
Mijn boeken Het Basis Bakboek en Het Laura’s Bakery Bakboek, zoete kersthangers, Le Creuset spullen en een bakset van Rosti Mepal. Het zijn zomaar een paar dingen die in dit fantastische kerstpakket zitten die één van jullie kan winnen! Hoe leuk is dat? Met de feestdagen in aantocht leek het mij leuk om jullie eens in het zonnetje te zetten. Doordat jullie het gehele jaar trouw Laura’s Bakery bezoeken, mag ik dit werk dagelijks doen en dat vind ik fantastisch! Ik heb bij mijn favoriete (kerst)merken aangeklopt voor deze leuke actie en dankzij hen kon ik deze gave en grootse winactie organiseren. Dit kerstpakket is namelijk niet zomaar een kerstpakket. Dit pakket zit echt bomvol en heeft een waarde van meer dan 350 euro! Wauw, ik wou dat ik zelf kon winnen 😉 . Lees snel verder om te kijken hoe jij mee kunt doen!
Wat zit erin?
Ik ga het niet tot in detail uitwerken en laten zien, het moet natuurlijk nog wel een beetje een verrassing zijn. Maar om je een goed beeld te geven, zal ik je er wat over vertellen. Mijn twee bakboeken had je natuurlijk al gespot op de afbeelding, net als een leuk winters koekjesboek. En wat dacht je van de veel te gave Le Creuset fluitketel en taartvorm? Mijn favo merk voor kommen en spatels mag ook niet ontbreken, van Rosti Mepal mocht ik een mooie bakset toevoegen aan dit kerstpakket.
Er zit ook een bon in het pakket waarmee je online een gave kerstplanner gratis kunt downloaden. Smullen doe je met het lekkers van Van der Burgh Chocolaad terwijl je wacht tot je baksels klaar zijn, en die decoreer je dan weer met de kerstsprinkles van Dots and Peas. En om het af te maken: van het merk Kurt S. Adler mag ik maar liefst 25 zoete kersthangers toevoegen. Van gingerbreadfiguren tot snoepgoed. Niet eetbaar, maar wel ideaal voor een prachtige zoete boom.

Zo doe je mee
Wil je meedoen? Dat is simpel: vertel mij in een reactie wat jouw favoriete zoete kerstrecept is. Eentje die je misschien pas hebt ontdekt, of eentje die al jaren traditiegetrouw gebakken wordt? Ik ben heel erg benieuwd!
Meedoen kan tot 11 december, op 12 december maak ik de gelukkige winnaar bekend zodat het pakket nog voor de kerstdagen in huis is. Dat doe ik onderaan dit artikel en de winnaar krijgt natuurlijk ook een mailtje van mij. De winactie is gesloten, meedoen is niet meer mogelijk.
Dat is het, alleen een reactie achterlaten dus. Op Instagram (Stories) zal ik de komende dagen wat sneak peaks geven van de inhoud van dit gave kerstpakket. Nieuwsgierig? Volg mij dan om niets te missen!
De winnares is bekend en heeft van mij inmiddels een mail ontvangen. Marjolijn, gefeliciteerd! Marjolijn stuurde onderstaande reactie in:
Mijn favoriete zoete kerstgerecht (of eigenlijk altijd gerecht) is boterkoek naar het recept van oma. Dat doet mij echt denken aan de feestdagen. Oma bakte altijd met Sinterklaas een koek voor iedereen. De helft aten we dan op en de andere helft ging in de vriezer voor tijdens kerst. En oma maakte echt de lekkerste boterkoek (het recept heeft ze mij gelukkig geleerd). Het geheim? Geen ei, zo krijg je niet zo’n kleffe boterkoek. Echt, als je dit eenmaal geproefd hebt, wil je nooit meer de kleffe versie. Nu oma niet meer kan bakken, bak ik naar het recept met kerst.
belangrijk
Het kan soms gebeuren dat een reactie niet gelijk verschijnt, de site weet af en toe niet wat hij meemaakt met al die reacties tegelijk en gooit ze dan in een map met spam. Ik loop deze map dagelijks door om de reacties alsnog handmatig toe te laten. Staat je reactie er de volgende dag nog niet bij (er zijn meerdere pagina’s met reacties, onderaan kun je doorklikken), probeer het dan gewoon nog een keer ? . Oh, en abonneer je niet op de reacties wanneer je een reactie achterlaat op dit artikel, tenzij je overladen wilt worden met e-mails ? .
(wel geabonneerd op de reacties en krijg je nu heel veel mails? Onderaan zo’n mailtje dat je krijgt kun je via ‘abonnementen beheren’ de updates weer uitschakelen)


Zelfs toen mijn lieve omaatje vroeger nog een beetje bij de tijd was kon ze niet heel veel zelf. PTSD en vroege dementie waren geen goede combinatie, en het hele jaar door was het altijd een beetje afwachten hoe de dagen gingen. Behalve met kerst. Dan stortte ze zich op bakken, en het was altijd feest. Ik heb teveel lekkere dingen gegeten, maar 1 ding staat me vooral bij. Ik ben verzot op die kaneelkoekjes die je in de supermarkt kan halen, van die sterretjes met witte chocola en kaneel. We hingen ze altijd in de boom en dan lekker snoepen. Mijn oma maakte ze zelf. Als klein meisje kon het recept me niet zo boeien, ik was vooral geìntresseerd in het eindresultaat. Daar heb ik nu spijt van, want ik weet dus nu niet welk deegrecept ze gebruikte, of welke soort chocola, de verhoudingen…Maar de herinneringen zijn er nog, en oma gelukkig ook. Bakken doet ze niet meer, maar ik neem trouw ieder jaar die koekjes uit de supermarkt mee, en een eigen baksel van mezelf. Wie weet durf ik het ooit aan om ze zelf te maken, maar voor nu wil ik als ik aan de zelfgemaakte denk vooral aan die van oma denken.
Wat een super leuk pakket! Wat met kerst niet mag ontbreken zijn twentse rolletjes met slagroom. Eigenlijk eet je deze rolletjes met oud en nieuw, maar ik vind ze zo lekker dat ze meestal met de kerst al op tafel staan.
Wat een ontzettend leuke aktie. Ik moet eerlijk bekennen dat ik niet echt een favoriet recept heb. Heb in het verleden heel veel gebakken, (koken is niet mijn sterkste kant, maar banket, brood, toetjes etc. vind ik geweldig om te maken) nu helaas veel te weinig tijd voor. Maar als ik dit pakket win, weet ik zeker dat ik weer elke week tijd ga inplannen om mijn grootste hobby op te pakken.
Wat een geweldig pakket ga je weggeven!! Daar ga ik voor duimen. Een vast recept heb ik niet. Mijn eerste toetje toen mijn man en ik net samenwoonden herinner ik mij nog goed (kerst ‘98). Ijsbombe met stukjes gehakte chocolade. Het koste mij mijn keukenmachine, maar was super lekker ?
Kerst is bij ons altijd de tijd om lekkere koekjes te bakken in leuke kerstvormpjes (kerstboom, kerstklok, kerstman, rendier) en natuurlijk in kerstsferen te versieren. Deze set zou hierbij zo te zien goed van pas komen.
Mijn favoriete recept is toch wel tiramisu. Iedereen vind het heerlijk!
Mijn favoriete zoete kerstrecept blijven de zandkoekjes.
Samen Oma met verschillende vormen die we maar konden vinden, sterren, rondjes en zelf sneeuwpoppen maken.
En Dan een grote trommel vol mee naar huis,
Het recept is simpel maar het plezier wat er van kwam denk ik nog aan.
Een echte kersttraditie
Op de Rudolph het rendier koekjes ben ik verzot. Het gingerbread blijft een topper rond de kerstperiode. Iedereen is er zot van.
Mijn zus heeft 4 dochters, bij een enorm koude dag, serveer ik deze samen met een tas warme chocomelk met de sneeuwman marshmallows erin. Geen werk, enorm gezellig voor de haard en een blije gezichtjes.
Elke week bak ik wel iets anders om iedereen gelukkig te zien. Daar word je zelf de gelukkigste mens van :D. Het is nog leuker tijdens deze periode van het jaar!
Een van mijn favorieten blijft toch een gewone crème brullee. Jong en oud kan hier heerlijkvan smullen:)
Onze zoete kerstgerecht is zelfgemaakte chocoladebavarois, slagroombavarois met ananas en citroenbavarois.
Een apfelstrudel gemaakt op kerstochtend staat bij ons stipt op nummer 1! Het hele huis gevuld met de heerlijke geur, samen met de geur van dennennaalden maakt het compleet. We kunnen alleen niet wachten op kerstochtend ☺️
Wat een super leuk pakket! Een perfecte aanvulling op mijn bak spullen.
Ik maak ieder jaar een cake in de vorm van een kerstboom. Met zelfgemaakte groene glazuur en leuke versieringen. Het recept van de cake is al heel oud, maar o zo lekker!
En daarnaast ook een cake in de vorm van een ster met zelfgemaakte gele glazuur.
Hopelijk heb je dit jaar ook weer leuke recepten op de site die ik kan proberen! Ga zo door 🙂
Super leuk idee!! Ben nu al enthousiast!
Ik maak altijd kerst koekjes of een tulband.
De boeken stonden al een tijdje op mijn lijstje! Maar mocht ze helaas niet kopen van mijn ouders.. hopelijk win ik ze via deze weg! en alle andere dingen zijn ook heel leuk 🙂
Wat een leuke actie!
Ik maak al jaren trouw de poffert van mijn oma klaar met Kerst. Een vaste prik met een mooie laag poedersuiker er over heen.
Chocolade lava cake ? met vers fruit is favoriet. Super actie! Ik doe mee om mijn vriend dit super leuke kerstpakket kado te doen onder de boom ?