
Tijd voor de vierde winactie, vandaag mag ik Le Creuset bakvormen weggeven! Ik heb al eens eerder geschreven over de Pâtiliss bakvormen van Le Creuset. Deze vormen zijn voorzien van een hoogwaardige antiaanbaklaag en hebben een levenslange garantie. Zelf ben ik in het bezit van de springvorm uit deze serie en ik ben er dol op. Zo dol, dat ik maar wat graag vormen uit deze lijn in de feestweek wilde weggeven. Zoals je ziet, is dat gelukt! Ik mag twee sets verloten met daarin een bakvorm en het boek Patisserie! Er zullen dus niet één, maar twee winnaars zijn!
Die pakketten zijn ook nog eens verschillend van elkaar. De één bevat een madeleine bakvorm waarmee je in één keer 12 madeleines kunt maken. Door de antiaanbaklaag zullen ze makkelijk loslaten. Het andere pakket heeft een taartvorm van 30cm met losse bodem. Zo’n vorm is ideaal voor het maken van allerlei (lage) taarten. Door de losse bodem til je hem eenvoudig uit de vorm zonder risico te lopen dat de rand stuk gaat.
Winnen?
Vertel mij in een reactie onder dit bericht voor welke bakvorm jij kiest, de madeleine vorm of de taartvorm met losse bodem. En ik ben heel benieuwd wel soort recept je met die vorm gaat maken! Een bijzondere madeleine of een overheerlijke taart?
Extra winkansen!
- Volg Laura’s Bakery op Instagram (@laurasbakery) en tag een vriend(in) in de reacties bij de foto van deze winactie van wie je denkt dat die ook mee wilt doen aan deze winactie
- Like Laura’s Bakery op Facebook en laat een reactie achter onder het bericht van de winactie
- Volg Laura’s Bakery op Twitter (@laurasbakery_nl) en retweet de tweet van deze winactie
Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Instagram, Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.
De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, lees hier wie de winnaars zijn.
Succes allemaal!



Wie horen we daar smullen en smakken?
Dat ben ik, ik ben cupcakes aan ’t bakken.
Soms snoep ik even tussendoor,
want die cakejes zijn beslist niet goor!
Ze gaan in een speciale vorm.
In de oven rijzen ze enorm.
Ze krijgen een hoedje van marsepein
en dan wordt het een eetfestijn!
Daarom hopen we nu dit mooie pakket te winnen,
Dan kan het “bak”plezier gaan beginnen.
Oooo, die madeleintjesvorm, die zou ik dolgraag winnen. Taartvormen heb ik al behoorlijk veel, maar madeleintjes heb ik nog nooit gemaakt bij gebrek aan een vorm. En dat terwijl onze kroost dol is op madeleintjes. Dat zou nogal feest zijn mocht ik die winnen 🙂
’n vrolijk groetje,
sneksniltje
De madeleine vorm zou ik kiezen. En dan madeleines maken met extra citroen. Maar ja, de taartvorm zou erg fijn zijn voor een cheesecake. Ik wordt erg hebberig van!!
Zo’n mooie taartvorm met losse bodem lijkt me fijn om een citroen merengue taart in te maken.
Heerlijk al die winacties! Ik zou gaan voor het bakboek met de madeleine-vorm. En natuurlijk maak ik daar dan gelijk jouw recept voor Madeleines mee! 😉
Taartvorm om goeie heerlijke appeltaart in te bakken.
Hoi Laura,
Vanmiddag had een vriendin een workshop wolvilten georganiseerd en daarbij een heerlijke hightea gemaakt. Vooral de American Cheesecake was goddelijk! Ik zou dus graag de normale bakvorm winnen, want bij mijn eigen vormen zit ik met zachter deeg altijd te klooien met randjes bakpapier om te zorgen dat de taart mooi uit de vorm komt.
Met de sociale media die je noemt doe ik eigenlijk niks. Ik volg je nu wel op Pinterest. Hopelijk levert dat ook een wat hogere winkels op 🙂
X aafke
Hey Laura,,
Super dat je weer een winactie hebt,
Ben echt gek op je site. al vele malen gebruik gemaakt van je recepten.
Maar wil binnenkort heel graag de twixtaart maken dus de taart vorm met losse bodem zou heel goed van pas komen!
Vanmiddag had een vriendin een workshop wolvilten georganiseerd met had daarbij een heerlijke hightea gemaakt. Daarbij zat ook een goddelijke American Cheesecake. Die zou ik zelf ook graag maken en deze mooie bakvorm!
Hij lijkt me ook ideaal voor andere taarten met een wat zachtere korst. Nu ben ik altijd aan het klooien met randjes bakpapier tegen het kleven, maar dat moet hiermee verleden tijd zijn.
ik ben niet van de sociale media die je hier noemt. Ik kwam je site tegen op Pinterest vanavond en ben je ook gelijk gaan volgen. Op je site zag ik zodoende ook deze winactie en ik hoop dat ik via Pinterest ook een goede kans maak om te winnen!
Ik zou gelukkig worden van de taartvorm met losse bodem. Zelf heb ik er daar nog geen van! Als eerste zou ik er een caramel, oreo cheesecake in maken. Yummie!
Ik heb een braadpan van Le Creuset en ik vind het een fantastisch merk!
Hallo, superleuke actie. Ik heb nog nooit een bakvorm van Le Creuset gehad of gebruikt maar hoor niks dan lovende woorden. Ik zou gaan voor de bakvorm met losse bodem en wil al heel lang een goede kersentaart maken, wie weet en dan een recept komende van jou voor deze kersentaart dan kan het niet fout gaan.
Wat een feest zou het zijn om zo’n mooie bakvorm te winnen. Alle twee de vormen lijken mij heel handig in gebruik. De vorm voor de madeleines is de faforiet van mijn kleinzoons, kunnen ze lekker snoepen!
Ik zou graag zo’n bakvorm winnen, aangezien ik over twee weken op kamers ga en ik nog geen bakvorm heb. Het eerste recept dat ik dan zou maken is een cheesecake, aangezien ik dit nog nooit gegeten heb. Ook wil ik al een lange tijd een boterkoek maken en die past waarschijnlijk ook perfect in zo’n bakvorm.
Ik zou graag de taartvorm winnen. Zo’n losse bodem is natuurlijk superhandig voor het maken van een quiche, maar ik zou eerst kijken of ik er zo’n overheerlijke lemon meringue pie in kan maken.