Laura’s Bakery kerstpakket winactie

Gepost: 5 december 2017 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

Mijn boeken Het Basis Bakboek en Het Laura’s Bakery Bakboek, zoete kersthangers, Le Creuset spullen en een bakset van Rosti Mepal. Het zijn zomaar een paar dingen die in dit fantastische kerstpakket zitten die één van jullie kan winnen! Hoe leuk is dat? Met de feestdagen in aantocht leek het mij leuk om jullie eens in het zonnetje te zetten. Doordat jullie het gehele jaar trouw Laura’s Bakery bezoeken, mag ik dit werk dagelijks doen en dat vind ik fantastisch! Ik heb bij mijn favoriete (kerst)merken aangeklopt voor deze leuke actie en dankzij hen kon ik deze gave en grootse winactie organiseren. Dit kerstpakket is namelijk niet zomaar een kerstpakket. Dit pakket zit echt bomvol en heeft een waarde van meer dan 350 euro! Wauw, ik wou dat ik zelf kon winnen 😉 . Lees snel verder om te kijken hoe jij mee kunt doen!

Wat zit erin?

Ik ga het niet tot in detail uitwerken en laten zien, het moet natuurlijk nog wel een beetje een verrassing zijn. Maar om je een goed beeld te geven, zal ik je er wat over vertellen. Mijn twee bakboeken had je natuurlijk al gespot op de afbeelding, net als een leuk winters koekjesboek. En wat dacht je van de veel te gave Le Creuset fluitketel en taartvorm? Mijn favo merk voor kommen en spatels mag ook niet ontbreken, van Rosti Mepal mocht ik een mooie bakset toevoegen aan dit kerstpakket.

Er zit ook een bon in het pakket waarmee je online een gave kerstplanner gratis kunt downloaden. Smullen doe je met het lekkers van Van der Burgh Chocolaad terwijl je wacht tot je baksels klaar zijn, en die decoreer je dan weer met de kerstsprinkles van Dots and Peas. En om het af te maken: van het merk Kurt S. Adler mag ik maar liefst 25 zoete kersthangers toevoegen. Van gingerbreadfiguren tot snoepgoed. Niet eetbaar, maar wel ideaal voor een prachtige zoete boom.

Zo doe je mee

Wil je meedoen? Dat is simpel: vertel mij in een reactie wat jouw favoriete zoete kerstrecept is. Eentje die je misschien pas hebt ontdekt, of eentje die al jaren traditiegetrouw gebakken wordt? Ik ben heel erg benieuwd!

Meedoen kan tot 11 december, op 12 december maak ik de gelukkige winnaar bekend zodat het pakket nog voor de kerstdagen in huis is. Dat doe ik onderaan dit artikel en de winnaar krijgt natuurlijk ook een mailtje van mij. De winactie is gesloten, meedoen is niet meer mogelijk.

Dat is het, alleen een reactie achterlaten dus. Op Instagram (Stories) zal ik de komende dagen wat sneak peaks geven van de inhoud van dit gave kerstpakket. Nieuwsgierig? Volg mij dan om niets te missen!

De winnares is bekend en heeft van mij inmiddels een mail ontvangen. Marjolijn, gefeliciteerd! Marjolijn stuurde onderstaande reactie in:

Mijn favoriete zoete kerstgerecht (of eigenlijk altijd gerecht) is boterkoek naar het recept van oma. Dat doet mij echt denken aan de feestdagen. Oma bakte altijd met Sinterklaas een koek voor iedereen. De helft aten we dan op en de andere helft ging in de vriezer voor tijdens kerst. En oma maakte echt de lekkerste boterkoek (het recept heeft ze mij gelukkig geleerd). Het geheim? Geen ei, zo krijg je niet zo’n kleffe boterkoek. Echt, als je dit eenmaal geproefd hebt, wil je nooit meer de kleffe versie. Nu oma niet meer kan bakken, bak ik naar het recept met kerst.

belangrijk

Het kan soms gebeuren dat een reactie niet gelijk verschijnt, de site weet af en toe niet wat hij meemaakt met al die reacties tegelijk en gooit ze dan in een map met spam. Ik loop deze map dagelijks door om de reacties alsnog handmatig toe te laten. Staat je reactie er de volgende dag nog niet bij (er zijn meerdere pagina’s met reacties, onderaan kun je doorklikken), probeer het dan gewoon nog een keer ? . Oh, en abonneer je niet op de reacties wanneer je een reactie achterlaat op dit artikel, tenzij je overladen wilt worden met e-mails ? .

(wel geabonneerd op de reacties en krijg je nu heel veel mails? Onderaan zo’n mailtje dat je krijgt kun je via ‘abonnementen beheren’ de updates weer uitschakelen)

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

2.171 reacties

  1. wat een mooi pakket, dat wil ik best wel winnen. Traditie getrouw maak ik voor de kerst Charlotte Russo, maar ieder jaar met een twist. dan is de binnenkant met traditionele smaken en de andere keer weer heel iets anders bijv. tiramisu of een mousse met grand marnier.
    Voor de tweede dag staat hier altijd een triffle als dessert op het menu en het meest favourite is dan wel appel karamel.

  2. Annet Bosman schreef:

    Mijn favoriete recept is pavlova, met mascarpone en rode vruchten. Ziet er spectaculair uit een is heerlijk. Door een operatie aan mijn hand zit bakken er even niet in maar als revalidatie mag dat straks gelukkig wel weer.

  3. Debby schreef:

    Hallo Laura,
    Sinds een tijdje volg ik je blog via Instagram. Ik vind het leuk om te kijken naar de foto’s en de verhaaltjes erbij te lezen. Zelf ben ik niet zo’n ster in de keuken, maar ik doe mijn best. Wat wij altijd een lekker (kerst)recept vinden is de appelcrumble met havermout. En met de heerlijke geur van appel en kaneel, ruikt ons hele huis lekker ‘kerstig’.

  4. Simone schreef:

    Ik bedacht me bij je vraag dat ik eigenlijk geen traditioneel kerstrecept heb, meestal is kerst juist om wat meer te experimenteren qua bakken/koken bij ons thuis :).
    Dit jaar wilde ik gaan proberen een taart te gaan maken met glühwein, dat brengt me denk ik wel in de winterse sferen!

  5. Petra schreef:

    De witte chocolade cheesecake is altijd een hit bij vrienden en familie. Lekker met een sausje van frambozen. Misschien niet het spannendste recept maar zeker zoet omdat iedereen er enorm van geniet.

  6. Iris Bols schreef:

    Mijn overgrootsoma’s arretjescake! Zij was er gek op, en heeft dit inmiddels 4 generaties doorgegeven. Wat is dat toch lekker (en fout)! Deze cake vond ik vroeger al heerlijk en nu maak ik hem sowieso elk jaar op mijn verjaardag omdat mijn familie er ook zo gek op is! Ik weet nog dat ik vroeger stiekem snel een arretjescake maakte, en deze op mijn kamer verstopte. Ik had het helemaal niet goed gedaan en had natuurlijk geen koelkast, haha. Maar gewoon dooreten ?! En toen mijn broertje klein was mocht hij meehelpen. Mijn moeder (die er ook altijd stiekem van snoepte) zei: doe er nu twee eieren bij. Keken we, had hij letterlijk twee eieren met schaal in de kom gelegd haha! Hoewel ik hem niet vaak maak omdat het een enorme sinner is, hebben we altijd goede en fijne herinneringen aan dit recept.. Kortom, het is misschien een heel makkelijke taart, maar die overheerlijke arretjescake van mijn overgrootoma blijft altijd de meest speciale <3!

  7. Sylvana de Vries schreef:

    Vorig jaar voor het eerst een grand dessert gemaakt. Favoriet waren de witte chocolade truffels met een amaretto vulling. Als extra feestelijk detail eetbare gouden glitters er overheen gestrooid.

    Dit jaar verschijnen de truffels uiteraard weer bij op tafel!

  8. Wendy schreef:

    Super leuk!
    Onze traditie is om een groot gingerbread huis te maken en de kinderen mogen deze dan versieren met allerlei snoepgoed.

  9. Anita schreef:

    Oh wat Een supermooi pakket, dit zou ik heel graag winnen. De familie verandert, krimpt en groeit dus zoveel verschillende smaken voor groot en klein, zou dus heel graag als steun in de rug baksels willen bakken naar jou recepten voor groot en klein, jong en oud, en dan ook nog bij elkaar passend. All time favourite is de appeltaart! Dat ruikt zo heerlijk een echte kerstboom in huis vermend met de geur van een verse appeltaart!!

  10. Rosalinde schreef:

    Oh, wauw! Wat een super tof van je! Wie wil er nu niet zo’n mooi kerstpakket winnen?!
    Ik wel hoor 🙂
    Mijn all-time-favorite voor kerst is een kerststol van mini-bolletjes in de vorm van een kerstboom. 24 December ’s middags klaar maken, en dan op kerstochtend een heerlijk vers broodje bij het ontbijt! <3

  11. Adriënne schreef:

    Wat een ontzettend leuke actie!.
    Hier is en blijft de traditionele appeltaart grote favoriet. Lekker met rozijnen en goudreinets. Op de bodem banketbakkersroom of amandelspijs. Simpel maar zooo lekker Op verjaardagen of feestdagen staat er ( bijna ) altijd een appeltaart op tafel!!.

  12. Inge van der Linde schreef:

    Met stip op 1 staat bij mij: stoofperenparfait. Met mijn zelfgemaakte stoofperen. Die maak ik met rode wijn, water en suiker. Geen kaneel!! Vinden we bij ons thuis smerig. Mijn moeder maakt ze op dezelfde manier. Het vocht kook ik in tot een lekkere siroop. Heerlijk, en dan gebruik ik een ‘oud’ recept uit een tijdschrift, geen idee meer welk. Zelfs diegene onder ons die niet van stoofpeertjes houden smullen van deze parfait. Heerlijk en makkelijk want je kan hem al heel ver van te voren maken. Overigens niet vergeten om hem op tijd uit de vriezer te halen.?

  13. Melanie schreef:

    Wat lijkt het me leuk dit pakket te winnen!
    Ik zoek de laatste tijd vaak naar lekkere recepten, maar op een of andere manier kom ik dan toch altijd bij de oude vertrouwde site van “Laura’s Bakery’ uit! 😉 En tot nu toe was alles een succes!
    Mijn favourite Kerst-recept is misschien niet 100% ‘Kerstig’ maar dat is de Lemon Meringue Pie.
    Voor het eerst in Disneyland Parijs gegeten, jaren geleden, en hoewel ik proppenvoll zat, moest ik perse nog een stukje hebben.
    Gelukkig heb ik thuis het recept gevonden op jouw site! HEERLIJK! 😉

  14. Jacqueline schreef:

    De kerstkrans pavlova?dat is een geweldig dessert en iedereen is altijd onder de indruk, dat is voor mij het ultieme dessert met kerst. En wat heb je een topwinactie voor de feestdagen neergezet. Lijkt mij enig om te winnen maar ja wie vindt dat niet ??

  15. Annemieke schreef:

    Deze Kerst ben ik verantwoordelijk voor de toetjes. Een hele uitdaging met alle allergiën en dieetwensen van iedereen aan tafel. Ik wil daarom verschillende mini cebakjes gaan maken. Van mini appeltaartjes en cheesecake, tot zandtaartgebakjes en mini cupcakes. Vanwege een burn-out heb ik tijdelijk bij mijn moeder gelogeerd, maar direct na de kerst ga ik weer terug naar mijn eigen plekje. Afgelopen tijd heeft bakken mij goed geholpen om te kunnen ontspannen en dit wil ik thuis dan ook zeker blijven doen. Hopelijk met dit leuke pakket en de twee bakboeken die op mijn verlanglijstje staan. 🙂

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *