
Mijn boeken Het Basis Bakboek en Het Laura’s Bakery Bakboek, zoete kersthangers, Le Creuset spullen en een bakset van Rosti Mepal. Het zijn zomaar een paar dingen die in dit fantastische kerstpakket zitten die één van jullie kan winnen! Hoe leuk is dat? Met de feestdagen in aantocht leek het mij leuk om jullie eens in het zonnetje te zetten. Doordat jullie het gehele jaar trouw Laura’s Bakery bezoeken, mag ik dit werk dagelijks doen en dat vind ik fantastisch! Ik heb bij mijn favoriete (kerst)merken aangeklopt voor deze leuke actie en dankzij hen kon ik deze gave en grootse winactie organiseren. Dit kerstpakket is namelijk niet zomaar een kerstpakket. Dit pakket zit echt bomvol en heeft een waarde van meer dan 350 euro! Wauw, ik wou dat ik zelf kon winnen 😉 . Lees snel verder om te kijken hoe jij mee kunt doen!
Wat zit erin?
Ik ga het niet tot in detail uitwerken en laten zien, het moet natuurlijk nog wel een beetje een verrassing zijn. Maar om je een goed beeld te geven, zal ik je er wat over vertellen. Mijn twee bakboeken had je natuurlijk al gespot op de afbeelding, net als een leuk winters koekjesboek. En wat dacht je van de veel te gave Le Creuset fluitketel en taartvorm? Mijn favo merk voor kommen en spatels mag ook niet ontbreken, van Rosti Mepal mocht ik een mooie bakset toevoegen aan dit kerstpakket.
Er zit ook een bon in het pakket waarmee je online een gave kerstplanner gratis kunt downloaden. Smullen doe je met het lekkers van Van der Burgh Chocolaad terwijl je wacht tot je baksels klaar zijn, en die decoreer je dan weer met de kerstsprinkles van Dots and Peas. En om het af te maken: van het merk Kurt S. Adler mag ik maar liefst 25 zoete kersthangers toevoegen. Van gingerbreadfiguren tot snoepgoed. Niet eetbaar, maar wel ideaal voor een prachtige zoete boom.

Zo doe je mee
Wil je meedoen? Dat is simpel: vertel mij in een reactie wat jouw favoriete zoete kerstrecept is. Eentje die je misschien pas hebt ontdekt, of eentje die al jaren traditiegetrouw gebakken wordt? Ik ben heel erg benieuwd!
Meedoen kan tot 11 december, op 12 december maak ik de gelukkige winnaar bekend zodat het pakket nog voor de kerstdagen in huis is. Dat doe ik onderaan dit artikel en de winnaar krijgt natuurlijk ook een mailtje van mij. De winactie is gesloten, meedoen is niet meer mogelijk.
Dat is het, alleen een reactie achterlaten dus. Op Instagram (Stories) zal ik de komende dagen wat sneak peaks geven van de inhoud van dit gave kerstpakket. Nieuwsgierig? Volg mij dan om niets te missen!
De winnares is bekend en heeft van mij inmiddels een mail ontvangen. Marjolijn, gefeliciteerd! Marjolijn stuurde onderstaande reactie in:
Mijn favoriete zoete kerstgerecht (of eigenlijk altijd gerecht) is boterkoek naar het recept van oma. Dat doet mij echt denken aan de feestdagen. Oma bakte altijd met Sinterklaas een koek voor iedereen. De helft aten we dan op en de andere helft ging in de vriezer voor tijdens kerst. En oma maakte echt de lekkerste boterkoek (het recept heeft ze mij gelukkig geleerd). Het geheim? Geen ei, zo krijg je niet zo’n kleffe boterkoek. Echt, als je dit eenmaal geproefd hebt, wil je nooit meer de kleffe versie. Nu oma niet meer kan bakken, bak ik naar het recept met kerst.
belangrijk
Het kan soms gebeuren dat een reactie niet gelijk verschijnt, de site weet af en toe niet wat hij meemaakt met al die reacties tegelijk en gooit ze dan in een map met spam. Ik loop deze map dagelijks door om de reacties alsnog handmatig toe te laten. Staat je reactie er de volgende dag nog niet bij (er zijn meerdere pagina’s met reacties, onderaan kun je doorklikken), probeer het dan gewoon nog een keer ? . Oh, en abonneer je niet op de reacties wanneer je een reactie achterlaat op dit artikel, tenzij je overladen wilt worden met e-mails ? .
(wel geabonneerd op de reacties en krijg je nu heel veel mails? Onderaan zo’n mailtje dat je krijgt kun je via ‘abonnementen beheren’ de updates weer uitschakelen)


Elk jaar probeer ik wel een nieuw recept van jou uit met kerst. Zeker toen wij nog in zuid – afrika woonde was het het heerlijk om met kerst Nederlandse dingen te bakken. Wat ik vaak maakte was (en nog steeds) is de appeltaart van jou website?. Rond de kerstdagen komt die appeltaart er zeker weer. Super leuke actie. Ik ga?(duimen)
Wat een mooie set! Ik ben dol op pakkettwn uitpakken en zeker met zo’n mooie spullen voor in de keuken. Mijn zoete guilty pleasure met Kerst is ieder jaar weer dadeltaart. Heerlijk zoet en zacht…steeds weer een stukje eten mmmmmmm
Ik kwam pas een merengue krans tegen, opgemaakt met chocola en noten en caramel! Dat gaat écht mijn favoriet zijn voor dit jaar! Glutenvrij, dus voor de hele familie geschikt als heerlijke afsluiter na een lekker kerstdiner!
Wat een super leuke actie! Mijn zus en ik bakken heel wat taarten met fondant voor kinderverjaardagen enz, zijn gek op taarten en toetjes uit proberen. Een echt vast receipt voor kerst hebben we niet, want we proberen ieder jaar iets anders! Favouriet bij mij zijn chocoladecakejes waar t binnenste deeg vloeibaar uit loopt…chocola in een recept is altijd goed!
Teramisu eclairs… super lekker. Zou graag wat willen winnen. Erg leuk
Super leuk voor de feestdagen! Lekker bakken met de meiden 🙂 ik doe graag mee
Mijn favoriete recept gaat dit jaar toch naar de kokoskerstballen met chocola.
Wauw, toffe actie!!
Mijn favoriete kerstrecept is de tiramisu van mijn grootmoeder. We eten hem al jaren elke kerstdag maar hij blijft me steeds geweldig smaken (denk dat het de liefde is waarmee hij gemaakt wordt 🙂 ).
Zelf bak ik ook telkens een grote marmercake, bakken hoort gewoon bij kerst en de restjes “the day after” opeten als ontbijt zorgen ervoor dat ik nog wat langer in de kerstsfeer blijf.
Wat een geweldig pakket! Ik word er heel hebberig van ?. Ik probeer ieder jaar iets nieuws te verzinnen voor de kerst. Er is zoveel lekkers om uit te proberen. Maar twee van mijn favorieten zijn toch wel brownies en stick toffee cake ?. Nu al zin in!! ????
Ik maakte de caramel shortcake…
Toen ik mijn ex-collega’s vertelde dat ik weg ging…
Toen ik een high-tea organiseerde op m’n verjaardag…
Toen ik iets lekkers bakte als prijs op het handbaltoernooitje wat we organiseerden…
Toen een vriendin met liefdesverdriet chocolade nodig had…
Toen het pasen was en ik hem een keertje met gele lijntjes wilde proberen…
Dus ja, ik denk dat ik er uit ben…
Ik maak een caramel shortcake deze kerst, het is zo’n succesrecept! Ik twijfel alleen nog of ik ga voor groene of rode lijntjes, of misschien toch een een kerstboom of ster.
Wat een leuke actie! Hier komt mijn perfecte zoete kerst toetje: stoofpeertjes!
Schil de peertje, maar laat het stokje eraan ? zet ze in de pan en verdrink ze in zoete port, een kaneelstokje, een eetl bruin basterdsuiker, theel speculaas kruiden en de schil van 1 citroen. Kook totdat ze mooi rood en gaar zijn. Die geur!!! Kookvocht kook ik altijd nog in met wat maïzena zodat het een glosje op de peertjes achterlaat?
Het lekkerste zoete recept is dat toch wel van onze zoete wafel “koekjes” het is een al jaren oud familie recept wat qua hoeveelheid suiker wel weg heeft van jouw suikerkoekjes recept. Maar beide o zo lekker ?
Dit kerstpakket is een pakket uit 1000en.. wat zou dit gaaf zijn om te winnen! Als ik zo veel geluk mag hebben kan mijn kerst zeker niet meer stuk ?
Mijn favoriete Kerst recept is een Pavlova met lychees en passievruchten en een frambozensaus.
Traditie getrouw staat deze elk jaar op het kertsmenu ?
Wauw Laura wat te gek! Mijn kersttoetje (ja in limburg is het toetje en geen dessert) jaaa dat blijft ijstaart bastogne koekjeskruimels aan de zijkant met stoofpeertjes witte chocolade saus en kaneel!!? Love it!???❤
Hoi hoi Laura,
Wat een leuke winactie! Wat leuk dat je dat doet! Ik wil allereerst zeggen dat ik je recepten superleuk en lekker vindt! Ik geef aan iedereen door dat dit een supergoede site is 😉
Mijn favoriete kerstrecept is een tulband. Lekker simpel, maar altijd lekker!
Alvast fijne kerstdagen, en nog veel succes met de vordering van je website!