Daar zijn ze: mijn eigen boekjes!! (+ Winactie)

Gepost: 18 april 2013 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)

Na weken keihard bakken, fotograferen en teksten schrijven had ik gisteren dan eindelijk de boekjes in mijn handen. Wat is dat ontzettend gaaf zeg! Ik wist natuurlijk precies hoe het er uit zou komen te zien, ik heb vele digitale voorbeelden gezien. Maar toch is de gebonden versie weer anders. De boekjes “Taarten bakken en versieren” en “Cupcakes bakken en versieren” zijn nu een feit! Nog even en dan liggen ze bij alle Action winkels in de schappen. Helaas weet ik geen precieze datum waarop de boekjes bij elke Action zullen liggen. De verwachting is eind april/begin mei. Ik hou het in de gaten natuurlijk en zodra ik weet wanneer ze er zijn, staat het op facebook en twitter. Mochten jullie de boekjes nou al eerder gespot hebben, laat het vooral weten (en maak een fotootje? vind ik leuk!)!

Vorige week was ik al even naar de uitgever toe om de drukproeven te bekijken. Dat waren hele grote vellen waarop allemaal pagina’s stonden afgebeeld. Een logische volgorde zat er naar mijn idee niet in, hoe moest dat ooit goed komen? Maar de drukker weet natuurlijk wat hij doet, de boekjes zien er dan ook fantastisch uit!

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
1

In een boek hoort een voorwoord. Met foto natuurlijk. Ik wil niet weten hoeveel foto’s ik heb gemaakt voordat ik enigszins tevreden was. Binnenkort toch maar eens voor een professionele foto gaan. Voor nu is deze foto 48.000 keer afgedrukt (oh my…).

De boekjes zijn trouwens in Italië gedrukt bij één van de grootste drukkers voor boeken van Europa. Eind vorige week is er een vrachtwagen volgeladen met 48(!) pallets met mijn boekjes die op weg ging naar Nederland. Gisteren zijn al die pallets in Nederland aangekomen.

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
2

Dan nog even een sneak peak van de boekjes! Op de bovenste foto zien jullie de inhoudsopgave van beide boekjes. En hieronder staat de stroopwafeltaart en de stroopwafel cupcakes. Twee van mijn favorieten! Zou ik misschien behoorlijk dol zijn op stroopwafels?Wat kun je verwachten van deze boekjes? Vooral hele lekkere recepten natuurlijk, maar het draait niet alleen maar om het recept. Het oog wil immers ook wat. Nee, de boekjes staan niet vol met lastige projecten waarvoor fondant nodig is. Je kunt namelijk ook met de ingrediënten zelf een prachtige taart maken en versieren. Het randje stroopwafels bijvoorbeeld bij de taart, of een mooie framboos in de toef. Natuurlijk zijn er wel een paar projecten waarbij ik fondant heb gebruikt, dat kon ik gewoon niet laten. In het taarten boekje vind je twee taarten waarbij ik fondant decoraties heb gebruikt, de taarten zijn niet helemaal met fondant bekleed. In het cupcakes boekjes is het helft van de projecten met fondant. Stap voor stap uitgelegd natuurlijk zodat iedereen gelijk aan de slag kan. Heb ik jullie al overtuigd om gelijk naar de Action te rennen zodra ze daar zijn?

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
3

En daar staat mijn naam: Laura Kieft. Gaaf om zo je naam in het colofon te zien staan. Zoals je ziet was dit een leuk Haarlems project, de uitgever zit namelijk ook in Haarlem. De samenwerking met hen was super! Heel erg bedankt Veronique en Frank. En natuurlijk wil ik ook Annemarie voor de mooie vormgeving en Elisa voor de eindredactie bedanken. Op een gegeven moment zie je je eigen foutjes niet meer als je met zoveel tekst bezig bent.

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
4

En dan nu: een winactie! Heel erg leuk om je eigen boekjes weg te kunnen geven! Onder de lezers van Laura’s Bakery verloot ik drie gesigneerde setjes van het taarten en cupcake boekje. Misschien heb jij beide boekjes wel al in huis voordat ze zelfs maar in de winkel liggen!

Wat moet je doen om te winnen?

Laat een reactie achter onder deze post waarin je zegt wat jij als eerste gaat maken uit de boekjes (klik op de foto van de inhoudsopgave om deze groter te zien).

Reageren kan tot en met zaterdag 20/4, zondagochtend 21/4 maak ik de drie winnaars bekend. Deze winactie is inmiddels afgelopen.

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
5

Een makkelijke en snelle winactie dit keer. Vergeet dus vooral niet te reageren, voor je het weet is het alweer zondag. En wie weet lees jij dan wel dat je in het bezit bent van één van de drie gesigneerde setjes met boeken!

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

168 reacties

  1. Justine Q schreef:

    Ontzettend gefeliciteerd met je boekjes!
    Ze zien er erg leuk uit…
    Ik zou beginnen met de aardbeitiramisu, lekker zomers (past goed bij het heerlijke weer van de laatste dagen) en het ziet er ook gewoon heerlijk uit!
    Groetjes, Justine

  2. Agnes schreef:

    Gefeliciteerd met je boeken!
    ik Zou als eerste de hazelnoot schuimtaart maken!! (yummie!!!)

  3. Laura's Bakery schreef:

    Wauw….. bedankt voor al jullie fantastische reacties! Ik zit met een gigantische lach op mijn gezicht alles te lezen. Echt heel erg overweldigend en onwerkelijk dit allemaal. Bedankt allemaal!!!

  4. Anonymous schreef:

    Nogmaals gefeliciteerd !!!
    Ik zou als eerst de aarbeien taart maken en daarna de stroopwafel cupcakes.
    En daarna al het andere in de boeken super leuk !!!
    Groetjes irma

  5. Anonymous schreef:

    Wat zijn ze mooi!!
    Jaren geleden heb ik 1x een hazelnoot schuimtaart gebakken en die was zo lekker, maar het was zo veel werk, dat ik het nooit meer heb gedaan … ‘k Ben daarom heel benieuwd naar het recept, dat ik zeker ga proberen 🙂
    Hartelijke groet van Marleen

  6. Mickey schreef:

    Ze zijn mooi geworden! Gefeliciteerd met je boeken!
    De stroopwafeltaart! Heb in de winkel een keer een stroopwafelvlaai geproefd en was meteen helemaal verkocht, dus ben benieuwd of de taart net zo lekker is!
    groetjes Mickey

  7. Anonymous schreef:

    De stroopwafeltaart, lijkt me HEERLIJK!!!
    Hopelijk liggen de boekjes ook in de Action in België want ik ben fan!!!!

    Groetjes, Sanne De Weerdt

  8. Rebecca schreef:

    Wow, wat super leuk!!! Heel erg gefeliciteerd, wat moet jij niet blij en trots zijn 😀
    Ik zou natuurlijk niet omheen kunnen om voor mijn vriend de Koffietaart te maken 😛 Hahah 😀

  9. Paula schreef:

    Wow mooi hoor. Ik zou de caramel shortcake maken denk ik

  10. Bakfan schreef:

    Gefeliciteerd met je eerste boeken! Ben helemaal fan van je blog.
    Ik zou als eerste de arretjescake deluxe maken en vervolgens het fruitfestival-versierde cupcakes. Je zou mij zondag echt verassen met de boekjes, aangezien mijn ouders deze dag 30 jaar getrouwd zijn. Dan kan ik binnenkort de arretjescake voor ze maken, waar ze beide dol op zijn. Dit doet mij echt aan vroeger denken.
    Ga zo door!
    Groetjes

  11. ine schreef:

    Ik ga voor een bakmarathon en maak ze allemaal!!!! ziet er allemaal superlekker uit!groetjes

  12. De caramel shortcake lijkt ons super! Vooral omdat mijn partner gek op karamel is! 🙂

  13. Eline schreef:

    Wat ontzettend gaaf om te zien (en gevolgd te hebben natuurlijk) dat mijn favo food blog omgezet is tot twee boekjes!! Ik heb zelf een heerlijk recept voor stroopwafeltaart en daarom is jouw versie daarvan de eerste die ik zal gaan produceren. Ontzettend leuk om een variatie daarop te zien. Daarbij is lijkt het mij ontzettend lekker om een triple chocolate muffin te maken met een stroopwafel topping.. Kom maar op met die boekjes dus!!

  14. Nikki Huijbregts schreef:

    Stroopwafels oh wat lekker! Die taart zal ik zeker snel gaan proberen maar ook de aarbeien tiramisu ziet er heerlijk uit! Vanuit Haarlem van harte gefeliciteerd met je boekjes!

  15. Anonymous schreef:

    Ha laura!
    Gefeliciteerd met je bak-boekjes!!
    Ze zien er veelbelovend uit!
    De stroopwafelmuffin en appel-kaneel-upside-down vragen toch wel om gebakken te worden!!
    Ga ik graag proberen!!
    Groetjes Ariette

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *