Laura’s Bakery kerstpakket winactie

Gepost: 5 december 2017 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

Mijn boeken Het Basis Bakboek en Het Laura’s Bakery Bakboek, zoete kersthangers, Le Creuset spullen en een bakset van Rosti Mepal. Het zijn zomaar een paar dingen die in dit fantastische kerstpakket zitten die één van jullie kan winnen! Hoe leuk is dat? Met de feestdagen in aantocht leek het mij leuk om jullie eens in het zonnetje te zetten. Doordat jullie het gehele jaar trouw Laura’s Bakery bezoeken, mag ik dit werk dagelijks doen en dat vind ik fantastisch! Ik heb bij mijn favoriete (kerst)merken aangeklopt voor deze leuke actie en dankzij hen kon ik deze gave en grootse winactie organiseren. Dit kerstpakket is namelijk niet zomaar een kerstpakket. Dit pakket zit echt bomvol en heeft een waarde van meer dan 350 euro! Wauw, ik wou dat ik zelf kon winnen 😉 . Lees snel verder om te kijken hoe jij mee kunt doen!

Wat zit erin?

Ik ga het niet tot in detail uitwerken en laten zien, het moet natuurlijk nog wel een beetje een verrassing zijn. Maar om je een goed beeld te geven, zal ik je er wat over vertellen. Mijn twee bakboeken had je natuurlijk al gespot op de afbeelding, net als een leuk winters koekjesboek. En wat dacht je van de veel te gave Le Creuset fluitketel en taartvorm? Mijn favo merk voor kommen en spatels mag ook niet ontbreken, van Rosti Mepal mocht ik een mooie bakset toevoegen aan dit kerstpakket.

Er zit ook een bon in het pakket waarmee je online een gave kerstplanner gratis kunt downloaden. Smullen doe je met het lekkers van Van der Burgh Chocolaad terwijl je wacht tot je baksels klaar zijn, en die decoreer je dan weer met de kerstsprinkles van Dots and Peas. En om het af te maken: van het merk Kurt S. Adler mag ik maar liefst 25 zoete kersthangers toevoegen. Van gingerbreadfiguren tot snoepgoed. Niet eetbaar, maar wel ideaal voor een prachtige zoete boom.

Zo doe je mee

Wil je meedoen? Dat is simpel: vertel mij in een reactie wat jouw favoriete zoete kerstrecept is. Eentje die je misschien pas hebt ontdekt, of eentje die al jaren traditiegetrouw gebakken wordt? Ik ben heel erg benieuwd!

Meedoen kan tot 11 december, op 12 december maak ik de gelukkige winnaar bekend zodat het pakket nog voor de kerstdagen in huis is. Dat doe ik onderaan dit artikel en de winnaar krijgt natuurlijk ook een mailtje van mij. De winactie is gesloten, meedoen is niet meer mogelijk.

Dat is het, alleen een reactie achterlaten dus. Op Instagram (Stories) zal ik de komende dagen wat sneak peaks geven van de inhoud van dit gave kerstpakket. Nieuwsgierig? Volg mij dan om niets te missen!

De winnares is bekend en heeft van mij inmiddels een mail ontvangen. Marjolijn, gefeliciteerd! Marjolijn stuurde onderstaande reactie in:

Mijn favoriete zoete kerstgerecht (of eigenlijk altijd gerecht) is boterkoek naar het recept van oma. Dat doet mij echt denken aan de feestdagen. Oma bakte altijd met Sinterklaas een koek voor iedereen. De helft aten we dan op en de andere helft ging in de vriezer voor tijdens kerst. En oma maakte echt de lekkerste boterkoek (het recept heeft ze mij gelukkig geleerd). Het geheim? Geen ei, zo krijg je niet zo’n kleffe boterkoek. Echt, als je dit eenmaal geproefd hebt, wil je nooit meer de kleffe versie. Nu oma niet meer kan bakken, bak ik naar het recept met kerst.

belangrijk

Het kan soms gebeuren dat een reactie niet gelijk verschijnt, de site weet af en toe niet wat hij meemaakt met al die reacties tegelijk en gooit ze dan in een map met spam. Ik loop deze map dagelijks door om de reacties alsnog handmatig toe te laten. Staat je reactie er de volgende dag nog niet bij (er zijn meerdere pagina’s met reacties, onderaan kun je doorklikken), probeer het dan gewoon nog een keer ? . Oh, en abonneer je niet op de reacties wanneer je een reactie achterlaat op dit artikel, tenzij je overladen wilt worden met e-mails ? .

(wel geabonneerd op de reacties en krijg je nu heel veel mails? Onderaan zo’n mailtje dat je krijgt kun je via ‘abonnementen beheren’ de updates weer uitschakelen)

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

2.171 reacties

  1. Marieke schreef:

    Wauw wat een leuk pakket zeg!
    Mijn favo Kerst lekkers is een merinque 🙂
    Superlekkerrr!!!

  2. Glynis Ferguson schreef:

    Tja met Engelse roots…bak ik dus elk jaar mince pie.

  3. Angelique Vaessen schreef:

    Mijn ultieme kerstrecept is toch wel kerststol, lekker wat roomboter erop en smullen maar.
    Maar wat een gaaf kerstpakket, ik doe graag mee met de winactie.

  4. Rita schreef:

    Graag doe ik met deze fantastische actie mee. Er zijn zoveel lekkernijen, maar koekjes, kniepertjes/nieuwjaarsrolletjes, cake, chocolademousse, crème brûlée en merengue zijn toch wel favoriet. Ik weet zeker dat ik nog meer inspiratie uit jouw prachtige bakboeken kan halen!

  5. Maaike schreef:

    De fsvoriet bij mijn familie is monchou in een glaasje met verse vruchten (aardbeien, blauwe bessen, frambozen gemengd met een beetje aardbeiensaus.) er boven op. Zo ontzettend lekker!

  6. anouk schreef:

    Wat een gave winactie! Ik bak met kerst het liefst profiteroles voor het toetje. Niet supermoeilijk, maar zo’n soesjestoren ziet er wel heel gaaf uit 🙂

  7. Ellen schreef:

    Mijn favorecept is een cheesecake versierd met allerlei eetbare kerstversieringen.
    De ideale taart die je van te voren kunt maken waardoor je rustig van de kerst kan genieten.

  8. Jessica hazekamp schreef:

    Ohhh wat een super leuke actie! Mijn favo kerstrecept is by far hang op!!!
    Heerlijk met vruchtjes er doorheen.

    Echt iets van vroeger, in een grote ouderwetse zakdoek stond die yoghurt dan stijf te worden. En als mijn moeder een jaar dacht we proberen wat anders werd er luid geprotesteerd!!!

    Een traditie die ik zeker zelf ga voort zetten nu mijn kindjes er zijn!!!!

  9. Karin schreef:

    De zoete recepten maak ik het meest voor mijn neefje en nichtje. Vorig jaar heb ik een soesjes toren gemaakt en versierd met allerlei zoetigheid. Dat viel goed in de smaak en is voor herhaling vatbaar.

  10. Lotte van Kins- Kettenis schreef:

    Wat een super gaaf pakket! Ik maak traditie getrouw ieder jaar arretjescake. Misschien niet heel spannend, maar wel echt super lekker! Het is een recept wat bij mijn overgrootmoeder vandaan komt en misschien nog wel verder terug.. Zij maakte het vroeger ook als er iemand jarig was, omdat het vrij goedkoop is om te maken 🙂

  11. Danielle schreef:

    Jaa super gaaf dat zou een heel leuk verjaardagskadootje zijn!
    Ik hou van bakken en heb al veel recepten van jouw geprobeerd!! Lijkt me super gaaf om te winnen

  12. Marleen schreef:

    Het lekkerste kerst recept is de witte chocolademousse die mijn (nu man sinds 2 sept 2017) maakte toen ik voor de eerste keer bij hem at. En eigenlijk niks lustte door de vlinders in mijn buik.
    Als ik er nu weer aan denk word ik weer blij ♡

  13. Mariska schreef:

    Toevallig gisteren de appeltaart cheesecake gemaakt, en deze gaat er zeker komen met de kerst! Alleen dan met kerststerren bovenop in plaats van een raster 🙂

  14. Marleen schreef:

    Het lekkerste kerst recept is de witte chocolademousse die mijn (nu man sinds 2 sept 2017) maakte toen ik voor de eerste keer bij hem at. En eigenlijk niks lustte door de vlinders in mijn buik.
    Als ik er nu weer aan denk word ik weer blij ♡

  15. Marielle schreef:

    Wat een super mooi pakket! Mijn favoriete kerstrecept is pavlova in kransvorm met slagroom en rood fruit. Heerlijk en niet te zwaar na het kerstdiner.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *