
Afgelopen dinsdag liet ik jullie in ‘the making of‘ al weten dat de lancering van Het Laura’s Bakery Bakboek dit jaar anders gaat zijn dan de lancering van mijn eerste boek. Toen nodigde ik namelijk allemaal pers uit voor dit speciale moment. Nu pak ik het anders aan, ik wil graag mensen erbij hebben door wie dit speciale moment mogelijk wordt gemaakt: jullie! Ja echt, want zo is het nu eenmaal. Als jullie met zijn allen niet massaal Laura’s Bakery bezochten waren deze boeken er überhaupt niet geweest. Dus het lijkt mij de hoogste tijd om dit met jullie te vieren. Wil jij weten wat de lancering precies inhoudt en hoe jij erbij kunt zijn, lees dan snel verder!
Workshop en high tea
Deze lancering wordt dus compleet anders dan die van vorig jaar. Geen borrel met lekkere hapjes die klaar staan. Nee, dat lekkers gaan we allemaal zelf maken! We beginnen met een workshop waarin we zowel zoete als hartige recepten gaan maken. De recepten die we maken zijn allemaal afkomstig uit Het Laura’s Bakery Bakboek, dus daar maak je gelijk kennis mee.
Als al het lekkers is gemaakt, gaan we de hapjes mooi uitstallen op etagères, taartplateaus en ander mooi servies. Die zetten we op een prachtig gedekte tafel om vervolgens aan te schuiven voor een high tea. We maken met elkaar dus onze eigen high tea, hoe leuk is dat!
Na afloop van de high tea ga je met een volle buik, een leuke goodiebag én natuurlijk mijn nieuwe boek naar huis.

Wie, wat, waar?
Hoe graag ik ook alle fans van Laura’s Bakery erbij zou hebben, met ruim 400.000 unieke bezoekers per maand is dat helaas niet haalbaar. Daarom houden we het wat kleinschaliger met 12 deelnemers zodat ik jullie allemaal persoonlijk kan spreken, want dat vind ik ook heel erg leuk!
Goed. De details. Want je wilt natuurlijk wel weten of je erbij kunt zijn:
Wat: bakworkshop en high tea
Datum: zaterdag 30 september
Tijd: 12:00 uur tot 17:00 uur
Locatie: Utrecht
Je wordt ontvangen met een lichte lunch voordat we aan de bak gaan. Je wilt natuurlijk niet te vol zitten als we aan de high tea beginnen. En zo kunnen we ook gelijk allemaal kennis maken met elkaar.
Over de locatie: de boeklancering vindt plaats in het centrum van Utrecht. Vanaf het station is het ongeveer 15 minuten lopen en er is ook een parkeergarage in de buurt. De locatie is helaas niet rolstoeltoegankelijk.

Hoe kun jij erbij zijn?
Heb je je agenda al gecheckt en heb je 30 september gelijk geblokt? Goed zo! Dan rest je nog maar één ding: meedoen met de winactie en duimen of jij tot de gelukkige 12 winnaars behoort.
Wat moet je doen?
Geen ingewikkelde toestanden. Ik wil graag de grootste Laura’s Bakery fans ontmoeten, dus ik hoor graag in een reactie onder dit artikel van je waarom jij nu eigenlijk fan bent van Laura’s Bakery. Hoe je dit inpakt mag jij weten. Vertel bijvoorbeeld hoe je kennis hebt gemaakt met mijn blog, wat jouw favoriete recept is of waarom jij echt niet zonder Laura’s Bakery kunt. Ik ga op zoek naar de leukste verhalen en origineelste reacties.
Meedoen kan tot en met 17 september 12:00 uur. Op 18 september maak ik de winnaars bekend in een artikel op het blog en krijgen zij ook persoonlijk bericht met alle details van deze dag.
Belangrijk: Reageer alléén als je er ook echt bij kunt zijn op 30 september.
Ook belangrijk: Het kan soms gebeuren dat een reactie niet gelijk verschijnt, de site weet af en toe niet wat hij meemaakt met al die reacties tegelijk en gooit ze dan in een map met spam. Ik loop deze map dagelijks door om de reacties alsnog toe te laten. Geef me echter wel even de tijd, ik kan het natuurlijk niet non-stop bijhouden 😉 . Staat je reactie er de volgende dag nog niet bij (er zijn meerdere pagina’s met reacties, onderaan kun je doorklikken), probeer het dan gewoon nog een keer 🙂 . Oh, en abonneer je niet op de reacties wanneer je een reactie achterlaat op dit artikel, tenzij je overladen wilt worden met e-mails 😉 .
(wel geabonneerd op de reacties en krijg je nu heel veel mails? Onderaan zo’n mailtje dat je krijgt kun je via ‘abonnementen beheren’ de updates weer uitschakelen)


Hoi Laura!
Ontzettend leuk dat je opnieuw een kookboek uitbrengt! Het lijkt mij erg leuk om zo’n middag met je door te brengen! Ik ben een enorme bakfan en ik sta ook veel in de keuken. Pas was ik op zoek naar een goed recept van biscuitbeslag en na even googlen kwam ik jouw recept tegen. En hij is fantastisch! You made my day!
Liefs!
Hi Laura,
Ik ben een hele tijd voordat je eerste boek verscheen op jou site terecht gekomen via Google, zoekend naar een recept (welke weet ik al niet meer). Ik heb ondertussen al meerdere zoete en hartige recepten van je gebruikt, zoals het quiche deeg, de zeezout fudge en de chocolade fudge. En van sinterklaas heb ik afgelopen jaar je eerste boek gekregen, blijer kon je mij niet maken!
Ik vind je eerste boek geweldig, de omreken tabel en alle super belangrijke informatie die in het begin van het boek staan raadpleeg ik erg vaak! En natuurlijk heb ik mijn originele biscuitdeeg recept na het proberen van de jouwe aangepast naar jou recept, simpel weg omdat ik nooit eerder zo’n luchtig deeg gebakken had!
Bijna elke week kijk ik wel even op je blog om te checken hoe het gaat en of je nog nieuwe lekkere inspiraties hebt voor mij. Moet zeggen dat mijn vriend en mijn collega’s erg blij van de combinatie jou en mij worden!
30 september hou ik vrij in mijn agenda, ik zou er erg graag bij zijn! Bakken en kokkerellen voor meerdere gasten vind ik trouwens geweldig! Sta super graag uren in de keuken om mijn gasten te verwennen met een heleboel lekkers!
Succes met het uitkiezen van je bakhulpen, het zal vast super leuk worden! In ieder geval super veel plezier en geniet er van!
In ons eerste huis heb ik al enige ervaring opgedaan met bakken: appeltaart die niet gaar is, een cakevorm die omvalt in een te kleine combimagnetron (over de koelkast en de vloer heen) en baktijden die blijkbaar verdubbeld moeten worden. Weinig succesverhalen om over te schrijven in deze kleine keuken. Afgelopen januari zijn we verhuisd, van een huurwoning naar een koopwoning. Een woning met een mooie en vooral gróte keuken. Daarom kreeg ik het basisbakboek cadeau. Sindsdien zijn er wél succesverhalen te vertellen. Met lekkere, goede recepten en een goede oven, is de cake ook echt klaar in 60 minuten. Het is een handig, makkelijk kookboek waar ik heel blij mee ben. Ik ben nu al benieuwd naar het volgende boek! Het lijkt me hartstikke leuk om er 30 september bij te zijn. Succes met kiezen en ga vooral zo door, het moge duidelijk zijn dat je er veel mensen blij mee maakt!
Hoi Laura,
Wat ik fijn vind aan je recepten is dat ze altijd kloppen. Nooit hoef ik wat weg te gooien omdat het mislukt is. En het is altijd lekker. Ik vind bakken heerlijk en er zou graag bij zijn. In de december maanden wil ik samen met mijn zoon van 2 gaan bakken. En wat live tips zou ik erg fijn vinden. Zodat ik het hem ook goed kan leren en een nieuwe generatie bakkende mensen kan creëren. ??
Je maakt zulke lekkere dingen met een makkelijke uitleg zodat elke leek een keukenprinses kan zijn. Mij lijkt het leuk om te winnen om inspiratie op te doen en meer mogelijkheden te leren om op mijn werk voor de kindjes bij indoorspeeltuin te laten genieten.
Jaren geleden werd ik tijdens de Taart en Trends enthousiast gemaakt voor de koekjes actie van Pink Ribbon.
Enthousiast begon ik met een plan te schrijven, en sponsoren te zoeken. Het nieuws dat ik ging bakken verspreide zich razend snel, en de bestellingen vlogen binnen.
Het was een super gave actie, met een goed financieel resultaat. Tevens ontdekte ik een nieuw recept.
Recept voor een goede vriendschap :
Ingrediënten:
1000 gram: dezelfde hobby delen
2 kopjes: gezelligheid
1 scheutje: Humor (uitschieten mag)
2 kilo of meer: aangekomen door samen te koken en te bakken, en natuurlijk opeten
als belangrijkste ingrediënt: Liefde!
Bereidingswijze:
Ga samen voor het zelfde doel: zo veel mogelijk koekjes voor Pink Ribbon verkopen.
Bundel je krachten, omdat je dicht bij elkaar woont. En jaren later heb je nog steeds een geweldige vriendschap. En ja jij Laura, bent de schuldige hiervan!
Laura,
Een aantal jaar geleden enthousiasmeerde je mij om mee te doen aan de Pink Ribbon koekjes actie. Dit was een geweldige maand! Elke dag bakken, heel veel verkopen en de opbrengst voor Pink Ribbon zien stijgen.
Ik was in die tijd erg zoekende wat ik wilde gaan doen. En dit was de start om voor mezelf te beginnen, en wel als foodblogger. Ik heb stiekem de kunst een beetje bij je afgekeken wat betreft de zoete afdeling! Ja, ik kan wel zeggen dat je mijn voorbeeld bent!
Heel graag wil ik je persoonlijk bedanken, hoe leuk is dat om dat tijdens te boekpresentatie te doen! Ik beloof je, zodra mijn eerste kookboek uit is, ik jou uitnodig op mijn presentatie!
Liefs, Marlies
hoi Laura!
allereerst gefeliciteerd met jouw nieuwe boek, ten 2e hoera voor mij. nu kan ik namelijk weer verder bakken. In september 2016 besloot ik een youtube kanaal te beginnen waarin ik elke week iets bak. dat begon natuurlijk leuk, met appelflappen, een slagroomtaart en wat makkelijke hapjes. na een aantal weken (en nu nog wel een beetje) kwam ik er achter dat ik eigenlijk helemaal niet goed kan bakken. veel dingen gingen en gaan nog steeds mis en ik mis vaak inspiratie om iets leuks te maken. mijn vriend vindt het hilarisch en helpt (lief als hij is) altijd mee om de grote puinhoop op te ruimen in de keuken. ongeveer een half jaar geleden heb ik jouw eerste boek gekocht (ik kende je al van je blogs) en daar ging over veel zaken ineens een lampje branden. hoe kon ik nou zo stom zijn. de meest simpele dingen leg je zo helder uit dat ik ineens snap wat er mis ging. inmiddels heb ik bijna alle recepten uit jouw boek gebakken en een beetje naar mijn eigen smaak gezet, en ik kan je vol trots vertellen dat het veel beter gaat nu!
ik kijk heel erg uit naar jouw nieuwe bakboek en en het lijkt me erg leuk om bij jouw boekpresentatie te zijn. de beste bakker ben ik zeker niet, maar het lijkt me erg leuk om je te ontmoeten en ik weet zeker dat je me nog goede tips kunt geven!
voor de afgelopen maanden alvast heel erg bedankt! je hebt mijn intresse en enthousiasme voor het bakken in stand gehouden en je hebt me al heel erg geholpen, je bent mijn held en engeltje.
veel liefs van Amanda!
Hoi Laura,
Ik ben nu zo’n drie jaar bekend met je site en word er elke keer als ik het bezoek zo blij van! Alles staat goed uitgelegd en de foto’s maken het nog eens extra duidelijk. Dat zorgt ervoor dat je eigenlijk van te voren al weet dat je creatie gaat lukken!
Er is zo’n verscheidenheid aan recepten te vinden: voor iedere gelegenheid is er wel iets te maken. En dat doe ik dan ook: voor ieder feestje, etentje of gewoon een regenachtige zondag ga ik aan de slag met iets wat er op mijn ‘backetlijst’ staat. Zo heb ik afgelopen weekend voor mijn verjaardag wel zes verschillende recepten van je gebruikt: 2 taarten, 2 borrelhapjes en 2 traktaties voor op mijn werk. Iedereen was zo positief over het resultaat, men likte letterlijk hun vingers erbij af. Ik kan daar alleen maar zo trots op zijn en zeggen: “een beetje van mezelf en een beetje van Laura” ;-). Dus Laura, enorm bedankt voor al het bakplezier die je me hebt gebracht de afgelopen drie jaar en voor het plezier die je gaat brengen in de toekomst!! Keep up the good work!!
Groetjes Rosanna
Waarom ik fan ben? Omdat ik gek ben op bakken en koken, ik wil dit ook met iedereen delen. Vooral met mijn gezin. Mijn kinderen van 14 en twaalf groeien op met jou. Ze zijn vooral gek op het recept voor Italiaans schuim, daar varieer ik aardig wat mee en maak er ook mijn eigen toetje mee. Ik wil mijn kinderen, familie en vrienden leren, dat genieten van eten altijd belangrijk is en zo nu en dan zondigen zeker niet slecht is. Vooral als je alles zelf maakt, dan heb je er dubbel profijt van: het plezier van het bakken en koken, maar ook het genieten van iets wat je helemaal zelf hebt gemaakt, waar je je liefde in stopt en zo een deel van jouw liefde deelt met mensen die je lief zijn.
Jij brengt dat ook over op jouw website en in jouw vorige boek, laagdrempelig en vol passie. Ben benieuwd naar jouw nieuwe boek!
Ruim een jaar geleden ben ik op je site terecht gekomen. Ik begon met een lijstje te maken wat ik allemaal van je site wilde maken.. al scrollend langs al die heerlijke recepten. Totdat ik er achter kwam dat het lijstje wel erg lang werd en nog lang niet van alles had bekeken. Die weken erna maar begonnen met bakken, elke keer weer wat van dat lijstje. De favorieten worden herhaald!
MIjn man is ook fan, hij gaat gerust ‘savonds nog even naar de winkel om wortels te halen voor je carrotcake havermout repen.. terwijl we daarna heerlijk samen (of alleen) aan de slag gaan!
Het boek wat je hebt samengesteld lijkt mij ook geweldig! Leuk om het via je site ook te volgen! Het lijkt mij super gaaf om de 30e aan de slag te gaan, samen met 11 andere bakfans van je site! Die dag nog niets gepland, er stonden twee dingen maar die staan of een weekje later of een weekje eerder gepland. Toeval? 😉
Groetjes! En anders tot ziens op je website 😉
Hoi Laura!
Om eerlijk te bekennen, Ik was meer iemand die hield van het idee van bakken dan van het echte uitproberen, omdat je dan altijd zo veel ingrediënten, onderdelen etc. etc. nodig hebt. En ja, als arm studentje denk je dan al gauw, wellicht de volgende keer!
Maar toen zag ik bij mijn moeder thuis dat ze een recept uit je blog aan het maken was en dacht ik, he, maar dat kan ik ook!
Sindsdien lees ik trouw je blog en volg ik je op Facebook:). Maar het belangrijkste, sindsdien bak ik ook veel vaker! Geloof me, ik denk dat mijn huisgenootjes nog het blijste met al je recepten en leuke ideeën zijn, haha.
En het boek (zoals mijn moeder in een paar reacties hierboven ook al aangeeft), heeft al aardig wat te lijden gehad, bakvlekken en vouwtjes komen er aan te pas…
Het leukste vind ik gewoon dat je bakken toegankelijk, leuk en makkelijk maakt. Als ik zin heb om te bakken, pak ik altijd jouw recepten er bij! (Het recept voor de cake is zelfs een aantal maal gemaakt in Griekenland, toen ik daar en half jaar studeerde. Je wordt zo nog internationaal!;))
Echt heel erg leuk voor je dat je tweede boek uit gaat komen (en nog leuker dat je deze release met ons wilt delen). Hij komt hoe dan ook weer bij ons in de kast te staan, hopelijk snel weer met vouwtjes en vlekken, omdat mijn moeder en ik weer veel gebakken hebben:)
Heel veel liefs, Laura
Hi Laura, wat een vet origineel idee om je nieuwe boek te presenteren!! Ik heb eerlijk gezegd je boeken niet……. maar ik lees wel vet vaak recepten van je blog… Dus tijd om die boeken eens aan te schaffen hihi! En ik heb natuurlijk de KitchenAid mixer aangeschaft toen je me deze adviseerde, handig ding! Zelf neem ik te weinig tijd om in de keuken te bakken, maar als ik wel te tijd neem, vind ik het vet leuk om er een lekkere bende van te maken 😀 Ik hoop dat we de 30e iets met CHOCOLA gaan maken en OREO koekjes 🙂 Ga vooral zo door met je blog….. Het is super tof om te lezen hoe actief je er mee bent!
Hoi,
Het zou erg leuk zijn om bij de boeklancering te zijn. Dat is een mooi verjaardagscadeau, ik ben deze week net 40 geworden! Op mijn verlanglijstje staat je nieuwe boek, maar die is helaas nog niet uit. Daar moet ik nog even op wachten. Je vorige boek staat wel bij ons in de kast. Eigenlijk is het boek van dochter, die heeft het voor haar 12e verjaardag gekregen, maar omdat ik het ook zo’n mooi boek vindt, staat het bij mijn bakboeken. Regelmatig pakken we je boek er bij om iets lekkers uit te proberen. Zijn mijn dochter en ik aan het googelen voor een lekker recept, dan komen we toch iedere keer bij jouw recepten uit. Ze zijn heerlijk en niet moeilijk te maken. Dat doen we graag samen.
En toen iemand een keer een plaatje van een cake nodig had in een mail, herkende ik het plaatje direct: die was van jou!
Ik geniet van je dagelijkse mail….ben benieuwd waar die vandaag over gaat.
Wie weet tot de 30e!
Ik ben zo benieuwd naar je tweede boek, hopelijk ligt hij volgend weekend bij mijn ouders
Aangezien ik hem gepre-orderd had en nog niet wist waar ik naar toe ging verhuizen heb ik hun adres moeten invullen 😉
De eerste keer dat ik jouw blog zag, was toen ik van zelfrijzend bakmeel een cake wilde maken en geen idee had hoe dat moest zonder een kant-en-klare bakmix. Jouw recept was meteen een groot succes en ik heb me meteen geabonneerd op je blog. Inmiddels zijn er vele baksels al gemaakt en een heel aantal staat op de ’to bake list’ (die echt te lang is).
Ik ben echt een grote fan van je blog geworden, omdat alle recepten erg toegankelijk zijn en makkelijk te maken, ook als je niet veel bak ervaring hebt.
Ik hoop dan ook dat ik bij de presentatie van je boek kan en mag zijn, aangezien ik echt dol ben op alle artikelen op je blog en zeker weet dat ook je tweede boek goed in de smaak zal vallen!