Heb jij al bedacht wat je gaat bakken voor Kerst, of ben je nog op zoek naar een indrukwekkend maar eenvoudig recept? Zoek dan niet verder: deze no-bake witte chocolade cheesecake met BROS is perfect als feestelijke taart bij de koffie én als afsluiter van het kerstdiner. Extra fijn: je hebt er geen oven voor nodig – alleen wat ruimte in de koelkast. Twintig centimeter, om precies te zijn, want dat is de maat van de springvorm die je voor dit recept gebruikt.
Nestlé vroeg me vorige week of ik een bijzonder baksel wilde bedenken met hun chocoladeproducten. Iets nieuws – dus niet de bekende KITKAT & SMARTIES taart. Ik ging meteen enthousiast aan de slag en mijn hoofd stroomde over van de ideeën. Maar ik wist al snel: ik wil iets maken met BROS. Ik ben gek op die luchtige repen! Vroeger kocht ik ze zelfs per tien tegelijk in zo’n voordeelverpakking.
Uiteindelijk koos ik voor deze frisse witte chocolade cheesecake met BROS als smaakmaker én topping. Het resultaat is feestelijk, romig, luchtig en voor iedereen haalbaar om te maken.
Heb jij zelf ook een leuk idee voor een baksel met Nestlé chocolade? Dan heb ik goed nieuws: je kunt meedoen als mijn insider! Je ontvangt een mystery box vol lekkers en kunt zelf creatief aan de slag.



Hoi,
Ik wil deze taart graag gaan proberen, maar ik vind met bros te chocolade achtig, kan ik die ook vervangen voor verse aarbeien? En hoelang van te voren kan ik de taart dan maken?
Groetjes
Dat kan, alleen ik heb het zelf niet getest. Dus durf je niet precies te zeggen wat het doet qua vocht (aardbeien zijn natuurlijk vochtiger dan chocolade). Hier lees je alles over het bewaren (en dus ook hoe ver van tevoren je iets kunt maken): https://www.laurasbakery.nl/bewaren-en-invriezen-van-gebak/
Hoi Laura, gebruik je verse of houdbare slagroom voor dit recept. Maakt het iets uit?
Ik gebruik altijd verse slagroom. Maar het kan mogelijk ook met houdbare slagroom hoor!
Jammer dat je een sponsorship van Nestle neemt :(. Schiet bij mij het verkeerde keelgat in om zo maar even te zeggen. Ik ga het recept binnenkort wel proberen, maar ik zal zeker de taart van de bakker gescheiden houden.
Hoeveel bakjes bros toetjes heb je nodig?
Hoi Morgan, ik weet niet of ik je vraag goed begrijp, maar er gaan geen bros toetjes in?