In de zomer mag ik altijd graag zelf ijsjes maken. Dit keer maakte ik aardbeien-yoghurt ijsjes. Resultaat is een heerlijk zomers ijsje en ook nog eens hartstikke gezond. Ik moet eerlijk toegeven dat ik bij het kiezen van een ijsje daar nooit heel erg op let, maar het is natuurlijk wel mooi meegenomen. En zo hoef je geen excuus te verzinnen om dan maar gelijk een tweede op te smikkelen.
BAKTIP: Ik gebruik de Zoku ijsmaker al jarenlang en ben er nog steeds ontzettend blij mee. Met deze ijsmaker maak je binnen no-time meerdere ijsjes achter elkaar. Daarnaast kan je ook leuke effecten met laagjes, vullingen en stukjes fruit maken.
Dit ziet er echt heel erg lekker uit! Ik wil het een keertje maken, zeker weten!
OMG
Super lekker, gezond en ook nog eens Cute!!!
Oh dat ziet er heerlijk uit, en wat een prachtige kleuren!
Ik hoop dat je eens bij mij langskomt,
http://www.jannakamphof.blogspot.nl
Ze zien er echt super lekker uit 😉
hoi Laura,
ik hou van zulke ijsjes!!
maar kun je ook vanille yoghurt gebruiken ipv gewone yoghurt???
Zeker, vooral gebruiken wat jij lekker vindt 😉
Hoi Laura!
Wat geniet ik toch altijd (en mijn gezin mèt mij…) van je recepten!
Vraagje. … wat voor yoghurt gebruik jij? Volle, halfvolle of magere? Ik heb vanilleyoghurt gebruikt, maar dat duurde erg lang voor het bevroren was en was ook lastig om erin te gieten. ..
Groeten
Martine
halfvolle yoghurt, je zou het eventueel iets kunnen verdunnen met melk zodat het er makkelijker in giet.
Klinkt lekker! Hoeveel yoghurt heb je ongeveer nodig?
200-250 ml moet meer dan genoeg zijn
Dankjewel! Heb ze dit weekend gemaakt en smaken lekker en gezond
Hoi Laura,
Leuk recept zeg,en wat zien ze er zomers uit!
Weet je of je in plaats van reguliere yoghurt ook een lactosevrij alternatief zoals sojayoghurt kunt gebruiken?
Ben benieuwd!
Groetjes, Brenda
Ik heb ze gisteren gemaakt met alpro soya kokos yoghurt. Ging prima en de smaak was heerlijk!
Jazeker, kan heel goed 🙂
Ik heb in de zoku ijslolly maker wel eens waterijs zonder zoet (suiker/honing) proberen te maken, maar dan krijg je ze er alleen uit met veel bloed zweet en tranen. Vermoedelijk, suikerhoudende massa minder aan vriest dan wateriks suikervrij.
Hoe ging dat bij jou met dit yoghurt recept? Aangezien het enige zoete aardbei is, maar yoghurt een andere structuur dan water heeft. Dat vroeg ik me even af.
Ik kreeg deze er prima uit. Waterijs zonder zoetmiddel krijg je er inderdaad nauwelijks uit, volgens mij staat dat ook in hun handleiding.
Bedankt voor de snelle reactie. Heb ik vast de handleiding niet zorgvuldig genoeg door gelezen ?, dan ga ik ze gewoon yoghurt vast ook veel lekkerder ?. Dank je!
Zou je alle yoghurt en aardbeien ook bij elkaar kunnen doen en dan in een cakevorm in kunnen vriezer voor ijsjes? Of worden de verhoudingen dan anders?
Verhoudingen worden dan niet anders, maar dit is niet ijs dat je eenvoudig in stukjes kunt snijden.