Laura’s Bakery kerstpakket winactie

Gepost: 5 december 2017 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

Mijn boeken Het Basis Bakboek en Het Laura’s Bakery Bakboek, zoete kersthangers, Le Creuset spullen en een bakset van Rosti Mepal. Het zijn zomaar een paar dingen die in dit fantastische kerstpakket zitten die één van jullie kan winnen! Hoe leuk is dat? Met de feestdagen in aantocht leek het mij leuk om jullie eens in het zonnetje te zetten. Doordat jullie het gehele jaar trouw Laura’s Bakery bezoeken, mag ik dit werk dagelijks doen en dat vind ik fantastisch! Ik heb bij mijn favoriete (kerst)merken aangeklopt voor deze leuke actie en dankzij hen kon ik deze gave en grootse winactie organiseren. Dit kerstpakket is namelijk niet zomaar een kerstpakket. Dit pakket zit echt bomvol en heeft een waarde van meer dan 350 euro! Wauw, ik wou dat ik zelf kon winnen 😉 . Lees snel verder om te kijken hoe jij mee kunt doen!

Wat zit erin?

Ik ga het niet tot in detail uitwerken en laten zien, het moet natuurlijk nog wel een beetje een verrassing zijn. Maar om je een goed beeld te geven, zal ik je er wat over vertellen. Mijn twee bakboeken had je natuurlijk al gespot op de afbeelding, net als een leuk winters koekjesboek. En wat dacht je van de veel te gave Le Creuset fluitketel en taartvorm? Mijn favo merk voor kommen en spatels mag ook niet ontbreken, van Rosti Mepal mocht ik een mooie bakset toevoegen aan dit kerstpakket.

Er zit ook een bon in het pakket waarmee je online een gave kerstplanner gratis kunt downloaden. Smullen doe je met het lekkers van Van der Burgh Chocolaad terwijl je wacht tot je baksels klaar zijn, en die decoreer je dan weer met de kerstsprinkles van Dots and Peas. En om het af te maken: van het merk Kurt S. Adler mag ik maar liefst 25 zoete kersthangers toevoegen. Van gingerbreadfiguren tot snoepgoed. Niet eetbaar, maar wel ideaal voor een prachtige zoete boom.

Zo doe je mee

Wil je meedoen? Dat is simpel: vertel mij in een reactie wat jouw favoriete zoete kerstrecept is. Eentje die je misschien pas hebt ontdekt, of eentje die al jaren traditiegetrouw gebakken wordt? Ik ben heel erg benieuwd!

Meedoen kan tot 11 december, op 12 december maak ik de gelukkige winnaar bekend zodat het pakket nog voor de kerstdagen in huis is. Dat doe ik onderaan dit artikel en de winnaar krijgt natuurlijk ook een mailtje van mij. De winactie is gesloten, meedoen is niet meer mogelijk.

Dat is het, alleen een reactie achterlaten dus. Op Instagram (Stories) zal ik de komende dagen wat sneak peaks geven van de inhoud van dit gave kerstpakket. Nieuwsgierig? Volg mij dan om niets te missen!

De winnares is bekend en heeft van mij inmiddels een mail ontvangen. Marjolijn, gefeliciteerd! Marjolijn stuurde onderstaande reactie in:

Mijn favoriete zoete kerstgerecht (of eigenlijk altijd gerecht) is boterkoek naar het recept van oma. Dat doet mij echt denken aan de feestdagen. Oma bakte altijd met Sinterklaas een koek voor iedereen. De helft aten we dan op en de andere helft ging in de vriezer voor tijdens kerst. En oma maakte echt de lekkerste boterkoek (het recept heeft ze mij gelukkig geleerd). Het geheim? Geen ei, zo krijg je niet zo’n kleffe boterkoek. Echt, als je dit eenmaal geproefd hebt, wil je nooit meer de kleffe versie. Nu oma niet meer kan bakken, bak ik naar het recept met kerst.

belangrijk

Het kan soms gebeuren dat een reactie niet gelijk verschijnt, de site weet af en toe niet wat hij meemaakt met al die reacties tegelijk en gooit ze dan in een map met spam. Ik loop deze map dagelijks door om de reacties alsnog handmatig toe te laten. Staat je reactie er de volgende dag nog niet bij (er zijn meerdere pagina’s met reacties, onderaan kun je doorklikken), probeer het dan gewoon nog een keer ? . Oh, en abonneer je niet op de reacties wanneer je een reactie achterlaat op dit artikel, tenzij je overladen wilt worden met e-mails ? .

(wel geabonneerd op de reacties en krijg je nu heel veel mails? Onderaan zo’n mailtje dat je krijgt kun je via ‘abonnementen beheren’ de updates weer uitschakelen)

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

2.171 reacties

  1. Adriana de Ruiter schreef:

    Mijn favoriete zoete kerstrecept is tiramisu zoals altijd in onze familie, een grote bak tiramisu lekker vol en zoet én een bak zonder alcohol…. 😉

    Wat een geweldig pakket! Ik doe gráág mee!! <3

  2. Marjet schreef:

    Eigenlijk bestaat het favoriete kerstdessert uit kant en klaar. Tenminste volgens het officiële recept. Maar ik vind het veel leuker om voor de eton mess alles zelf te maken. De schuimpjes, vla en lange vingers. Oké het fruit erbij heeft een ander geteeld.
    De mess wordt niet sierlijk opgediend in een prachtige grote schaal, maar iedereen stelt zijn eigen toetje samen. Altijd wat rommelig, maar super gezellig.

  3. Evelien schreef:

    Hoi Laura,

    Een favoriet in de familie: tulband naar een recept van mijn moeder. Elk jaar maakt ze er een paar! Een luchtige cake met rozijnen en poedersuiker erop. Ik verheug mij er nu al op!
    Groetjes Evelien

  4. Dyan schreef:

    De arretjescake is mijn favoriet.
    Paar keer gemaakt en mislukt. Tot toen jou recept online kwam. Sindsdien is het elke keer weer smullen

  5. Jorieke Leusink schreef:

    Arretjes cake.. Zodra het kouder word en de feestdagen komen er aan, ga ik niet voor pepernoten of oliebollen. Ik maak Arretjes cake. Ik heb vroeger samen met mijn moeder een kook boekje bijgehouden, met basis recepten, maar ook familie recepten en mijn oma maakte het ook op deze manier en elke keer lukt ie me weer! Ik maak ze voor thuis, op het werk en vrienden. En als ze zien dat ik met een Arretjes cake aan kom lopen, krijg ik bijna applaus! Als ik dit mooie pakket win, laat ik je het familie recept wel zien, haha!

  6. Menekse Yanmaz schreef:

    Mijn zusjes natte chocolade tulband? ozoo lekker. Ik weet helaas niet hoe ze het maakt dat houd ze voor zichzelf. En dan maak ik daar heerlijke vanille ijs bij. Nou smullen maar?. En nu duimen maar dat ik win ?

  7. Lonneke schreef:

    Dat blijft toch de tiramisu! Meestal gemaakt door mn nichtje, tegenwoordig ook een variant zonder alcohol voor de kids en de zwangeren. Opgebouwd in een vaas waardoor het eruit ziet als een trifle en dus een echte showstopper is!

  8. Myrte schreef:

    Met de kerst maak ik altijd tulband met rozijntjes. Mijn oma hield er vroeger zo van, zo is ervaren traditie ontstaan! Soms met poedersuiker, soms met een mooie glazuurlaag!

  9. Martine schreef:

    Een crumble met rood fruit en vanille ijs, zo simpel maar ook zooo enorm lekker! Krijg er spontaan honger van als ik al die lekkere recepten van iedereen zie trouwens, de dag moet nog beginnen en de zoete trek is er al hoor?

  10. Lisette Meijers schreef:

    Wat een super leuke actie! Een aantal jaar geleden voor het eerst een pavlova Kerstkrans gemaakt voor als toetje na het gourmetten. Deze viel zo erg in de smaak bij de familie dat ik er eigenlijk niet meer onderuit kom om deze elk jaar te maken!

    Afgelopen week alvast geoefend om de pesto-roomkaas kerstboom te maken! Ook dit was een groot succes! Deze wordt zeker met de kerstlunch geserveerd. Bedankt voor de leuke recepten.

    Liefs Lisette.

  11. Ilona schreef:

    Het klinkt als een super leuk pakket om te winnen. Ik ben altijd erg van de nieuwe recepten. Met Sinterklaas heb ik de speculaas truffels uitgeprobeerd en deze waren een groot succes, vooral bij mijn moeder. Voor de kerst ga ik de lemon curd cake truffels uitproberen. Tweede kerstdag vieren wij altijd met een high tea de hele dag door, perfect recept hiervoor dus.

  12. Lianne Bokma schreef:

    Wat een leuke website! Ik wilde voor de verjaardag van m’n liefste simpele kaasstengels maken en stuit ik op jouw website. Jij houdt volgens mij erg van kaas, ik ook! Wat leuke ideeën en tips! En ik kan nog net op de valreep meedoen met een gave win-actie! Met kerst denk ik aan gezellige herinneringen van vroeger dat we met z’n allen aan een grote gedekte tafel zaten met de familie. Mijn moeder maakte dan heerlijke kip met ananas uit de oven en heerlijke cranberry saus voor bij het rundvlees mmmmm…!

  13. Karen schreef:

    Waaw dat is echt een super gaaf pakket!!!
    Elk jaar hebben de kinderen Kerstdiner op school en er iets niets leuker dan samen met hun (4 en 6jaar) iets heerlijks te maken dat ze trots mee naar school nemen. Vorig jaar hebben we een heerlijke ijstaart met frambozen, stukjes chocolade en een hele dunne ‘biscuit’ bodem gemaakt. Dit jaar hebben ze gekozen voor pizzabonbons en de worstenbroodjes krans!
    Hele fijne feestdagen!

  14. Nathalie schreef:

    Wat een leuke winactie!
    Mijn favoriete zoete kerstbaksel is een Tony Chocolony karamel zeezout taart.
    Vorig jaar met kerst gemaakt en het was op voor ik er erg in had. Zelfs mijn dochter die niet van taart houdt, vond deze superlekker!

  15. Anja W. schreef:

    Weet niet wat ik moet zeggen van dit pakket, dit is zo’n mega pakket. Niet normaal meer, een hele leuke actie.
    Bij mij thuis bak ik vrij veel en ook vaak met de kinderen. Met kerst bakken wij elk jaar koekjes en kerstschuimpjes voor in de boom en elk jaar probeer ik een nieuw recept uit voor een taart. Maar wat ik en de kinderen volgens mij ook erg leuk vinden is dat wij al jaren onze eigen gingerbread poppetjes en huisje maken. De poppetjes leuk versieren en daarna met zijn allen proberen om het huisje in elkaar te krijgen (stort soms nog wel eens in helaas) en dan leuk decoreren met snoep, poedersuiker, gelatine als ramen etc. Het is niet een superstrak uitziende huis maar wel door ons zelf in elkaar gezet, waar we veel plezier aan beleven met het maken en waar de kids nog steeds erg trots op zijn. En daar gaat het mij om, plezier hebben tijdens het bakken/maken van recepten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *