Daar zijn ze: mijn eigen boekjes!! (+ Winactie)

Gepost: 18 april 2013 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)

Na weken keihard bakken, fotograferen en teksten schrijven had ik gisteren dan eindelijk de boekjes in mijn handen. Wat is dat ontzettend gaaf zeg! Ik wist natuurlijk precies hoe het er uit zou komen te zien, ik heb vele digitale voorbeelden gezien. Maar toch is de gebonden versie weer anders. De boekjes “Taarten bakken en versieren” en “Cupcakes bakken en versieren” zijn nu een feit! Nog even en dan liggen ze bij alle Action winkels in de schappen. Helaas weet ik geen precieze datum waarop de boekjes bij elke Action zullen liggen. De verwachting is eind april/begin mei. Ik hou het in de gaten natuurlijk en zodra ik weet wanneer ze er zijn, staat het op facebook en twitter. Mochten jullie de boekjes nou al eerder gespot hebben, laat het vooral weten (en maak een fotootje? vind ik leuk!)!

Vorige week was ik al even naar de uitgever toe om de drukproeven te bekijken. Dat waren hele grote vellen waarop allemaal pagina’s stonden afgebeeld. Een logische volgorde zat er naar mijn idee niet in, hoe moest dat ooit goed komen? Maar de drukker weet natuurlijk wat hij doet, de boekjes zien er dan ook fantastisch uit!

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
1

In een boek hoort een voorwoord. Met foto natuurlijk. Ik wil niet weten hoeveel foto’s ik heb gemaakt voordat ik enigszins tevreden was. Binnenkort toch maar eens voor een professionele foto gaan. Voor nu is deze foto 48.000 keer afgedrukt (oh my…).

De boekjes zijn trouwens in Italië gedrukt bij één van de grootste drukkers voor boeken van Europa. Eind vorige week is er een vrachtwagen volgeladen met 48(!) pallets met mijn boekjes die op weg ging naar Nederland. Gisteren zijn al die pallets in Nederland aangekomen.

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
2

Dan nog even een sneak peak van de boekjes! Op de bovenste foto zien jullie de inhoudsopgave van beide boekjes. En hieronder staat de stroopwafeltaart en de stroopwafel cupcakes. Twee van mijn favorieten! Zou ik misschien behoorlijk dol zijn op stroopwafels?Wat kun je verwachten van deze boekjes? Vooral hele lekkere recepten natuurlijk, maar het draait niet alleen maar om het recept. Het oog wil immers ook wat. Nee, de boekjes staan niet vol met lastige projecten waarvoor fondant nodig is. Je kunt namelijk ook met de ingrediënten zelf een prachtige taart maken en versieren. Het randje stroopwafels bijvoorbeeld bij de taart, of een mooie framboos in de toef. Natuurlijk zijn er wel een paar projecten waarbij ik fondant heb gebruikt, dat kon ik gewoon niet laten. In het taarten boekje vind je twee taarten waarbij ik fondant decoraties heb gebruikt, de taarten zijn niet helemaal met fondant bekleed. In het cupcakes boekjes is het helft van de projecten met fondant. Stap voor stap uitgelegd natuurlijk zodat iedereen gelijk aan de slag kan. Heb ik jullie al overtuigd om gelijk naar de Action te rennen zodra ze daar zijn?

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
3

En daar staat mijn naam: Laura Kieft. Gaaf om zo je naam in het colofon te zien staan. Zoals je ziet was dit een leuk Haarlems project, de uitgever zit namelijk ook in Haarlem. De samenwerking met hen was super! Heel erg bedankt Veronique en Frank. En natuurlijk wil ik ook Annemarie voor de mooie vormgeving en Elisa voor de eindredactie bedanken. Op een gegeven moment zie je je eigen foutjes niet meer als je met zoveel tekst bezig bent.

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
4

En dan nu: een winactie! Heel erg leuk om je eigen boekjes weg te kunnen geven! Onder de lezers van Laura’s Bakery verloot ik drie gesigneerde setjes van het taarten en cupcake boekje. Misschien heb jij beide boekjes wel al in huis voordat ze zelfs maar in de winkel liggen!

Wat moet je doen om te winnen?

Laat een reactie achter onder deze post waarin je zegt wat jij als eerste gaat maken uit de boekjes (klik op de foto van de inhoudsopgave om deze groter te zien).

Reageren kan tot en met zaterdag 20/4, zondagochtend 21/4 maak ik de drie winnaars bekend. Deze winactie is inmiddels afgelopen.

DAAR ZIJN ZE: MIJN EIGEN BOEKJES!! (+ WINACTIE)
5

Een makkelijke en snelle winactie dit keer. Vergeet dus vooral niet te reageren, voor je het weet is het alweer zondag. En wie weet lees jij dan wel dat je in het bezit bent van één van de drie gesigneerde setjes met boeken!

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

168 reacties

  1. Miriam Hendrick schreef:

    Wat een mooie boekjes! Dat lijkt me zo gaaf, een eigen boek…
    Natuurlijk wil ook ook wel kans maken op zo’n setje, zeker omdat ik ze dan mooi voor mijn verjaardag al kan gebruiken. Voor de caramel shortcake en de bosbessen muffin. Mmmm dat klinkt alleen al lekker!

    Groetjes en veel suc6! Miriam

  2. Anneloes schreef:

    Ah wat leuk zeg!
    Ik zou gaan voor de stroopwafeltaart aangezien die er echt heel erg lekker uitziet, ik gek op stroopwafel ben maar nog nooit stroopwafeltaart heb gegeten !

  3. Sabien Wedman schreef:

    De boekjes zien er zo leuk uit! Je mag trots op jezelf zijn! Ik zou gaan voor de Flower Power Citroencake, klinkt heerlijk! xoxo

  4. Anonymous schreef:

    Hoi Laura,

    Wat superleuk voor je!! Ze zien er geweldig uit en, mocht ik überhaupt niet het geluk hebben ze te winnen, hoop ik dat de boekjes ook hier in België in de Action te verkrijgen zullen zijn.
    Ikzelf zou, zonder enige twijfel, meteen de caramel shortcake maken… mmmm… water loopt me nu al in de mond!!
    Veel succes met je boekjes (en ook een beetje aan mezelf… ;-))

    grtjs vanuit België,

    Valérie

  5. Anonymous schreef:

    Wat supergaaf om zelf 2 boekjes te mogen maken! Het is dat ze nog niet in de winkel liggen anders was ik er meteen heen gegaan om ze te kopen. Er staat een hoop in dat ik ook wel zou willen proberen, maar de hazelnoot schuimtaart of de stroopwafeltaart zijn toch wel mijn favoriet!

    Groetjes Karina

  6. Kralalien schreef:

    Oh wow, wat gaaf om zelf een boek te maken en uitgegeven te worden! Ik sta zelf met 1 pagina in 3 boeken, met mijn kralen, maar dit is natuurlijk veel gaver!
    Ik ben inderdaad in staat om naar de Action te rennen en te kijken of het er al ligt, maar winnen is natuurlijk nog veel gaver! Dus doe ik een poging 🙂
    Als eerste ga ik dan denk ik de frambozen cupcake maken met vanilletoef, een mooie toef maken vind ik nl. nog steeds lastig en ik heb bijna altijd frambozen in de diepvries liggen omdat ik dol ben op frambozen cupcakes/muffins!

  7. Sharon schreef:

    Wat bijzonder een eerste boek. Gefeliciteerd! Ik volg je blog nog niet zo lang, maar het is echt leuk om te zien wat een mooie dingen je maakt, inclusief de mooie foto’s. En de handige tips niet te vergeten natuurlijk.
    Ik zou als eerste de it’s a girl taart proberen, 2 vriendinnen zijn binnenkort uitgerekend en een zelfgemaakte taart is dan natuurlijk wel erg leuk!

    Succes met de boekjes, ze zullen snel uitverkocht zijn!

  8. Anonymous schreef:

    Wat en mooie boekjes zijn het geworden, je kunt met recht trots zijn dat hier jouw naam onder staat.
    En het is lastig kiezen uit al het lekkers, maar uiteindelijk zou ik toch eerst de hazelnoot schuimtaart proberen. Ik ga je boekjes zeker kopen zodra ze in de winkel liggen ( he, wat vervelend, dan moet ik toch weer even naar de Action 😉 )

    Groetjes van Cora

  9. Hoi Laura, als eerste natuurlijk gefeliciteerd met de uitgave van je boeken! Je mag trots zijn hoor! Wat ik als eerste ga maken? De hazelnoot schuimtaart! U las erover op je blog, toen dacht ik al: die maak ik nog eens! Ben benieuwd wanneer ze te koop zijn…
    Groetjes Rezie (taartjes van buuf)

    1. Ik bedoel natuurlijk: ik las erover

  10. Hoi Laura, als eerste natuurlijk gefeliciteerd met de uitgave van je boeken! Je mag trots zijn hoor! Wat ik als eerste ga maken? De hazelnoot schuimtaart! U las erover op je blog, toen dacht ik al: die maak ik nog eens! Ben benieuwd wanneer ze te koop zijn…
    Groetjes Rezie (taartjes van buuf)

  11. Karin van Eijk
    Gefeliciteerd, dat moet een droom zijn die uitkomt, je eigen boeken!!!!! Ik ga als eerste de stroopwafelcupcakes maken, mjam….

  12. tally79 schreef:

    de cakerol zou ik als eerste maken aangezien ik die nog nooit heb durven te maken maar met uitleg van jou zou het toch moeten lukken, en de vrolijke uiltjes cupcake voor of samen met mijn bijna 14 jarige dochter, die het bakvirus toch het mooiste virus vind wat er bestaat.
    dus de boekjes komen hier zeker want ik houd de action in de gaten

    gefeliciteerd met de uitgave van je mooie boekjes

  13. Anonymous schreef:

    Hoi Laura!
    Eindelijk zijn ze er dan! Van harte gefeliciteerd. Ik kan niet wachten om ze in huis te hebben. Ik ben geen professionele bakker maar dankzij jouw stap voor stap uitleg heb ik al menig lekkers op tafel kunnen zetten!

    Als eerste zal ik de koffiecake gaan uitproberen.Die kan ik dan mooi op plateau cadeau doen voor moederdag! Mijn moeder is namelijk dol op koffie

    Liefs,
    Stephanie de Leeuw

  14. Renate schreef:

    Van harte gefeliciteerd met het verschijnen van je eigen boekjes.
    Wat een trost om te mogen bezitten. Ik zou absoluut voor de arretjescake de luxe gaan. Mijn kinderen vinden deze zo verschrikkelijke lekker. En uit het andere boekje absoluut de verjaardagscupcakes. Heel veel plezier met je boekjes, wij gaan lekker van je recepten genieten.

    Groetjes,
    renate

  15. Anonymous schreef:

    Van harte gefeliciteerd met je nieuwe boekjes! Ik had zaterdag al even bij de Action geneusd of ze er misschien al waren… (ben helemaal niet ongeduldig ofzo)
    Ik kan bijna niet kiezen, maar ik zou als eerste de Upside down appel-kaneel gaan maken. Klinkt heerlijk! Het water begint me nu al in de mond te lopen!

    Groetjes, Mieke Verheij

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *