Deze zomer staan er drie thema’s centraal op Laura’s Bakery en ik mag het eerste picknick recept met jullie delen. Zoals het bij een echte picknick hoort zijn de hapjes die wij voor jullie klaar hebben staan makkelijk en snel. Laat deze snelle worstenbroodjes daar nou een ontzettend goed voorbeeld van zijn. Ze zullen zeker een favoriet zijn bij de kinderen en als je het aandurft kun je deze broodjes zelf samen met ze maken. Naast een picknick zijn deze broodjes ook gewoon lekker voor bij de lunch. Hier waren ze in in ieder geval snel op.
Snelle worstenbroodjes met mosterddip
Ingrediënten
- 1 rol vers pizzadeeg
- 1 blik hot dogs (8 stuks)
- 2 el mosterd
- 2 el mayonaise
- snufje chilipoeder
Instructies
- Rol het pizzadeeg uit en snijd hier met een scherp gekarteld mes 8 stroken van zo’n 2 cm vanaf.
- Haal de hot dogs uit het blik en dep droog met een stuk keukenrol. Draai om iedere hot dog een strook deeg en zorg dat je het begin en uiteinde van het deeg lichtelijk overlapt voor een strak resultaat. Bak de snelle worstenbroodjes in een voorverwarmde oven van 200 °C (boven- en onderwarmte) voor 15-20 minuten goudbruin.
- Voor de dipsaus roer je de overige ingrediënten door elkaar. Deze worstenbroodjes zijn zowel warm als koud erg lekker.
Tips
- Bewaren: Bewaar de worstenbroodjes in een afgesloten bak in de koelkast voor 2-3 dagen.
Is het mogelijk om de worstebroodjes te bakken van amandelmeel? Ik moet streng koolhydraatarm eten en heb coeliakie. (ik mag geen gluten).
Hartelijk dank voor uw reactie.
Dan zou je een recept voor deeg moeten gebruiken dat glutenvrij is.