
Tijd voor de vierde winactie, vandaag mag ik Le Creuset bakvormen weggeven! Ik heb al eens eerder geschreven over de Pâtiliss bakvormen van Le Creuset. Deze vormen zijn voorzien van een hoogwaardige antiaanbaklaag en hebben een levenslange garantie. Zelf ben ik in het bezit van de springvorm uit deze serie en ik ben er dol op. Zo dol, dat ik maar wat graag vormen uit deze lijn in de feestweek wilde weggeven. Zoals je ziet, is dat gelukt! Ik mag twee sets verloten met daarin een bakvorm en het boek Patisserie! Er zullen dus niet één, maar twee winnaars zijn!
Die pakketten zijn ook nog eens verschillend van elkaar. De één bevat een madeleine bakvorm waarmee je in één keer 12 madeleines kunt maken. Door de antiaanbaklaag zullen ze makkelijk loslaten. Het andere pakket heeft een taartvorm van 30cm met losse bodem. Zo’n vorm is ideaal voor het maken van allerlei (lage) taarten. Door de losse bodem til je hem eenvoudig uit de vorm zonder risico te lopen dat de rand stuk gaat.
Winnen?
Vertel mij in een reactie onder dit bericht voor welke bakvorm jij kiest, de madeleine vorm of de taartvorm met losse bodem. En ik ben heel benieuwd wel soort recept je met die vorm gaat maken! Een bijzondere madeleine of een overheerlijke taart?
Extra winkansen!
- Volg Laura’s Bakery op Instagram (@laurasbakery) en tag een vriend(in) in de reacties bij de foto van deze winactie van wie je denkt dat die ook mee wilt doen aan deze winactie
- Like Laura’s Bakery op Facebook en laat een reactie achter onder het bericht van de winactie
- Volg Laura’s Bakery op Twitter (@laurasbakery_nl) en retweet de tweet van deze winactie
Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Instagram, Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.
De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, lees hier wie de winnaars zijn.
Succes allemaal!



Ik zou graag de lage taartvorm willen winnen, ik wil namelijk zo graag je caramel shortcake willen maken, maar heb de juiste bakvorm niet…dus deze zou erg welkom zijn!
Wat een leuke actie !!!
Ik zou de madeline vorm wel kunnen gebruiken, heb het nog nooit gemaakt. zou een madeline maken met aan een helft gesmolten chocolade en kokos ofwel met bosbessen. Ik weet het nog niet zoveel mogelijkheden
Groetjes annouck
Ik zou gaan voor de taartvorm en een heerlijke pure chcoladetaart bakken met walnoten en kersen op siroop 🙂
Jaaaa madeleines maken! Heb ik nu al zin in!!
Oooh, de Madeleine bakvorm! Ik proef ze nu al, mmmmm, je proeft Frankrijk, echt nostalgisch, daar gingen we vroeger naartoe op vakantie. En dit jaar gaan we met de kinderen! Zo’n zo’n in! Dus de voorpret wordt nog groter als ik Madeleines kan brakke op zo’n supermooie bakplaat!
Beide bakvorm zijn echt heel leuk! Ik zou kiezen voor de bakvorm met losse bodem. Zodat ik een heerlijke chocolade taart kant maken, en nog veel recepten van jou kan uitproberen! Krijg al kriebeltjes als ik er alleen ma aan denk om daar mee aan de slag te gaan!
De taartvorm met de losse bodem lijkt me ge-wel-dig.
Ik zou heel graag de madeleinevorm willen winnen. Met een vriendin die ik ken van een cursus Frans houden we vaak ‘franse avondjes’ met frans eten, wijn en soms een franse film. Madeleines hebben we nog nooit daarbij gegeten en dat zou natuurlijk perfect passen in ons thema! Het klassieke recept voor madeleines met een vleugje citroenaroma, heerlijk!
Wat leuk een leuke win actie :). Ik zou voor de taartvorm met losse bodem gaan. Op deze manier hoop ik dat de glutenvrije taart heel blijf (dat blijft altijd een uitdaging).
Ik zou heel graag de taartvorm met de losse bodem willen winnen, die lijkt me zo handig! Daarmee kan ik veel verschillende soorten taarten maken en ik denk dat ik een taartvorm vaker gebruik dan een madeleine bakvorm, Ik ben namelijk gek op taarten! Ik zou met de taartvorm een soort ronde aardbeienslof kunnen maken, die vind ik zooo lekker… Jammie!
Moeilijk kiezen zeg! Ik denk dat ik toch graag de bakvorm zou winnen. Het lijkt me zo handig om er een met een losse bodem te hebben. Makkelijk om heerlijke hartige taarten in te maken, of m’n beruchte worteltjestaart… ik krijg er trek van!
De taartvorm is van harte welkom om mijn collectie verder uit te bereiden. Een lekkere taart gevuld met kersen en slagroom lijkt me leuk om mee te bakken.
Nog zo’n mooie Prijs!
Ik zou kiezen voor de lage taartvorm.
Als eerste onze maak ik dan onze favourite taart: omgekeerde mangotaart met amandelen. Dit eigen recept is elke verjaardag weer een succes.
Ik denk nog altijd terug aan de heerlijke Madeleines die ik at met vriendinnen tijdens mijn tussenjaar in Parijs. Wat zou ik die herinnering graag weer herbeleven met zelf gemaakte Madeleines!
Taarten bevallen glutenvrij meestal beter dan cakejes/koekjes, en met de taartvorm kan ik heerlijk experimenteren. Nu nog even inspiratie opdoen op je site, maar dat zal vast lukken!