
UPDATE! Het Laura’s Bakery Basisbakboek is niet meer leverbaar, maar er is een veel uitgebreider basisbakboek (met twee keer zoveel recepten!) voor in de plaats gekomen: Het complete basisbakboek. Deze bakbijbel met ruim 150 recepten wil iedere thuisbakker in huis hebben en de overlap van de recepten met Het Laura’s Bakery Basisbakboek uit 2016 is minimaal. Ga aan de slag met een van de 40 basisrecepten, elk met twee variaties. Het zijn zowel tijdloze klassiekers als veel spiksplinternieuwe recepten. Daarnaast bevat dit boek 32 recepten voor vullingen en toppings, maar ook handige baktips en bewaaradviezen zoals je van mij gewend bent.
Jahaaa! Na maanden keihard werken is mijn boek nu dan eindelijk overal verkrijgbaar. Vorige week ploften de boeken al op de mat bij iedereen die het gereserveerd had en nu is het direct bij talloze (web)winkels te koop. Vorige week liep ik al tegen de eerste exemplaren aan in de winkels. Wat ontzettend gek is het om je eigen boek in een echte winkel te zien liggen zeg, maar ook zo gaaf!
Een winactie met mijn eigen boek mocht natuurlijk niet uitblijven. Het is niet zomaar een winactie geworden, want ik geef maar liefst drie goodiebags weg! Deze goodiebag kreeg alle pers afgelopen donderdag mee na mijn boekpresentatie (daarover volgende week meer). In de goodiebag zit uiteraard mijn boek, maar ook andere producten waar ik dol op ben. Ik laat je in onderstaande video zien wat er allemaal in zit en hoe je mee kunt doen om te winnen!
Kun je de video niet zien? Bekijk hem dan hier. Nooit meer een video missen? Abonneer je dan op mijn YouTube kanaal.
Voor wie het op het laatst te snel ging of het gewoon nog even terug wil lezen: op deze manieren maak jij kans op een goodiebag. Via elk kanaal geef ik er eentje weg!
Blog
Laat in een reactie weten waarom dit boek niet op jouw boekenplank mag ontbreken.
Instagram
Volg mij op Instagram en plaats een reactie onder de foto van de goodiebag waarin je een vriend(in) tagt met wie jij uit mijn boek wilt gaan bakken!
YouTube
Abonneer je op mijn kanaal, en laat in een reactie onder de video weten waarom jij graag mijn boek (+ goodiebag) wilt winnen.
Heel veel succes allemaal! Meedoen aan deze winactie kan tot en met zondag 25 september, op 26 september maak ik de winnaars bekend.
De winnaars zijn inmiddels bekend, je kunt niet meer meedoen. De gelukkige winnaars zijn Marieke van Groningen (via het blog), Chantaal90 (Instagram) en Ingrid ter Maten (YouTube).
PS: Wanneer je bij het achterlaten van een reactie aanvinkt dat je op de hoogte gehouden wilt worden, ontvang je bij iedere reactie op dit bericht een mail. Ik raad je aan om dit bij winacties niet te doen 😉 Als je wint, ontvang je een e-mail van mij.


Sinds een jaar ben ik helemaal van het bakken tot grote verbazing van man en kinderen, maar ze genieten er natuurlijk ook van. Al snel ontdekte ik jouw site en kijk er sindsdien iedere dag even op. Al heel veel recepten gebruikt en Laura’s Bakery is een begrip in ons gezin geworden. Een aantal recepten heb ik uitgeprint want op papier vind ik fijner dan vanaf de computer koken. Hoe leuk zou het zijn als ik dan het receptenboek in het echt zou krijgen!
Ik wil je boek graag winnen om mijn basisbaktalent op te krikken, ik heb nu vooral boeken met moeilijke recepten waarvoor ik de basis helaas mis. Daarnaast ben ik bijna jarig en zou ik graag eens wat anders dan taart op tafel zetten
Zou het super gaaf vinden als jouw bakboek later op mijn boekenplank in de keuken mag komen te staan!!! Sinds 2 jaar ben ik een echte bakfanaat, ik heb mijn familie en vrienden dan ook al meerdere keren verrast met jouw lekkere recepten. Vooral de bastogne en oreo truffels zijn favoriet, heerlijk!! Jouw boek mag dan ook echt niet ontbreken in mijn keuken. Ik zou zeggen ga zo door, en nu hopen op een geluksmomentje op 26 september? Lieve bakgroetjes Sanne
Ok, tikje aan de late kant voor je goodiebagwinactie maar het bewijst maar weer dat ik eerst even op jouw site kijk als er wat gebakken mag worden- dit keer voor een verjaardag. De bestelling van mijn kleine man (zaterdag 3) is “taart met banaan en chocola” en toen kwam ik uit bij het recept dat jij Pauline hebt gevraagd te posten in een gastblog: Banoffee Pie. Ik ben benieuwd! Maar na de vele heerlijkheden die tot nu toe prima zijn gelukt, (vooral koekjes, met als favoriet de tobleronekoekjes waarop mijn hakmachine het begaf…Nieuwe gekocht en nog meer tobleronekoekjes gemaakt:-)) zal het met een door jou gepromote taart ook wel weer goed komen. Zou SUPER zijn om een papieren kookboek van jou te hebben want mijn telefoon is echt iets te onhandig om van te werken in de keuken. En als het de goodiebag niet wordt ben ik al heel snel zelf jarig gelukkig. Gefeliciteerd met de mijlpaal in elk geval!
Nou, aan reacties ontbreekt het niet…! Maar omdat ik al een uur wakker lig en de win actie door mn hoofd spookt waag ik toch een poging om deze geweldige goodiebag te winnen! Ik ben een beginnende bakster en volg al een tijdje jou blog. Heb al verschillende recepten gemaakt met goed resultaat. Het lijkt me geweldig om de producten uit de goodiebag uit te proberen met behulp van dit prachtige basisbakboek! Zo…nu nog een poosje slapen en natuurlijk dromen dat ik de winnaar ben?
Hartelijk gefeliciteerd met je boek. Ik wilde al eerder een reactie plaatsen maar omdat er zoveel mensen ook je boek en goodiebag willen winnen (en gelijk hebben ze ook zo’n een leuke en lekker goodiebag), lukte het niet. Het lijkt me fantastisch om je goodiebag te winnen, ik vind bakken heerlijk en doe dit ook heel graag. Ik kan niet wachten om je recepten uit te proberen uit je kookboek.
Super gaaf dat je een nieuw bakboek hebt uitgebracht!!! En die wil ik natuurlijk wel winnen. Wat een succes ook, pas lukte het niet eens om een reactie te plaatsen.. Mijn eerste bakboek die op mijn boekenplank stond was die van jou, namelijk Taarten – bakken en versieren. Alle recepten daaruit heb ik al gemaakt, en een aantal zelfs meerdere keren. Dus het wordt weer tijd voor nieuwe recepten, laat dat bakboek met die goodiebag maar komen?
Hoi Laura!
Aangezien ik in een studentenhuis woon zonder goede oven, ga ik elk weekend naar mijn ouders om daar toch te kunnen bakken. Ze zijn daar blij dat ik nog altijd terug kom, maar ook met mijn baksels! Dit boek zou zorgen voor nieuwe inspiratie, om elk weekend naar t zuiden terug te reizen!
Groetjes Loes
Hoi Laura!
Het winnen van dit boek zou betekenen dat ik weer nieuwe bakinspiratie heb, en in de weekenden blijf teruggaan naar mijn ouders om daar te bakken. In mijn studentenhuis is er namelijk geen oven, anders zou die overuren draaien!
Groetjes Loes
Super leuk!! Ik ben erg benieuwd naar je boek. Ik gebruik je website regelmatig voor fijne basisrecepten 🙂 Het bakken wordt voor mij steeds meer een uit de hand gelopen hobby (vind ik natuurlijk helemaal niet erg). Ik mag af en toe taarten bakken voor feestjes en ik zit te denken om laagdrempelig workshops te geven bij mij in het dorp. Ik wil laten zien dat bakken niet moeilijk hoeft te zijn en dat zelfgemaakt altijd lekkerder is 😉 En dat vind ik mooi aan jouw recepten, ze zijn goed te volgen en je laat zien dat bakken een feestje is! Geniet van je boek, mooie prestatie!
Dag Laura, gefeliciteerd met het uitkomen van je boek. Hier in Mozambique (waar we sinds een aantal jaar wonen voor ontwikkelingswerk) bakken en koken we alles ‘from scratch’, en vooral voor koekjes en taarten zoek ik regelmatig op je blog. Jouw boek op onze boekenplank helpt in tijden zonder internet (door regelmatige stroomuitval)! (en hoe de goodiebag hier kan komen: bezoek uit NL heeft vast nog wel een plekje over in de koffer 🙂 ). Hartelijke groet!
Bete Laura,
Ten eerste van harte gefeliciteerd met jou eigen boek. Leuke manier hoe je ook op blog verteld.
Waarom zou graag jou boek op mijn plank thuis willen hebben: ik bak namelijk graag en met familie samen. Danks aan mijn familie heb ook kichenaid gekregen voor mijn verjaardag en met jouw boek kan ik ook optimaal mee bakken? Daarnaast hoop ik dat jou recepten wat op jou blog/fb/instragram ook in boek staan. Been zeer benieuwd.
Nogmaals gefeliciteerd en geniet van alles wat bij jou boek realese hoort.
Vriendelijke groetjes,
Annemarie B
Gefeliciteerd met je eigen boek. Super!
Ik zou het boek graag willen winnen voor mijn dochter van 12. Ze houdt erg van bakken, maar ik ben geen goede, geduldige lerares voor haar.
Hallo Laura,
Allereerst gefeliciteerd met je prachtige eigen boek!
Ik zou dit boek zo graag winnen voor mijn dochter. Zij gaat binnenkort zelfstandig wonen, en moet nog een collectie kookboeken gaan opbouwen.
En met welk boek zou zij de collectie het best kunnen starten???
Jij raadt het al,…… Daarom wil ik graag winnen.
Lieve Laura,
Eerst en vooral Gefeliciteerd met je boek! Het ziet er in elk geval super gaaf uit,zoals je recepten op de site.
Waarom dit boek op mijn boekenplank moet komen staan?
Nou mijn opa had vroeger een bakkerij,maar hij is jammer genoeg al overleden en het zit een beetje in de familie het bakken want ik ben zijn kleindochter en ik bak ontzettend graag. Ik heb mij net ook een kitchenaid artisan mixer aangeschaft dus ik zou je basisbakboek heel goed kunnen gebruiken en je zou er mij en mijn familie en vooral mijn oma er heel blij mee kunnen maken,want dan kan ik mijn baktechnieken laten zien aan mijn oma en familie.
Vele Lieve Groetjes,
Caroline