Welkom op de nieuwe Laura’s Bakery website! Het hele proces begon bijna een jaar geleden en er is door een heel team gigantisch hard gewerkt om vandaag de geheel vernieuwde website te lanceren. Met onder andere een nieuw logo zoals je ziet, eentje waar ik superblij mee ben! Ik wilde graag een wat rustiger logo en dat is perfect gelukt. Verder zijn er heel veel verbeteringen en nieuwe functionaliteiten, want dat was de belangrijkste reden voor een vernieuwde website. Zo kun je nu een account aanmaken waarin je je favoriete recepten op kunt slaan. Nog beter: je kunt zelf collecties aanmaken zodat je alle opgeslagen recepten op een overzichtelijke manier kunt bewaren en ze snel terug te vinden zijn. En wil je een recept maken, maar niet in de vorm die het recept voorschrijft? Dan reken je het recept gewoon om. Vanaf nu hoef je daar niet meer de rekenmachine voor te gebruiken, wij hebben namelijk een hele handige omrekentool voor jullie die (bijna) al het werk uit handen neemt. En dit is nog maar een kleine greep uit de vernieuwde website, wij zijn er echt ontzettend blij mee, hopelijk jullie ook! In dit artikel geef ik je een korte rondleiding door de site en licht ik alle nieuwe functies even toe.


Mooie website!
Wel he 😉 😛
Het is echt een prachtige en handige site geworden met een heel mooi logo!
Heel veel succes mop!
Liefs, mam ?
🙂 thanks mam!
Super gaaf! Meteen een account aangemaakt hoor 😉
yay! 😀
Fantastisch! Super! Top!
Wat zal hier een giga werk in zijn gaan zitten!
Heel veel succes!
Xus,
Car
Thanks! 😀
Heey wat gaaf Laura!!
Ik heb meteen een account aangemaakt.
Wat fijn dat ik nou recepten op kan slaan.
Ook fijn voor als ik straks je borrelhapjesboek binnen krijg!
Complimenten en gefeliciteerd met je nieuwe website.
Liefs van merel
Wat leuk om te horen!
Mooi mooi mooi!
?
Aah, dankje 😀
Complimenten hoor Laura voor je mooie en overzichtelijke website!!!
Erg fijn dat je dit alles met ons wil delen!
Heel veel succes gewenst bij het ontwikkelen van alle recepturen.
Dank je wel!
gefeliciteerd met je nieuwe website! ziet er mooi uit..
Nu wordt het nog moeilijker om je recepten te weerstaan?
Thanks!
Mooie website. Handig dat ik nu recepten kan opslaan. Alleen … stel ik sla het op in de verkeerde collectie die ik heb gemaakt … ofwel. Kun je een recept ook weer verwijderen of moet je dan de hele collectie verwijderen ??
Als je naar het recept zelf gaat kun je deze ook weer verwijderen 🙂
Prachtige website heel fijn dat je de recepten nu ook kan uitprinten toppie
Fijn he Corrie? Dankjewel!
Gefeliciteerd Laura met de mooie en overzichtelijke vernieuwde site!
Ik heb al heel wat recepten via bloglovin van jouw site gehaald, maar ik heb net mezelf geregistreerd. Superhandig ook die omrekentool….
Veel suc6!
Dankjewel! En veel bakplezier met je nieuwe account hier 😀
Gefeliciteerd !! Ziet er zo mooi uit.
Wat een goeie planning. Nieuw boek, nieuwe site 🙂
Fijn en handig de receptkaarten.
Dankjewel! Het was wel even aanpoten, maar ik ben ook zo blij met het resultaat!
Het is een mooie site geworden Laura, top? Heb gelijk een nieuw account aangemaakt en zal zeker gebruik maken van de nieuwe mogelijkheden , super?
Superfijn om te lezen 😀
Echt een fijne site, zeker nu we recepten kunnen opslaan met een account!
Zelf zou ik een optie om persoonlijke (accountgebonden) notities te maken erg waarderen. Zo zou ik de baktijden voor mijn eigen oven bijvoorbeeld kunnen noteren bij elk recept dat ik heb opgeslagen. Ik weet uiteraard niet of zoiets mogelijk is, maar het zou erg handig zijn!
Hier zijn we nog mee bezig 🙂
Wat is je site mooi geworden! En de handige extra’s zoals het omrekenen en printen, geweldig. Goed gedaan.
Dankjewel Lisa! 😀
Echt tof, zeg! Het ziet er heel mooi uit en je hebt heel veel verbeteringen doorgevoerd. Wat me hier bij de reacties opvalt, is dat het vinkje voor meldingen bij nieuwe reacties nu over het woord e-mail heen staat (ik gebruik Google Chrome op desktop). En er is geen mogelijkheid meer om je eigen website te vermelden?
Klopt van het vinkje, dit staat op onze lijst. En website staat voor nu uit inderdaad, in oude reacties staan links van websites die niet meer actief zijn en naar spamsites gaan, dat wilden we niet.
Prachtige site en veel handige nieuwe dingen, echt super! Je nieuwe boek zou vandaag binnen moeten komen, ik hoop dat het zo op de mat ligt… 🙂
Even een opmerking, bij het onderdeel Recepten omrekenen staat een spelfout bij de Tip: moet zijn “baktijd verandert”, met een T dus.
Oeh spannend! Ik ben heel benieuwd wat je van het boek vindt. En dankjewel voor de opmerking 😉
Waarom ben je verplicht alle soorten cookies te accepteren, normaal kun je kiezen, wil geen advertentie cookies.
Ik kijk meestal via mijn mobiel de recepten maar als ik nu een recept wil opzoeken blijft de sidebar waar je kan zoeken in beeld staan en kan de recepten niet meer lezen helaas nadat ik recept heb ingetypt. Op tablet werkt het wel en ziet er mooi uit de site.
Heb je wel op de button gedrukt? ‘Uitgebreid’ zoeken? Dan zou de zoekbalk moeten verdwijnen.
Het printen of opslaan van je recepten is er niet makkelijker op geworden. Bij sommige recepten staat bovenaan: ga direct naar recept. Dan kun je makkelijk opslaan of printen. Bij heel wat recepten (de oudere?) is de printfunctie zoals die was verdwenen en kan ik geen printfunctie meer vinden. Zo jammer…
Sla ze wel op in mijn account, maar dan kan ik ze nog niet printen. Doe ik iets verkeerd? Zie ik iets over het hoofd?
Ha Laura, nu al je vakantieverslag gelezen op mijn mobiel! Wat een fantastische vakantie zeg, geweldige belevenis en supermooie foto’s! Ga straks de site op mijn laptop bekijken en uiteraard inschrijven voor mijn receptenverzameling! Liefs en groetjes van een trouwe fan, Yvonne
Wat leuk om te lezen en dankjewel voor je bericht. Ik ben benieuwd wat je allemaal aan je verzameling toe gaat voegen! Liefs, Laura
Hallo Laura, gefeliciteerd met je mooie site. Ik heb een vraag over de omreken-tool, ik ben nu alle ingrediënten los aan het toevoegen aan de tool. Is het mogelijk om het recept in de tool te laden, zodat ik direct zonder fouten kan omreken, of moet ik alles zelf invoeren in de tool.
Hi Nic, je moet het inderdaad wel nog even zelf overtypen, maar dat is dan ook het enige. De tool doet het werk verder! 🙂
Hoi! Wat een heerlijke recepten allemaal, ben rustig aan begonnen met de cranberry sinaasappel koekjes! Super lekker!!! Het beslag voor de Madeleines staat nu in de ijskast te rusten.
Alleen één vraagje: klopt het dat je niet alle recepten kan printen??
Dat klopt inderdaad.. We zijn nog heel druk bezig om alles zo’n prachtig uitprintbare receptkaart te geven! Nog éventjes wachten en dan kan het dus wel 😀