Ik ben zelf al heel lang bekend met het merk Rosti Mepal. Wij hebben jaren een stacaravan op de veluwe gehad, daarin hadden wij gewoon een aardewerken servies. Maar daarvoor hadden wij een tourcaravan met een plastic servies. Zo noemde ik het altijd. Toen ik bij Blokker ging werken naast mijn studie wist ik beter; wij hadden toen een melamine servies van Rosti Mepal. Naast serviezen hebben ze nog veel meer producten; keukenhulpjes, bewaardozen en beslagkommen bijvoorbeeld. Vooral die laatste vind ik interessant. Jullie nu ook, want je kunt namelijk een set van 3 Margrethe beslagkommen in kleur naar keuze winnen!
Wat ik fijn vind aan deze beslagkommen is de rubberen ring aan de onderkant. Ze glijden daardoor niet zomaar weg wanneer je aan het mixen bent en je met je andere hand een ingrediënt wil toevoegen. Ik ben vast niet de enige die wel eens handen tekort komt.
Een handige rubberen ring dus. Maar wat ook heel tof is, is het assortiment aan kleuren. In totaal zijn er 17 verschillende kleuren verkrijgbaar, een regenboog aan beslagkommen! En nu wordt het leuk. Ik mag namelijk een set van 3 beslagkommen weggeven en jij kunt zelf de kleur uitkiezen. Of drie verschillende kleuren, wat jij wilt! Kijk even op de site van Rosti Mepal voor alle beschikbare kleuren.
De set bestaat uit deze maten
- 500 ml
- 1,5 L
- 3 L
En alsof die beslagkommen nog niet genoeg zijn, krijg je er ook nog een mooie garde bij!


Super handig! Ik heb zelf nog geen beslagkommen, echt ideaal voor mijn uitzet! Ik vind de kleur retro pink echt prachtig.
Ik vind de roze, groene en blauwe heel mooi! Heel fijne beslagkommen!
Wat een leuke actie! Ideaal nu ik m’n uitzet langzaam aan het verzamelen ben 🙂
De retro groene, retro gele en retro roze zijn mijn favoriete kleurtjes!
Wat een leuke winactie! Mooie beslagkommen, hele leuke kleurtjes!
Handig en mooi! Ik zou drie verschillende kleuren kiezen: retroblauw, retrogroen en retrorose. Heb een kom van de Hema met rubber aan de onderkant en dat is inderdaad echt ideeal. Maar die is gewoon wit dus dit is veel leuker! Wist niet dat deze dat ook hebben. Nu maar duimen…..
JAAAAAAAA ik vind alle kleuren mooi! Verschillende dus… nu duimen!
Lime, azuur en geel zijn mijn favoriete kleuren mocht ik deze leuke actie winnen.
Te mooi deze kleuren! Als ik zou winnen zou ik kiezen voor de retrogroene voor alle drie de vormen!
Alle drie de kleuren door elkaar?!
Ik zou gaan voor de 3 kleuren op de foto, vind het zo’n toffe combi en heb overal verschillende kleurjes van voor m’n uitzet.
Heb het bericht geliked op fb en een reactie achtergelaten, de tweet geretweet en iemand getagged op instagram. <3
wat een leuke beslagkommen!
ik zou ze graag winnen voor in mijn nieuwe huisje,
aangezien ik nog geen beslagkommen heb.
de kleuren combinatie op de foto is ook wel erg leuk!
Ga voor verschillende kleuren. Ben al een bakfan. Deze favoriete kleuren nodigen mij nog meet uit om wat lekkers te bakken
De kleur maakt mij niet uit,alle kleuren zijn welkom.
Voor mij is geel mijn lievelings kleur, geel zoals de zon . Want als Laura bak , is da precies een zonnetje in huis! Al haar recepten wil ik ooit eens gemaakt hebben.
Leuke kommen! Die rubberen ringen lijken mij ook heel handig 😀
Ik kies voor roze, lichtblauw en lichtgroen.