WINNEN: 3x mijn boek + goodiebag

Gepost: 17 september 2016 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

winactie-goodiebag-1a

UPDATE! Het Laura’s Bakery Basisbakboek is niet meer leverbaar, maar er is een veel uitgebreider basisbakboek (met twee keer zoveel recepten!) voor in de plaats gekomen: Het complete basisbakboek. Deze bakbijbel met ruim 150 recepten wil iedere thuisbakker in huis hebben en de overlap van de recepten met Het Laura’s Bakery Basisbakboek uit 2016 is minimaal. Ga aan de slag met een van de 40 basisrecepten, elk met twee variaties. Het zijn zowel tijdloze klassiekers als veel spiksplinternieuwe recepten. Daarnaast bevat dit boek 32 recepten voor vullingen en toppings, maar ook handige baktips en bewaaradviezen zoals je van mij gewend bent.

Jahaaa! Na maanden keihard werken is mijn boek nu dan eindelijk overal verkrijgbaar. Vorige week ploften de boeken al op de mat bij iedereen die het gereserveerd had en nu is het direct bij talloze (web)winkels te koop. Vorige week liep ik al tegen de eerste exemplaren aan in de winkels. Wat ontzettend gek is het om je eigen boek in een echte winkel te zien liggen zeg, maar ook zo gaaf!

Een winactie met mijn eigen boek mocht natuurlijk niet uitblijven. Het is niet zomaar een winactie geworden, want ik geef maar liefst drie goodiebags weg! Deze goodiebag kreeg alle pers afgelopen donderdag mee na mijn boekpresentatie (daarover volgende week meer). In de goodiebag zit uiteraard mijn boek, maar ook andere producten waar ik dol op ben. Ik laat je in onderstaande video zien wat er allemaal in zit en hoe je mee kunt doen om te winnen!

Kun je de video niet zien? Bekijk hem dan hier. Nooit meer een video missen? Abonneer je dan op mijn YouTube kanaal.

Voor wie het op het laatst te snel ging of het gewoon nog even terug wil lezen: op deze manieren maak jij kans op een goodiebag. Via elk kanaal geef ik er eentje weg!

Blog
Laat in een reactie weten waarom dit boek niet op jouw boekenplank mag ontbreken.

Instagram
Volg mij op Instagram en plaats een reactie onder de foto van de goodiebag waarin je een vriend(in) tagt met wie jij uit mijn boek wilt gaan bakken!

YouTube
Abonneer je op mijn kanaal, en laat in een reactie onder de video weten waarom jij graag mijn boek (+ goodiebag) wilt winnen.

Heel veel succes allemaal! Meedoen aan deze winactie kan tot en met zondag 25 september, op 26 september maak ik de winnaars bekend.

De winnaars zijn inmiddels bekend, je kunt niet meer meedoen. De gelukkige winnaars zijn Marieke van Groningen (via het blog), Chantaal90 (Instagram) en Ingrid ter Maten (YouTube).

PS: Wanneer je bij het achterlaten van een reactie aanvinkt dat je op de hoogte gehouden wilt worden, ontvang je bij iedere reactie op dit bericht een mail. Ik raad je aan om dit bij winacties niet te doen 😉 Als je wint, ontvang je een e-mail van mij. 

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

1.152 reacties

  1. Eveline schreef:

    Lijkt me super leuk om je nieuwe boek te winnen, ik hou heel erg veel van bakken en koken en het liefste doe ik dat elke dag!! Lijkt me super leuk om te winnen!!!

  2. Eline schreef:

    Het boek zou echt op mijn plak moeten staan, zodat ik helemaal klaar ben om op mezelf te gaan wonen. Voor vriendinnen moet er natuurlijk de heerlijkste baksels uit de oven komen, en stiekem ook een beetje voor mezelf.

  3. Tamara schreef:

    Jaa wat gaaf! Kan niet wachten om uit dit boek te gaan bakken, samen met mijn zus zijn we groot fan van jouw recepten. We maken graag taarten samen en met dit boek kunnen we verder met onze skills te verbeteren! Gefeliciteerd met je boek!

  4. Marissa schreef:

    Als eerste natuurlijk gefeliciteerd met je eigen bakboek! Super gaaf! Als bakkersdochter heb ik het bakken meegekregen, maar een uitdraai met basis elementen kan daarbij niet ontbreken. Mijn vader en ik houden allebei van bakken dus hoe leuk zou het zijn als ik met mijn vader iets uit jouw boek mag bakken! Daarnaast komen de andere producten uit de goodiebag goed van pas.

  5. Mariska schreef:

    Van harte gefeliciteerd met het verwezenlijken van je droom, je eigen kookboek. Ik zou graag je boek willen winnen, omdat ik graag bak en snel naar de makkelijker taarten, cake, hapjes grijp, omdat ik niet goed weet welke basis benodigdheden je echt nodig hebt in de keuken. Mijn zoon is dol op bakken en helpen in de keuken, dus een goed kookboek is altijd hier welkom.

  6. Joyce schreef:

    Waaaaaaatttt wie wil dit boek nou niet winnen? ?!! Wow mooie kleuren mooie lay-out. Past precies in het rijtje van alle mooie kookboeken die ik al heb van Donna Hay, Deliah Smith, Nigella en hidde de Brabander.. zeg nou zelf daarnaast moet het boek van laura toch staan??

  7. Sanne Bennenbroek schreef:

    Zou het super gaaf vinden als jouw bakboek later op mijn boekenplank in de keuken mag komen te staan!!! Sinds 2 jaar ben ik een echte bakfanaat, ik heb mijn familie en vrienden dan ook al meerdere keren verrast met jouw lekkere recepten. Vooral de bastogne en oreo truffels zijn favoriet, heerlijk!! Jouw boek mag dus echt niet ontbreken in “mijn” keuken(nu nog die van mijn ouders). Ik zou zeggen ga zo door, en nu hopen op een geluksmomentje op 26 september? Lieve bakgroetjes Sanne

  8. Hanne van Eldik schreef:

    Hoi Laura. Ik hou van bak en kook boeken, deze mag dus niet ontbreken op mijn boekenplank.

  9. Joyce schreef:

    Waaaaaaatttt wie wil dit boek nou niet winnen? ?!! Wow mooie kleuren mooie lay-out. Past precies in het rijtje van alle mooie kookboeken die ik al heb van Donna Hay, Deliah Smith, Nigella en hidde de Brabander.. zeg nou zelf daarnaast moet het boek van laura kieft toch staan??

  10. Mariska schreef:

    Van harte gefeliciteerd met het verwezenlijken van je droom, je eigen kookboek. Ik zou graag je boek willen winnen, omdat ik graag bak en snel naar de makkelijker taarten, cake, hapjes grijp, omdat ik niet goed weet welke basis benodigdheden je echt nodig hebt in de keuken. Mijn zoon is dol op bakken en helpen in de keuken, dus een goed basis kookboek is altijd hier welkom.

  11. Marissa schreef:

    Als eerste natuurlijk gefeliciteerd met je eigen bakboek! Super gaaf! Als bakkersdochter heb ik het bakken meegekregen, maar een uitdraai met basis elementen kan daarbij niet ontbreken. Mijn vader en ik houden allebei van bakken hoe leuk zou het zijn als ik met mijn vader iets uit jouw boek mag bakken! Daarnaast komen de andere producten uit de goodiebag goed van pas.

  12. Isabelle schreef:

    Super gaaf dat boek! Ik ga binnenkort op kamers verderop in het land en daar wil ik nog steeds kunnen blijven en leren bakken!

  13. Sanne Bennenbroek schreef:

    Zou het super gaaf vinden als jouw bakboek later op mijn boekenplank in de keuken mag komen te staan!!! Sinds 2 jaar ben ik echt bakfanaat, ik heb mijn familie en vrienden dan ook al meerdere keren verrast met jouw lekkere recepten. Vooral de bastogne en oreo truffels zijn favoriet!! Jouw boek mag dan ook niet ontbreken in “mijn” keuken(nu nog die van mijn ouders). Ik zou zeggen ga zo door, en nu wachten op een geluksmomentje op 26 september!
    Lieve bakgroetjes Sanne

  14. Yvon schreef:

    Alle reverts gefeliciteerd met het uit geven van je eerste ( maar vast niet laatste) boek. Ik zou heel graag jouw boek en goodie bag winnen, Ik volg je site, Facebook pagina en YouTube kanaal al een tijdje en heb al wat heerlijke recepten gemaakt. Met het boek en de spulletjes uit de goodie bag kan Ik samen met de ingredienten uit mijn voorraadkast meteen aan de slag!

  15. Miranda schreef:

    Eindelijk een nieuw bakboek dat uitkomt dat voldoet aan iedereen die gek is op bakken!
    Een bakboek dat anders is dan anderen,duidelijke foto’s , stapgewijs goed omschreven uitleg met pure en gemakkelijke recepten en prachtige foto’s en niet onbelangrijk ook als je nog niet zo goed bent op bakgebied het is voor iedereen heel goed te doen.
    Door de duidelijke uitleg.
    Kookboeken verschijnen er genoeg,maar een echt mooi en goed bakboek met heerlijke recepten zonder poespas dat zie je niet zo vaak. Je merkt dat er met hart en ziel aan gewerkt is dat zie je al aan alle recpten en opstelling van de blog en dat merk je ook als je de eerste bladzijde van het boek openslaat.
    Ik zou dit boek daarom heel graag op mijn boekenplank hebben staan,zeker omdat mijn dochter en ik samen heel graag bakken en al heel veel recepten van jou hebben uitgeprobeerd en samen nog vele nieuwe recepten willen uitproberen.
    En 22 september ben ik jarig……,dus het zou wel heel erg fantastisch zijn als ik dit bakboek en goodiebag win..
    Voor jarenlang bakplezier.
    Veel succes verder!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *