Ooit werd ik eens gewezen door een lezeres op hot dog koekjes. Ik had er nog nooit van gehoord en besloot te zoeken op Google. Wat ik toen allemaal zag vond ik echt fantastisch leuk. Allemaal koekjes in de vorm van hot dogs. Ik heb ze zelf vrij simpel gehouden maar je kunt allerlei soorten zoet beleg toevoegen aan je hot dogs. Maak bijvoorbeeld uitjes van kokossnippers en ketchup van rode icing. Maak het zo leuk en gek als je zelf wilt!



Deze zijn echt ontzettend leuk! Ik ga ‘m even opslaan 😀
oww wat leuk, zeker als traktatie op school, weer iets om te onthouden..toppie knuf peet
OMG…you’re my numbah one hero! 😀
Wat een ongelOfelijk heerlijk blog heb je! Love it! Big fan here! ^_^
Haha die zien er grappig uit! Leuk gedaan weer.
Wat ziet dat er leuk uit!
lekker ff uitproberen
Ik vond het super leuk om ze te maken! Helaas waren wel een aantal worstjes gescheurd. Iemand tips?
Misschien iets te heet gebakken of niet goed egaal gerold (dus dat je ongebakken ook al ‘strepen’ zag in het deeg)
Nog een vraag. Hoeveel van iedere kleur kleurstof moet er gebruikt worden? Heb nu dezelfde kleurstof in huis als het recept aangeeft.
Heb het eerst geprobeerd met kleurstof, geel en rood en beetje blauw, van Dr Oetker, maar dat geeft echt niet het gewenste resultaat….
Hopende op een snelle reactie, ga het morgen opnieuw uitproberen, vrijdag trakteren ..
Ik weet niet meer hoeveel ik exact heb toegevoegd. Ik voeg gewoon steeds een beetje toe tot ik de gewenste kleur heb.