Laura’s Bakery kerstpakket winactie

Gepost: 5 december 2017 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

Mijn boeken Het Basis Bakboek en Het Laura’s Bakery Bakboek, zoete kersthangers, Le Creuset spullen en een bakset van Rosti Mepal. Het zijn zomaar een paar dingen die in dit fantastische kerstpakket zitten die één van jullie kan winnen! Hoe leuk is dat? Met de feestdagen in aantocht leek het mij leuk om jullie eens in het zonnetje te zetten. Doordat jullie het gehele jaar trouw Laura’s Bakery bezoeken, mag ik dit werk dagelijks doen en dat vind ik fantastisch! Ik heb bij mijn favoriete (kerst)merken aangeklopt voor deze leuke actie en dankzij hen kon ik deze gave en grootse winactie organiseren. Dit kerstpakket is namelijk niet zomaar een kerstpakket. Dit pakket zit echt bomvol en heeft een waarde van meer dan 350 euro! Wauw, ik wou dat ik zelf kon winnen 😉 . Lees snel verder om te kijken hoe jij mee kunt doen!

Wat zit erin?

Ik ga het niet tot in detail uitwerken en laten zien, het moet natuurlijk nog wel een beetje een verrassing zijn. Maar om je een goed beeld te geven, zal ik je er wat over vertellen. Mijn twee bakboeken had je natuurlijk al gespot op de afbeelding, net als een leuk winters koekjesboek. En wat dacht je van de veel te gave Le Creuset fluitketel en taartvorm? Mijn favo merk voor kommen en spatels mag ook niet ontbreken, van Rosti Mepal mocht ik een mooie bakset toevoegen aan dit kerstpakket.

Er zit ook een bon in het pakket waarmee je online een gave kerstplanner gratis kunt downloaden. Smullen doe je met het lekkers van Van der Burgh Chocolaad terwijl je wacht tot je baksels klaar zijn, en die decoreer je dan weer met de kerstsprinkles van Dots and Peas. En om het af te maken: van het merk Kurt S. Adler mag ik maar liefst 25 zoete kersthangers toevoegen. Van gingerbreadfiguren tot snoepgoed. Niet eetbaar, maar wel ideaal voor een prachtige zoete boom.

Zo doe je mee

Wil je meedoen? Dat is simpel: vertel mij in een reactie wat jouw favoriete zoete kerstrecept is. Eentje die je misschien pas hebt ontdekt, of eentje die al jaren traditiegetrouw gebakken wordt? Ik ben heel erg benieuwd!

Meedoen kan tot 11 december, op 12 december maak ik de gelukkige winnaar bekend zodat het pakket nog voor de kerstdagen in huis is. Dat doe ik onderaan dit artikel en de winnaar krijgt natuurlijk ook een mailtje van mij. De winactie is gesloten, meedoen is niet meer mogelijk.

Dat is het, alleen een reactie achterlaten dus. Op Instagram (Stories) zal ik de komende dagen wat sneak peaks geven van de inhoud van dit gave kerstpakket. Nieuwsgierig? Volg mij dan om niets te missen!

De winnares is bekend en heeft van mij inmiddels een mail ontvangen. Marjolijn, gefeliciteerd! Marjolijn stuurde onderstaande reactie in:

Mijn favoriete zoete kerstgerecht (of eigenlijk altijd gerecht) is boterkoek naar het recept van oma. Dat doet mij echt denken aan de feestdagen. Oma bakte altijd met Sinterklaas een koek voor iedereen. De helft aten we dan op en de andere helft ging in de vriezer voor tijdens kerst. En oma maakte echt de lekkerste boterkoek (het recept heeft ze mij gelukkig geleerd). Het geheim? Geen ei, zo krijg je niet zo’n kleffe boterkoek. Echt, als je dit eenmaal geproefd hebt, wil je nooit meer de kleffe versie. Nu oma niet meer kan bakken, bak ik naar het recept met kerst.

belangrijk

Het kan soms gebeuren dat een reactie niet gelijk verschijnt, de site weet af en toe niet wat hij meemaakt met al die reacties tegelijk en gooit ze dan in een map met spam. Ik loop deze map dagelijks door om de reacties alsnog handmatig toe te laten. Staat je reactie er de volgende dag nog niet bij (er zijn meerdere pagina’s met reacties, onderaan kun je doorklikken), probeer het dan gewoon nog een keer ? . Oh, en abonneer je niet op de reacties wanneer je een reactie achterlaat op dit artikel, tenzij je overladen wilt worden met e-mails ? .

(wel geabonneerd op de reacties en krijg je nu heel veel mails? Onderaan zo’n mailtje dat je krijgt kun je via ‘abonnementen beheren’ de updates weer uitschakelen)

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

2.171 reacties

  1. lieke schreef:

    Mijn favoriet is de hazelnoot schuimtaart met hazelnoot cremè en kerst versiering boven op

  2. Diny schreef:

    Woh wat een gaafff pakket!!!
    Jou boeken staan heel hoog op mijn verlanglijstje. Maar pas 3 feb jarig dus wat is er leuker om ze nu al te krijgen?
    Ons familie recept is toch echt wel jou aardbeien/appel slof?.
    Daar is iedereen gek op. Maar elke recept van jou is wel lekker.

    Groetjes. Diny

  3. Fadime schreef:

    Zeker weten maak ik als kerstontbijt in mijn nieuwe huisje (sinds 7 jaar weer een eigen en echte keuken!!!) de frambozen cheesecake croissants! De rest van het eten doen we bij familie. Maar het kerstontbijt is speciaal omdat we voor het eerst kerst in ons eigen huisje vieren! ❤️

  4. Sofie schreef:

    Ik vind het nu al een ontzettend gaaf pakket! En nu het antwoord op jouw vraag: wat ik echt ieder jaar probeer te doen is kniepertjes bakken! Zó verrukkelijk en zo heerlijk bij kerst/oud&nieuw. En een oud recept wordt op deze manier onwijs goed bewaard, hihi. Ik kan niet wachten tot ik weer kniepertjes kan bakken 🙂

  5. Cynthia van Hussel schreef:

    Leuke actie! Ik maak sinds vorig jaar mini pavlova’s als toetje. Een groot succes!
    En ieder jaar maak ik als traditie een kerststol voor mijn man en vader. Dit jaar ook voor mijn nichtje en schoonzusje. Erg leuk om anderen hiermee een plezier te doen.Mijn vader verheugt ze nu alweer op die van volgend jaar!?

  6. Chantal Bemelmans schreef:

    wat een mooi pakket! met kerst worden er altijd wafels gebakken, zachte wafels en kleine harde wafeltjes. het is even wat werk maar dan heb je ook wat:-)

  7. Kim schreef:

    Ohh dat is een lastige vraag! Maar snel toch wel jouw kerstboom brownies! Die zijn lekker, feestelijk en zoet! Die HOREN gewoon op tafel met kerst!
    (http://www.laurasbakery.nl/kerstboom-brownies/)

  8. Lynn Lipman schreef:

    Jeetje wat een actie Laura! Maar wat een moeilijke vraag.
    Ik heb wel favoriete recepten, maar met kerst probeer ik elk jaar iets nieuws op tafel te zetten, passend bij het gezelschap. Favoriete ingrediënten zijn: sinaasappel, cranberry, kaneel en kardemom.
    Dit jaar wordt het een kerstbomenspektakel; kaneel-kardemom-cakejes met gesuikerder cranberry (kerst)ballen op sinaasappelsneeuw (kruimels sinaasappelmerengue en op de ‘grond’ sinaasappelbavarois).

  9. Inge Joosten schreef:

    Hey Laura!
    Voor mij ben je echt een inspiratie ten top! Ik lees je blogs met veel plezier, maar nu de vraag wat mijn lekkerste kerstrecept is..
    Hmm.. helaas is dit niet van Laura’s Bakery!
    Mijn lekkerste kerstrecept is het recept voor de chocolademousse (ook wel hemelse modder genoemd) van mijn opa en oma! Deze chocolademousse kregen we alleen met kerst, je snapt vast wel dat ik deze traditie vast houd!
    En voor zo’n lekker toetje houd je graag n plekje over tijdens het kerstdiner!

    xLiefs, Inge

  10. Loes Ruivenkamp schreef:

    Mijn favoriete Kerstrecept is een echte Christmas Pudding. Zo eender krenten, rozijnen, gember en andere lekker vruchten. Oorspronkelijk horen er ook noten in, omdat ik daar allergisch voor ben doe ik die er niet in. Heerlijk nu al bakken en voorbereiden en iedere dag een scheutje whisky er over heen gieten. De kinderen mogen deze versie niet mee-eten!!!
    Dit is voor mij een echt Kerstrecept omdat je weken van tevoren begint en met Kerst komt dan als dessert het resultaat op tafel.

  11. Karin Kalkman Jansen schreef:

    Wat super super gaaf!! Ik ben helemaal gek op je baksels en zoek regelmatig recepten bij je op! Wat zou het leuk zijn om dit pakket met jouw boeken te winnen! Ik maak altijd graag oma’s appeltaart! Ik vind dat deze appeltaart voor elke gelegenheid geschikt is dus ook voor de kerst en iedereen smult er elke keer weer van!
    Alvast fijne dagen toegewenst en op naar een nieuw jaar met een hoop heerlijke recepten!
    Liefs Karin

  12. Marieke de Vries schreef:

    Wat een toffe actie!
    Ik maak het liefst pavlova en met kerst natuurlijk extra feestelijk versierd met oa cranberriesaus, witte chocolade en nootjes

  13. Rianne Pluim schreef:

    Ohhh wat een gave actie. Ik ben toch wel echt de bakgek/dessertkoningin van de familie. Normaliter kwam er een ijsklok op tafel die mijn oma regelde. Daarna kocht mijn moeder een aantal bakken ijs maar sinds ik zeventien ben, dus sinds 2 jaar, zorg ik voor de desserts. Er komt dan een mooie pavlova in de vorm van een kerstkrans op tafel met rood fruit op tafel en daarnaast nog een mooie baked alaska. Iedereen is er altijd weer dolenthousiast over, het doel was dan ook 2 jaar geleden om het 1 keer te maken maar ook dit jaar wordt het weer van mij verwacht! O, en erg vind ik dat zeker niet.

  14. Danique schreef:

    Wat een gaaf pakket alles wat erin zit zou ik graag in mijn keuken willen hebben! Mijn favo kerst recept is een tiramisu taart deze stond een aantal jaar terug op de kerstcover van Allerhande. Heerlijke taart met Oreo koekjes bodem. Altijd een succes als toetje na het kerst gourmetten.

  15. Annemieke Dirne schreef:

    Wat een mooi pakket!
    Mijn favoriete zoete kerstgerechtnis toch wel pavlova met rood fruit. Zo lekker zoet dat ik me er misselijk aan kan eten. ?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *