
Tijd voor de vierde winactie, vandaag mag ik Le Creuset bakvormen weggeven! Ik heb al eens eerder geschreven over de Pâtiliss bakvormen van Le Creuset. Deze vormen zijn voorzien van een hoogwaardige antiaanbaklaag en hebben een levenslange garantie. Zelf ben ik in het bezit van de springvorm uit deze serie en ik ben er dol op. Zo dol, dat ik maar wat graag vormen uit deze lijn in de feestweek wilde weggeven. Zoals je ziet, is dat gelukt! Ik mag twee sets verloten met daarin een bakvorm en het boek Patisserie! Er zullen dus niet één, maar twee winnaars zijn!
Die pakketten zijn ook nog eens verschillend van elkaar. De één bevat een madeleine bakvorm waarmee je in één keer 12 madeleines kunt maken. Door de antiaanbaklaag zullen ze makkelijk loslaten. Het andere pakket heeft een taartvorm van 30cm met losse bodem. Zo’n vorm is ideaal voor het maken van allerlei (lage) taarten. Door de losse bodem til je hem eenvoudig uit de vorm zonder risico te lopen dat de rand stuk gaat.
Winnen?
Vertel mij in een reactie onder dit bericht voor welke bakvorm jij kiest, de madeleine vorm of de taartvorm met losse bodem. En ik ben heel benieuwd wel soort recept je met die vorm gaat maken! Een bijzondere madeleine of een overheerlijke taart?
Extra winkansen!
- Volg Laura’s Bakery op Instagram (@laurasbakery) en tag een vriend(in) in de reacties bij de foto van deze winactie van wie je denkt dat die ook mee wilt doen aan deze winactie
- Like Laura’s Bakery op Facebook en laat een reactie achter onder het bericht van de winactie
- Volg Laura’s Bakery op Twitter (@laurasbakery_nl) en retweet de tweet van deze winactie
Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Instagram, Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.
De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, lees hier wie de winnaars zijn.
Succes allemaal!



Wat een leuke en vooral veel reacties hierboven. Ik ga voor de taartvorm want taarten maken is toch wel mijn ding!
Ik wil graag de taartvorm winnen, en dan ga ik er jouw lekkere caramel shortcake in maken.
ik zou de Madeleine vorm willen winnen en daar eerst de klassieke Madeleine in maken want die heb ik nog nooit gemaakt haha!
Ik zou gaan voor de madeleine bakvorm. Dit omdat deze nog op mijn lijstje staat om eens aan te schaffen en te maken. Wie weet wel sneller dan gedacht 🙂
Ik zou graag de Madeleine vorm willen winnen. Ik zou daar de klassieke Madeleine als eerst in maken, omdat ik die nog nooit heb gemaakt haha!
Zou dit super vinden om te winnen en kado te doen aan mijn zusje, de grote ster in bakken!
Hmm deze is lastig. Een taartvorm heb ik eigenlijk al thuis liggen, maar ik zie dat dit een lagere variant is? Voor de taart vorm zal ik waarschijnlijk een zuid bretoens aardbeien deeg taartje maken. Maar madeleines staan ook nog steeds op m’n verlanglijstje. Als madeleines zou ik de normale basic variant maken, een portie met appel en kaneel erin verwerkt en eentje gevuld met lemon curd of homemade aarbeien jam.
Leuk weer! Ik ga voor de madeleine bakvorm 🙂 ik gebruik jouw recept voor madeleines en doe er afwisselend citroenzest en kokosrasp doorheen. Valt goed in de smaak hier!
Vooral de kokosrasp geeft een apart structuurtje ook!
Groetjes Kübra
Ik kies de taartvorm omdat ik nog ssteeds alle vlaaien in een vorm met vast bodem moet maken; dat werkt niet zo goed 😛 ik hoop dat ik kans maak zodat ik straks heerlijke vlaaien en cheesecakes kan maken!
Ik zou graag de taartvorm met losse bodem willen winnen. Ideaal om een taart makkelijk uit de vorm te krijgen. Een overheerlijke quiche Lorraine zo dan het eerste zijn wat ik daarin zou maken.
De pannen van Creuset bevallen me heel goed….ik zou niet meer zonder willen ! Creuset maakt me erg nieuwsgierig naar de bakvormen en een receptenboek is natuurlijk ook meer dan welkom….heerlijk weer nieuwe recepten uitproberen. Zou erg leuk zijn !
Ik zou voor de madeleine bakvorm gaan, omdat ik dit zelf nog nooit gemaakt heb. Staat nog steeds op mijn verlanglijstje: iedere keer als ik ze proef, denk ik: oh ja, dit moest ik ook nog maken. Maar het komt er nooit van. Daarom zou ik deze graag willen winnen.
Wat een geweldige winactie weer Laura!! Het is absoluut een feestweek, van harte met je 5 jarige jubileum!!
Als ik zou moeten kiezen tussen een van de bakvormen dan zou ik toch voor de madeleine vorm kiezen. Ik zou hiermee dan mijn lieve moeder willen verrassen en verwennen omdat ze dol is op madeleines. Sometimes less is more, gewoon simpele madeleines om een glimlach op mijn moeders gezicht te toveren dat is voor mij het ultieme kado. Iemand die ik lief heb te verrassen met een heerlijke madeleine die ik dan dankzij jou heb kunnen maken.
Ik hoop dan ook van harte dat ik win en mijn lieve moeder hier heel blij mee kan maken 😀
Ik zou graag de taartvorm willen winnen om een gekarameliseerde-knoflooktaart te maken. (Dat smaakt 100x beter dan het klinkt!)
Ik zou graag de taartvorm willen winnen en het eerste wat ik erin zou maken is een hartige taart.
Ik zou voor de taartvorm gaan, ideaal om je taart mooi uit de vorm te halen. En ik zou hem gaan gebruiken voor een overheerlijke chocoladetaart die bestaat uit verschillende lagen met vers fruit en room.