
Ik maakte geen grapje begin deze week. Je kunt écht een KitchenAid winnen op Laura’s Bakery! Het wordt zelfs nog beter, je kunt een KitchenAid in kleur naar keuze winnen ter waarde van €629,-! Waaahh, is dat niet fantastisch? Ik ben vast niet de enige die in kookwinkels (maar ook op internet, ik geef het toe) verlekkerd naar deze prachtige mixers kijkt.
Een beetje kenner weet dat er verschillende staande mixers van KitchenAid bestaan. Degene die je kunt winnen is de KitchenAid Artisan 4.8L. Dat is de meest bekende mixer van dit merk en is in alle kleuren van de regenboog verkrijgbaar. 29 Kleuren om precies te zijn. Je zult waarschijnlijk, net als ik, wel al een favoriete kleur hebben. Bij mij is dat bijvoorbeeld de ijsblauwe KitchenAid, prachtig!
Naast dat die kleur fantastisch is, gaat het natuurlijk vooral om de mixer. Daarom even wat snelle specificaties op een rijtje:
- 300 Watt
- 4,8L kom
- Klopt 12 eiwitten tegelijk stijf
- Klopt 1 liter slagroom in één keer op
- Kan 2,7 kg cakebeslag aan
- Maakt in één keer deeg voor 108 koekjes
- Je kunt in één keer 2 kg brooddeeg maken
Klinkt goed hè! Benieuwd naar alle specificaties? Die staan allemaal vermeld op de site van KitchenAid zelf.
Winnen?
Vertel mij in een reactie onder dit bericht voor welke kleur KitchenAid jij kiest en welk recept van Laura’s Bakery je hier als eerst mee wilt gaan maken. Ik ben heel benieuwd naar de kleuren en recepten die jullie kiezen!
Extra winkansen!
- Volg Laura’s Bakery op Instagram (@laurasbakery) en tag een vriend(in) in de reacties bij de foto van deze winactie van wie je denkt dat die ook graag een KitchenAid op het aanrecht heeft staan
- Like Laura’s Bakery op Facebook en laat een reactie achter onder het bericht van de winactie
- Volg Laura’s Bakery op Twitter (@laurasbakery_nl) en retweet de tweet van deze winactie
Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Instagram, Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.
De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, lees hier wie de winnaar is.
Succes allemaal!



Wow wat een mega leuke actie! Ik heb nog zo’n ding uit de Middeleeuwen als ik dit mooie supersonisch apparaat zie. De roze zou ik geweldig vinden. En mijn dochtertje ook. We zullen samen veel bakplezier beleven!
Wow wat een gave prijs! Ik doe graag mee en de kleur mint heeft mijn voorkeur. Ik zou de stroopwafel cake deluxe maken!
Mijn naam op instagram is regenbooglolly
Wauw, wat een supergave winactie!
En op dit moment komt deze winactie dubbel zo hard van pas, want mijn KitchenAid maakt overuren en krijgt zo nu en dan kuren waardoor hij opgestuurd zou moeten worden. En dan komt een tweede goed van pas 🙂
De Turqoise kleur is mijn favoriet, wat een mooie kleur is dat! Al is het ijsblauw ook prachtig, en roze, en pistache en en en….moeilijk 🙂
Maar mocht ik er 1 winnen, dan zou ik al eerste de Merinque gaan uittesten en dan niet 1, maar verschillende soorten voor de verjaardag van mijn zoontje.
Droom van iedere keuken prinses!
Weet niet of ik dan nog uit de keuken te slaan ben
*duimen*
Wat een leuke actie en een geweldig apparaat. Jammer dat hij zo duur is anders had ik hem allang gehad. Ik zou gaan voor de rode.. Ik zou er echt iedere week weer iets nieuws mee gaan proberen te maken 🙂
Gaaf! Hier weet ik wel een plekje voor 😉 ik werk nog altijd met een losse mixer die je vast moet houden dus kan wel een nieuwe gebruiken.
Alles gedaan en nu heel hard duimen! Marloes de Wals /delicate cakes
Ik zou de donkerblauwe willen. Of de roze, of de grijze… Of… Of… 😉
En wat ik als eerste maak ik jouw vanillekwarktaart met bosbessen. Hier in Zweden zijn kwarktaarten onbekend (wel cheesecake maar dat smaakt gewoon anders) en iedereen is gewoon dol op dit recept.
Ik maak zelf marsepeintaarten maar manlief prefereert altijd kwarktaart. Nam ik in Nederland, voor ik jouw site leerde kennen nog makkelijk kwarktaart uit een pakje, neem ik hier altijd jouw recept. En deze wordt beter bevonden als de Dr. Oetker. Vanzelfsprekend 😉
Dat is dan nog maar het begin wat ik zou bakken, want hier in Zweden zijn het echte zoetekauwen en aangezien wij vaak nieuwsgierige Zweden op bezoek hebben die even willen kijken naar de verbouwing en renovatie van ons huis sta ik dus regelmatig te bakken. Ik wissel Nederlandse baksels af met Zweedse, prima combinatie!
Vandaag staan er kardemom-kaneelbroodjes op het programma, wel naar Zweeda recept dan dit keer 😉
Groetjes uit Zweden!
Aangezien Laura’s bakery de zoetste blog is van Nederland, zou ik als eerste de Pavlova met mascarpone met roodfruit maken. Het belangrijkste is de opgeklopte basis van de Pavlova en hoe gaaf zou dat zijn als dat met de KitchenAid in het lichtroze gemaakt kan worden?!
Ohhhh dit zou helemaal geweldig zijn, wat een super leuke actie zeg!
Ik zou gaan voor de kleur Pastelgeel, ook al vind ik ze eigenlijk allemaal wel mooi!
Ik zou er al eerste mee gaan bakken een meringue lemon pie, die lijkt me heerlijk! en hopelijk kan ik deze snel maken met deze mooie Kitchenaid. 🙂
Wowwwww gaaf..zou hem graag winnen..dan rennen mijn lieve poezen niet meer weg heb nu een herrie ding! Hahaha succes iedereen..
Wauw! Deze zal je maar winnen, supertof 🙂
Ik zou absoluut als eerst de pavlova met mascarpone en rood fruit maken. En dan het liefst met de zwarte
Oh Laura, wat moet dit ook gaaf voor jou zijn om dit weg te mogen geven!
Ik zou heel graag jou lemon meringue pie willen maken met deze Kitchen Aid… Sinds ik wat meer vrije tijd heb en steeds meer in de keuken sta word ik niet gelukkiger van alles met een handmixer te moeten doen… 😉 De zachtroze Kitchen Aid zou ontzettend goed staan bij veel van mijn andere bakgerei.
Die zijn gaaf! daar wil ik de stroopwafelcake deluxe wel eens mee maken 🙂
Qua kleur echt lastig zeg! Vind ze allemaal mooi, kan echt niet kiezen, maar de pasteltinten zijn wel supermooi zeg. Dus denk zo’n kleurtje 😉
Ik zou deze graag cadeau willen doen voor mijn lieve zus!
Ze is namelijk ook erg goed in bakken, en met deze keukenmachine,
zal alles veel makkelijker gaan!
Ik hoop dat ik haar hier blij mee kan maken!