Ik ben zelf al heel lang bekend met het merk Rosti Mepal. Wij hebben jaren een stacaravan op de veluwe gehad, daarin hadden wij gewoon een aardewerken servies. Maar daarvoor hadden wij een tourcaravan met een plastic servies. Zo noemde ik het altijd. Toen ik bij Blokker ging werken naast mijn studie wist ik beter; wij hadden toen een melamine servies van Rosti Mepal. Naast serviezen hebben ze nog veel meer producten; keukenhulpjes, bewaardozen en beslagkommen bijvoorbeeld. Vooral die laatste vind ik interessant. Jullie nu ook, want je kunt namelijk een set van 3 Margrethe beslagkommen in kleur naar keuze winnen!
Wat ik fijn vind aan deze beslagkommen is de rubberen ring aan de onderkant. Ze glijden daardoor niet zomaar weg wanneer je aan het mixen bent en je met je andere hand een ingrediënt wil toevoegen. Ik ben vast niet de enige die wel eens handen tekort komt.
Een handige rubberen ring dus. Maar wat ook heel tof is, is het assortiment aan kleuren. In totaal zijn er 17 verschillende kleuren verkrijgbaar, een regenboog aan beslagkommen! En nu wordt het leuk. Ik mag namelijk een set van 3 beslagkommen weggeven en jij kunt zelf de kleur uitkiezen. Of drie verschillende kleuren, wat jij wilt! Kijk even op de site van Rosti Mepal voor alle beschikbare kleuren.
De set bestaat uit deze maten
- 500 ml
- 1,5 L
- 3 L
En alsof die beslagkommen nog niet genoeg zijn, krijg je er ook nog een mooie garde bij!


Ik wil ze zo graag in pastel kleurtjes<3
Ik ben dol op pasteltinten en ga dan ook voor Retro green, Retro yellow en Retro pink!
Dat roze blinkt in mijn ogen! Wat een verheerlijking! Zal zeker iets anders zijn dan de ikea mengkommen die ik nu gebruik… de slijtage zit er al op!
Ik zou gaan voor retro pink, lavendel en violet. Van groot naar klein of van klein naar groot. Met deze kommen en kleuren zal mijn bakvreugde alleen nog maar meer toenemen. En een extra garde zou ook helemaal welkom zijn.
Volgend jaar ga ik op kamers wonen. Deze beslagkommen zouden dus heel goed van pas komen aangezien ik ook uit huis wil blijven bakken:D Ik vind de kleuren allemaal super leuk! Alleen retro green, retro blue en lavendel springen er voor mij uit!
Lastig kiezen uit zulke leuke kleurtjes! Ik vind de rode het mooist!
Oooooh….. die Paarse en lila kommen. WAUW!
Ik heb alleen geen facebook, twitter of instagram. 🙁 Mag Pinterest ook???
wat een super handige kommen. lijkt me ideaal. vind alle kleuren super leuk dus lekker verschillend. echt super!
De retro green kommen, zijn geweldig bij die pistache Kiten Aid die ik zo graag wil winnen hahaha! Deze beslagkommen zouden al geweldig zijn om te winnen.
Als ik de gelukkige ben om deze mooie beslagkommen te winnen, dan zou ik kiezen voor de kleur ‘eos geel’!
Prachtig en super handig, gaat nooit stuk: wij hebben het campingservies van Mepal. Ieder persoon in mijn huishouden eigen kleur bord, bestek, beker en kom! En mijn lunchbox is toevallig ook van Rosti Mepal!
Laat die retro pink nu bijna precies dezelfde kleur hebben als mijn nieuwe kitchen aid! Deze beslagkommen werken zo fijn! De antislipring is ideaal. Jammer genoeg is die van mij kapot gevallen.
Wauw, laura’s bakery mag elke dag wel jarig zijn haha.
Ondanks dat Roze by far my favorite color is ga ik voor de pastel combi van roze, blauw en groen! 😮 Toch nog een touch of pink!
Ik zou drie verschillende kleuren kiezen, omdat het leuk is om af te wisselen. Ook zou ik de kleuren kiezen die het beste bij de keuken passen. Dat zijn dan retro blue, retro green en azur ( lichtblauw)
Wat een leuke kleuren zeg, maakt de keus erg lastig haha Ik zou voor een lagune blue, deep purple, en luna red combi gaan. Liefs
Leuke actie! Beslagkommen zijn altijd handig 🙂
Ik vind de retro kleuren echt heel erg leuk, dus zou voor een combinatie van 3 retro kleuren gaan!