WINNEN: 3x mijn boek + goodiebag

Gepost: 17 september 2016 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

winactie-goodiebag-1a

UPDATE! Het Laura’s Bakery Basisbakboek is niet meer leverbaar, maar er is een veel uitgebreider basisbakboek (met twee keer zoveel recepten!) voor in de plaats gekomen: Het complete basisbakboek. Deze bakbijbel met ruim 150 recepten wil iedere thuisbakker in huis hebben en de overlap van de recepten met Het Laura’s Bakery Basisbakboek uit 2016 is minimaal. Ga aan de slag met een van de 40 basisrecepten, elk met twee variaties. Het zijn zowel tijdloze klassiekers als veel spiksplinternieuwe recepten. Daarnaast bevat dit boek 32 recepten voor vullingen en toppings, maar ook handige baktips en bewaaradviezen zoals je van mij gewend bent.

Jahaaa! Na maanden keihard werken is mijn boek nu dan eindelijk overal verkrijgbaar. Vorige week ploften de boeken al op de mat bij iedereen die het gereserveerd had en nu is het direct bij talloze (web)winkels te koop. Vorige week liep ik al tegen de eerste exemplaren aan in de winkels. Wat ontzettend gek is het om je eigen boek in een echte winkel te zien liggen zeg, maar ook zo gaaf!

Een winactie met mijn eigen boek mocht natuurlijk niet uitblijven. Het is niet zomaar een winactie geworden, want ik geef maar liefst drie goodiebags weg! Deze goodiebag kreeg alle pers afgelopen donderdag mee na mijn boekpresentatie (daarover volgende week meer). In de goodiebag zit uiteraard mijn boek, maar ook andere producten waar ik dol op ben. Ik laat je in onderstaande video zien wat er allemaal in zit en hoe je mee kunt doen om te winnen!

Kun je de video niet zien? Bekijk hem dan hier. Nooit meer een video missen? Abonneer je dan op mijn YouTube kanaal.

Voor wie het op het laatst te snel ging of het gewoon nog even terug wil lezen: op deze manieren maak jij kans op een goodiebag. Via elk kanaal geef ik er eentje weg!

Blog
Laat in een reactie weten waarom dit boek niet op jouw boekenplank mag ontbreken.

Instagram
Volg mij op Instagram en plaats een reactie onder de foto van de goodiebag waarin je een vriend(in) tagt met wie jij uit mijn boek wilt gaan bakken!

YouTube
Abonneer je op mijn kanaal, en laat in een reactie onder de video weten waarom jij graag mijn boek (+ goodiebag) wilt winnen.

Heel veel succes allemaal! Meedoen aan deze winactie kan tot en met zondag 25 september, op 26 september maak ik de winnaars bekend.

De winnaars zijn inmiddels bekend, je kunt niet meer meedoen. De gelukkige winnaars zijn Marieke van Groningen (via het blog), Chantaal90 (Instagram) en Ingrid ter Maten (YouTube).

PS: Wanneer je bij het achterlaten van een reactie aanvinkt dat je op de hoogte gehouden wilt worden, ontvang je bij iedere reactie op dit bericht een mail. Ik raad je aan om dit bij winacties niet te doen 😉 Als je wint, ontvang je een e-mail van mij. 

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

1.152 reacties

  1. Nicole schreef:

    Supervet! Ik wil meedoen! Ik heb al ontzettend veel kookboeken maar een goed basis bak boek ontbreekt!

  2. Eveliene schreef:

    Super mooi geworden je boek! Ik ben heel benieuwd! Binnenkort ga ik verhuizen, en heb straks een hele mooie keuken om weer eens lekker uitgebreid aan het bakken te gaan. Jouw boek mag daarom niet ontbreken op mijn boekenplank of keuken omdat ik al veel van jouw recepten gemaakt heb en altijd zijn ze super. Wil heel graag nog meer van je recepten maken!

  3. Dolinda van Agtmaal schreef:

    Het boek zou perfect staan op mijn boekenplank omdat ik nu altijd op je blog ed zoek naar leuke recepten!

  4. Judith schreef:

    Oooh Laura ik zou dolgraag de goodiebag willen winnen omdat ik met heel wat taarten op de planning jou inspiratie goed kan gebruiken. Ik vind je recepten geweldig en zo ook mijn omgeving….

  5. Elvi schreef:

    Ooo zou super tof zijn om jou boek te winnen. Ik heb nu nog van die losse geprinte velletjes. Groetjes elvi

  6. Krista schreef:

    Ik doe graag mee! Al veel recepten online uitgeprint en gemaakt, maar dit is makkelijker.

  7. Sylvia schreef:

    Beste Laura,

    Sinds een tijdje volg ik je blog en Facebookaccount. Wat een heerlijke dingen komen er voorbij!
    Eind september zijn mijn dochters jarig. We geven dit jaar een groot meidenfeest. Ze worden namelijk 6 en 1 jaar oud! De visite is gewend om heerlijke zelfgemaakte taarten en hapjes te krijgen. Ik hoop met jouw boek iedereen te verrassen met nieuwe taarten en hapjes!!!

  8. Annet schreef:

    Wauw ik doe heel graag mee !!
    Heb al vele recepten gemaakt van je dus het boek komt supergoed terecht ?

  9. Angélique schreef:

    Wow! WE een geweldige goodiebag! Ik zou deze graag winnen, want als ik de verrukkelijke inhoud bekijk, moeten er in het boek wel heerlijke recepten staan om te maken! 🙂

    1. Angélique schreef:

      En daarnaast was ik gisteren jarig, dus een geweldig cadeau zou dit zijn!

  10. Marnel schreef:

    Superleuk! Mijn contract loopt maandag af en i.v.m. mijn zwangerschap kan ik geen ander werk zoeken. Tijd genoeg dus om alles uit te proberen! Ik zou hier heel blij mee zijn :).

  11. Karin schreef:

    Van alles wat ik volg en opzoek over recepten, maak ik jouw recepten het meest!
    Het boek zal dus vaak gebruikt worden en mag zeker niet ontbreken in mijn verzameling.

  12. Hanneke schreef:

    Mijn plank is nog vrij leeg, dus ruimte genoeg voor een prachtig basisbakboek!! Lijkt me heerlijk om te komende maanden aan de slag te gaan met al die heerlijke recepten. Veel bakplezier!

  13. Eva schreef:

    Dit boek zou bij mij niet mogen ontbreken omdat,
    Als ik weer eens iets nieuws wil uitproberen of iets wil bakken voor een verjaardag of feestdag ik altijd weer uit kom op jou site.
    de recepten zijn iedere keer weer een groot succes!

  14. Esther schreef:

    Je recepten zijn geweldig en inspirerend! Daardoor ben ik fan! Je boek komt er hier sowieso wel, maar een gesigneerd exemplaar zou natuurlijk helemaal leuk zijn!

  15. Caroline schreef:

    Gefeliciteerd met je boek! Ik doe graag mee om mee om hem te winnen. Ik ben dol op bakken maar mis een basisboek. En alles maar via internet uitzoeken vind ik niet handig als het om bakken gaat. En met jou boek erbij kan ik met mijn dochter lekker aan het bakken gaan in ons nieuwe huis.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *