Zal ik jullie verklappen dat dit recept al bijna een jaar staat te wachten op publicatie? Ik maakte deze schattige konijnen broodjes vorig jaar al met Pasen, maar om die nou pas na deze dagen online te zetten. Dat vond ik niet zo leuk. Ze moesten dus even blijven wachten, om nu zo vlak voor de feestdagen online te verschijnen! Als je toch al van plan was de kleine knoopbroodjes te maken van het blog, komt het helemaal goed uit. Voor deze broodjes heb je namelijk exact hetzelfde recept nodig. Ging je ze niet maken? Dan zijn deze konijntjes misschien wel een hele goede reden om dit alsnog te doen 😉 .



Klinkt erg lekker. Wij gaan ze zeker maken! Zou ipv de roomboter ook plantaardige margarine gebruikt kunnen worden. Mijn zoontje kan geen lactose verdragen.
Ja hoor, dat kan zeker!
Zou vloeibare margarine ook gaan?
Zou ik bij een brooddeeg niet doen.
Ziet er heel leuk uit! En zal vast ook goed smaken bij het Paasontbijt. Die rechter op de foto lijkt wel een beetje verdrietig te kijken haha.
Die wist vast dat hij bijna opgegeten zou worden 😛
Leuk! Kun je het deeg ook een dag van tevoren maken, zodat je alleen hoeft (af) te bakken?
Ik heb het voor dit recept niet getest, maar je hebt hier wellicht wat aan: https://www.laurasbakery.nl/brooddeeg-laten-rijzen-in-de-koelkast/
Zooo schattig! 🙂
Deze zien er superschattig uit, al vind ik wel dat ze er wat droevig uitzien. Eens uittesten of je ze ook vrolijk kan laten kijken 😉
haha ja, door het rijzen zijn sommige gezichtjes wat scheef weggetrokken 😉
wat leuk allemaal
ik vindt dat je ´t zo goed alles uitleg recepten
ga zo door top
kan zo makkelijk allemaal heh
fijne paasdagen
wat leuk allemaal
ik vindt dat je ´t zo goed alles uitleg recepten
ga zo door top
kan zo makkelijk allemaal heh
fijne paasdagen
Haha leuk dat je dit al vorig jaar gemaakt hebt! Ze zien er ieder geval lekker uit en vooral heel erg schattig! Ik wil ook wel van deze konijnen broodjes!
Ontzettend leuk! En het ziet er erg gemakkelijk uit!
Al die rare gezichtje na het rijzen vind ik juist leuk.
Oh ja, lekker waren ze ook!
Liefs, Mam ♥
Kan ik ze ook langer dan een uurtje laten rijzen?
Iets langer kan, maar laat ze niet te lang staan.
Ze zien er al heel lekker uit ik heb zin om ze ook maar eens te maken het komt in ieder geval goed uit dat het alweer bijna pasen is ☺️
Zou je er ook een chocolade ei in kunnen doen? Dan heeft het wat vulling 😀 Bij mij willen ze alleen brood met vulling erin.
Je kunt het proberen, maar de baktijden verschillen wellicht wat omdat het invloed heeft op het garen van het deeg. Ik zou zelf de broodjes gewoon lekker na afloop beleggen.
Heeft iemand het toevallig nog geprobeerd, met een chocolade ei erin? Klinkt wel leuk namelijk!
Ik heb nog helemaal geen ervaring met zelf broodjes maken, maar ik neem aan dat het met volkorenmeel ook prima gaat..?
Zou havermeel ook een optie zijn? Of neemt dat meer vocht op, met een kans op mislukken?
Met volkorenmeel kan, havermeel zou ik in dit recept niet gebruiken.
Dankjewel voor je snelle reactie! 😀
Hi Laura,
Ik wil deze schattige broodjes vandaag alvast maken zodat ik morgen ochtend niet heel vroeg op hoef te staan ( dat scheel wat tijd op de paasochtend haha)
Zou dat kunnen dat ik de konijntjes vannacht laat rijzen? Laat ik ze dan niet te lang rijzen?
Groetjes pien
Dan rijzen ze inderdaad te lang. Je kunt ze beter ook al afbakken en dan later nog even opwarmen.
Ze zien er zo schattig uit, ben aan de slag gegaan.
De allereerste keer voor mij om iets met gist te maken, ben eens benieuwd.
Deeg staat nu afgedekt, klaar voor de 1e rijs
Wordt vervolgd!