ooit gekregen.