Laura’s Bakery 10 jaar

Gepost: 21 april 2020 Laatst bewerkt: 16 februari 2026
Laura’s Bakery 10 jaar

Hiep hiep hoeraaa! Laura’s Bakery bestaat vandaag 10 jaar! Wauw, niet te geloven dat ik 10 jaar geleden een hobby begon en dat dit een bedrijf werd waar ik nu alweer ruim 5,5 jaar fulltime in werk. Samen met een team zelfs, er is ontzettend veel gebeurd in de laatste jaren, dat staat vast. Binnenkort neem ik jullie mee terug in de tijd, vandaag vertel ik jullie in vogelvlucht hoe Laura’s Bakery is ontstaan. En ook niet onbelangrijk, hoe ik dit jubileum met jullie ga vieren!

Laura's Bakery 10 jaar 2

Hoe het begon

Het is zelfs al iets langer geleden dan 10 jaar dat ik mijn eerste blog startte. In december 2009 begon ik via web-log.nl mijn eigen kleine stukje op het internet. Puur om vrienden en familie op de hoogte te houden van de taarten die ik decoreerde met fondant en marsepein. Wat een blog nu eigenlijk was en dat ik er zelf eentje had wist ik niet.

Het schrijven, fotograferen en bakken vond ik los van elkaar al leuk, maar zo gecombineerd vond ik het al helemaal fantastisch. Op 21 april 2010 besloot ik een ‘echte’ blog te starten en zette ik alles wat ik tot dan toe had gecreëerd over op een nieuwe site waarmee ik wat meer mogelijkheden had.

Recepten deelde ik toen overigens helemaal niet. Het bleef bij het delen van foto’s met een kort verhaaltje. Snap je ook gelijk waarom sommige hele oude artikelen niet voorzien zijn van een recept. Recepten ging ik pas delen nadat onbekende mensen (help, hoe hadden die mijn plekje op het internet nou gevonden?!) erom vroegen. Kleine moeite, dus ik begon met het uitwerken van de recepten.

Laura's Bakery 10 jaar 1

10 jaar later

Fast forward naar april 2020. Want wat er in die tussentijd allemaal precies gebeurde vertel ik binnenkort. Laura’s Bakery is inmiddels al jaren een serieus bedrijf waar ik niet meer alleen de boel run. Mariette en Judith ondersteunen mij waar ze kunnen en het is een verademing om niet zelf meer alle ballen hoog te moeten houden.

Naast de recepten die ik nu wel deel op mijn blog, kun je mijn recepten ook vinden in mijn drie bakboeken, columns in Vriendin of een van de vele andere (online) publicaties. Achter de schermen zijn we momenteel zelfs bezig met nog veel meer spannende projecten, zodra er meer zekerheid is zijn jullie uiteraard de eersten die er alles over horen.

Het is echt ongelooflijk hoe Laura’s Bakery van een hobby is uitgegroeid tot een goedlopend bedrijf met honderdduizenden vaste lezers.

Dank jullie wel allemaal!

Laura's Bakery 10 jaar 4

Tijd voor een feestje

10 Jaar Laura’s Bakery kunnen we natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Het is tijd voor een (digitaal) feestje! Morgen deel ik het recept voor een geweldige confetti taart met jullie en volgende week ga ik fan-tas-tische prijzen weggeven. En dit is alleen nog maar wat er de komende week te wachten staat. Het hele jaar bestaat Laura’s Bakery namelijk 10 jaar en dit gaan we vieren ook. To be continued… 😉

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

217 reacties

  1. Nikita schreef:

    Gefeliciteerd!! Op nog vele jaren!

  2. Andrea schreef:

    Van harte gefeliciteerd en ga zo door. ?❤️

  3. Judy schreef:

    Topper!

  4. Jeanine schreef:

    Van harte gefeliciteerd!!
    Geniet van je jubileum:)
    Ben nog altijd dolblij met je bakkunsten op papier.
    De kindjes (3,5,7) vinden het ook heerlijk,bladeren door jouw boeken,om vervolgens iets uit te mogen kiezen.
    Ga zo door!

    1. Laura's Bakery schreef:

      Wat fijn dat ik iedereen blij kan maken! Dankjewel!

  5. Saskia schreef:

    Laura gefeliciteerd met het 10 jarig bestaan! Dankzij jou bak ik al voor een lange tijd heerlijke baksels. Bedankt daarvoor!

    1. Laura's Bakery schreef:

      Zo leuk! Thanks Saskia!

  6. Anja schreef:

    Van harte gefeliciteerd Laura ?? met je 10- jarig jubileum !!
    Erg bedankt dat je je recepten en tips met ons deelt ❤️❤️
    Blijf vooral doorgaan ?????? en heb een fijne dag vandaag?

    1. Laura's Bakery schreef:

      Ik doe het graag! Dankjewel en ik ga ervan genieten.

  7. Vivian schreef:

    Gefeliciteerd Laura, ik heb deze site pas ontdekt en heb al geweldige tips kunnen gebruiken . Veel succes en ik wens je nog vele inspittende jaren toe!

    1. Laura's Bakery schreef:

      Haha thanks Vivian!

  8. Vivian schreef:

    “Inspirerende” bedoel ik…..hahaha?

  9. Wietske schreef:

    Van harte gefeliciteerd met je blog en alle baksels.
    Zins kort heb ik jou blog aan gereikt gekregen en heb al enkele recepten uit geprobeerd wat geweldig elke keer weer een nieuw recept in de mail ben helemaal enthousiast.
    Ik heb mijn fam.ook al even een tipje gegeven.
    Ik zou zeggen op naar de nog vele jaren bakrecepten.

    1. Laura's Bakery schreef:

      Wat leuk Wietske! Dankjewel!

  10. belgacem schreef:

    je vous filicite de votre 10 anniversaire et plus de reicite bon chance

  11. Mandy schreef:

    Van harte gefeliciteerd met je jubileum. Wat zul je trots zijn en dat mag ook zeer zeker. Je manier van schrijven en de foto’s werken zeer aanstekelijk. En dat de recepten zo goed werken voor zoveel mensen is een groot compliment voor jou.
    Een vriendin van mij en ikzelf maken hier en daar nogal eens wat van jou en wanneer het lekkers gedeeld wordt met de afdeling waar bij werken, is iedereen eigenlijk altijd positief. Tsja en dan zeggen wij “van Laura hè, wie anders? ;-)”

    1. Laura's Bakery schreef:

      Hier krijg ik spontaan een lach van op mijn gezicht, thanks 😀

  12. Annemie schreef:

    Van harte gefeliciteerd , hartelijk dank voor de mooie recpten , ik kijk er altijd naar uit . Hopelijk mogen we er nog lang van genieten .

    1. Laura's Bakery schreef:

      Dat komt vast goed. Dankjewel!

  13. Carla schreef:

    Lieverd,

    Van harte gefeliciteerd met dit kroonjaar!!!
    Vanaf het prille begin volg ik je en het blijft altijd een feest om op je site rond te neuzen!
    Op naar de volgende 40 jaar!
    Heel veel succes in de toekomst!!!!!!!!!!!!!

    Xus,
    Car

  14. Kay schreef:

    Gefeliciteerd!!! Wat een mijlpaal. Zo gaaf dat je hiervan je werk hebt kunnen maken. Ik heb ook al veel van je website gemaakt (en met succes). Ben dan ook zeker een trouwe bezoeker!

    1. Laura's Bakery schreef:

      Ja he? Soms kan ik het zelf ook niet geloven 😉 Thanks voor je lieve bericht!

  15. Marion schreef:

    Van harte gefeliciteerd!
    Ik vind je recepten echt heel erg goed en ben dan ook vaak op je site te vinden?

    1. Laura's Bakery schreef:

      Hahaha heel goed 😀 thanks!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *