Afgelopen week konden jullie de review van het Italiaanse bakboek van Sarena Solari al lezen. Ook kondigde ik toen gelijk een winactie aan, hier is hij dan! Ik mag in totaal 3 boeken van Sarena’s bakboek weggeven, wat een feest! Twee exemplaren zal ik verloten onder iedereen die via het blog reageert en meedoet aan de winactie, het derde exemplaar kun je via Instagram winnen! Wil jij dit boek binnenkort graag op jouw boekenplank zetten? Kijk dan snel verder en lees hoe je kunt winnen!
Ik wil winnen!
2 EXEMPLAREN VIA LAURA’S BAKERY
Op het blog zal ik in totaal 2 exemplaren verloten onder iedereen die meedoet. Wat je daarvoor moet doen? Simpel: vertel mij aan waar jij aan moet denken bij Italiaans gebak en wat je graag zou willen maken.
1 EXEMPLAAR VIA INSTAGRAM
Het derde exemplaar zal ik via Instagram verloten. Daar kun je op deze manier aan meedoen:
- Volg Laura’s Bakery op Instagram (@laurasbakery)
- Tag een vriend(in) in de reacties bij de foto van deze winactie waarmee jij graag de keuken in wilt duiken om samen iets te bakken uit Sarena’s boek
That’s it, lekker simpel dus. Geen extra winkansen door op sociale media van alles te hoeven delen. Al vind ik het natuurlijk hartstikke leuk als jullie mij ook volgen op Facebook en Twitter 😉
De winactie loopt tot en met zaterdag 19 maart 2016, de winnaars krijgen persoonlijk bericht. De winnaars zijn bekend: Elise Rutten en Marjon Brouwer: Gefeliciteerd! De winnaar op Instagram is Heleen Slotboom, gefeliciteerd!



Wanneer ik aan Italiaans gebak denk schiet mij direct cannoli te binnen. Het is mijn droom om ooit naar Italië te reizen en daar onder andere al het lekkers te proeven. Aangezien het vanwege mijn gezondheid helaas de komende tijd niet gaat lukken, zou ik graag zelf alvast beginnen met het maken van die lekkere Italiaanse dingen zoals tiramisu, crostate en cannoli. Ik ga alvast duimen dat ik win! 🙂
Bij Italiaans bakken moet ik denken aan mijn zusje. Zij kan namelijk de lekkerste cannoli’s maken! Wanneer ik zou winnen is het boek daarom ook voor haar zodat ze nog meer Italiaanse zoetigheden kan gaan bakken.
Italie is een van mijn favoriete vakantielanden. Ik heb coeliakie en kan in Italie daar mee heel goed op vakantie! Ik hoop dat de recepten in het boek ook aan te passen zijn zodat ook ik lekker kan genieten van de Italiaanse heerlijkheden.
Ik ben dol op tiramisu, natuurlijk zelfgemaakt en ook Italiaans ijs is niet te versmaden. Het doet me denken aan onze vakanties in Italië, heerlijk. Ik zou ook graag de taart maken met de gekleurde blokjes (Ik weet helaas niet hoe die heet, maar ze heeft hem onlangs gepresenteerd in Tijd vöor Max.) en hij zag er zo mooi en lekker uit, dat ik graag een stukje had willen proeven.
Als ik aan Italie denk, dan denkt je uiteraard aan tiramisu……zoals zo velen !! Wat ik heerlijk vind om te maken dat is tiramisu met lemon cheesecake likeur……echt verrukkelijk !!!! 500 gr mascarpone, 6 eieren ( 6 dooiers en eiwit van 3 eieren), 9 eetlepels suiker, lange vingers, glas lemon cheesecake likeur en wat citroenrasp naar smaak. Klop de 6 eidooiers met het suiker, voeg de mascarpone toe, klop de eiwitten stijf en spatel ze door het beslag. Doe de lange vingers in een ovenschaal en giet ongeveer de helft vd lemoncheesecake likeur over de lange vingers, dan een laag vd creme, dan nog een laag lange vingers met likeur en dan de creme.
Ik maak vaak Italiaanse citroentiramisu. Een heerlijke verfrissende variant van de normale tiramisu. Zou graag nog meer Italiaans lekkers willen maken met dit kookboek!
Ik denk aan een cannoli. Mijn zusje heeft ooit hele lekkere geproefd en die wil ik graag maken voor haar! Ik ga ervan uit dat die van Sarena net zo lekker zijn. Dus zou graag haar recept willen gebruiken. Kan ik haar verrassen, zeker nu tijdens haar zwangerschap.
Als ik aan Italie denk, denk ik aan tiramisu. Maar ik heb vanmiddag het boek van Sarena in de boekhandel bekeken. Ziet er geweldig uit. Om te kwijlen gewoonweg.
Helaas gaat het mijn budget te boven, maar wie weet?
Als ik aan Italië, en Italiaans gebak denk, denk ik aan een cannoli. Mijn zusje heeft ooit een hele lekkere gegeten. En nu ze zwanger is wil ik haar graag verrassen met een cannoli naar recept van Sarena!
Natuurlijk denk ik bij Italiaans gebak als eerste aan heerlijke Tiramisu! Maar dat zou ik niet meteen met het Italiaanse bakboek gaan maken. Ik zou gaan voor limoncello cheesecake of Italian cream puffs. Jammie!
Bij italiaans gebak denk ik zoals veel mensen aan tiramisu. In Rome heb ik een stuk tiramisu taart op en sinds dien valt alles in het niet. Wellicht kan dit boek er verandering in brengen. De italiaanse keuken is sowieso een van mijn favoriete keukens. het gebak is me alleen niet heel bekend. Dus het lijkt me leuk om me daar meer in te verdiepen. Na aanleiding van de prijsvraag ben ik eens op zoek gegaan naar italiaans gebak. Het water liep me in de mond, en een limoen ricotta cake of panficato (een traditioneel gebak gemaakt van o.a. rozijnen, vijgen, pijnboompitten, appels, peren en chocolade) zijn sowieso aan mijn to do baklijstje toegevoegd.
Bij italiaans gebak denk ik eigenlijk meteen aan Biscotti, die vind ik zo lekker. Heerlijk knapperig, niet te machtig en perfect bij de cappuccino in de ochtend, en stiekem ook na het eten.
Het lijkt me superleuk om zoiets te maken, maar ben ook benieuwd naar de taarten met heerlijke smaakcombinaties die vast en zeker in het boek zullen staan!
Ik ben nog niet echt bekend met Italiaans gebak. Maar wat ik in jou boek review allemaal zag staan over dit boek zou ik er graag 2at meer over weten. Ik zou het boek dan ook graag winnen.
In Rome ben ik elke dag naar hetzelfde cafeetje geweest om steeds een ander gebakje te eten, wauw wat lekker! De limoncello taart was het allerlekkerst! Gek op italiaanse taart! Met dit boek kan ik ze nu ook zelf proberen na te maken, fingers crossed!
Bij Italiaans gebak denk ik aan de gezellige pasticceria in Luca, waar we met onze kids tijdens vakantie heerlijk van allerlei soorten gebak hebben genoten ! En thuis aan de tiramisu die ik altijd met Kerst moét maken, volgens mijn kinderen ! Lijkt me geweldig om de recepten van Sarena zelf thuis uit te proberen samen met mijn dochtertje van 10. ( die ook al met het bakvirus geinfecteerd is ! )