
Het is vandaag een beetje feest hier op het blog. Laura’s Bakery is vandaag namelijk jarig! Vandaag blog ik alweer 6 jaar, jeetje wat gaat dat snel zeg. Ik weet nog dat ik net begon en alleen maar foto’s deelde van mijn baksels, recepten stonden er toen niet bij. Ook blogde ik alleen maar wanneer ik tijd had naast mijn studie en bijbaan. In vakanties kwam er dus veel meer online dan in andere weken. Stiekem wist ik eigenlijk helemaal niet wat een blog nu precies was en dat ik er dus eentje bijhield. Ik deed echt maar wat, maar wat vond ik het leuk! Soms kan ik ook echt nog niet geloven dat ik er mijn fulltime werk van heb kunnen maken, fantastisch! Van alleen vrienden en familie die mijn blog kenden, naar meer dan 320.000 unieke bezoekers die elke maand weer op mijn blog recepten op komen zoeken. Echt ongelooflijk, bedankt allemaal voor al die leuke bezoekjes!
En nu is Laura’s Bakery alweer 6 jaar, omdat de jarige altijd trakteert heb ik een toffe winactie voor jullie. Ik mag van KitchenAid namelijk één van jullie verblijden met deze prachtige zilverkleurige handmixer ter waarde van €149,-! Ik heb hem zelf ook en kan jullie vertellen dat hij fantastisch is! Met 9 verschillende standen is het een perfect hulpje in de keuken waar je heel veel lekkers mee kunt bakken. Een uitgebreide review volgt natuurlijk nog, maar daarvoor wil ik hem nog wat langer gebruikt hebben.
Wat kun je winnen?
Wat is die KitchenAid mixer nu precies? Een handmixer uiteraard, maar wel eentje met 9 snelheden. En een hoop accessoires, dit zit er allemaal in de doos:
- de handmixer zelf
- mengstaaf
- twee kneedhaken
- twee turbokloppers
- draadgarde
- opbergzak voor de opzetstukken
Een zeer uitgebreide handmixer dus. Ik heb er zelf al veel plezier van en ik weet zeker dat jij dat ook zult hebben! Tijd om erachter te komen hoe jij kans maakt!
IK WIL WINNEN!
Wat je moet doen? Simpel: vertel mij (in een reactie onderaan dit artikel) waarom jij een (nieuwe) handmixer nodig hebt en wat je er als eerst mee zou maken.
That’s it, lekker simpel dus. Geen extra winkansen door op sociale media van alles te hoeven delen. Al vind ik het natuurlijk hartstikke leuk als jullie mij ook volgen op Facebook, Twitter en Instagram ?
De winactie loopt tot en met donderdag 28 april 2016, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, Susan Damen is de gelukkige winnares!


Onze huidige mixer is aan vervanging toe, is roestig en de opzet stukken laten steeds los tijdens het mixen.
Wow 6 jaar al weer wat gaat dat hard. Ook volg je nu bijna 4 jaar en blijf genieten van al die heerlijke recepten die je met ons deelt!
Mijn handmixer is een paar weken geleden overleden na 9 jaar en merenque botercreme batch nummer 100 denk ik.
En geloof mij maar merenque kloppen met de hand is en ramp maar botercreme onmogelijk…
Zodra ik en nieuwe heb wilde ik gelijk die heerlijke oreotaart die je laatst geplaatst had gaan proberen dus wie weet kan ook deze sneller gaan uitproberen dan ik zelf had verwacht.
Op naar de 10 jaar!
Gefeliciteerd met de verjaardag van deze super leuke blog! 😀
Ik zou graag de nieuwe mixer in gebruik nemen omdat ik bijna op mezelf ga wonen en ik nu nog elke keer die van m’n moeder steel 😉 Wel heb ik stiekem de hoop al weer een beetje opgegeven, aangezien het nog ochtend is en er nu al zo super mega veel leuke mensen gereageerd hebben!! Maarja, toch reageer ik ook maar even vanaf mijn werk. Al zou het alleen al zijn om je te feliciteren 🙂
Groetjes Anoeska
Hoi laura!
6 jaar alweer, gaat idd heel snel, gefeliciteerd!
Wat een leuke winactie; mijn mixer kan soms dik beslag niet zo goed aan dus zou zeker kans willen maken op dit mooie exemplaar.
Ik zou het eerst mijn lievelings taart ermee maken. Dit is een brownie met een bovenkant van cheesecake met frambozen ?
Geniet van deze mooie dag en succes met je boek!
Silvia
Laura,
gefeliciteerd!!
En wat een leuk cadeau geef je weg!
Ik zou hem graag krijgen en dan delen met mijn dochtertje. (als ik hem dan nog terugkrijg van haar…) Ze wordt in mei 7 en zelfs voor Sinterklaas en nu ook weer voor haar verjaardag vroeg/vraagt ze bakspulletjes. We zouden er dan koekjes mee bakken, want daar is mijn dochter gek op!
Gefeliciteerd Laura! Ik zou heel graag deze prachtige handmixer willen winnen! En wat zou ik als eerste gaan maken..? Nou ik zag laatst een Oreotaart-recept voorbij komen en aangezien ik totally fan ben van de oreo-truffels, lijkt me dit een heerlijk ding (die truffels heb ik heel vaak gemaakt haha, altijd een succes, en het leuke is; hij is gepost op mijn verjaardag dus meant-to-be :P). In juli worden we geregistreerd partners en dan zou ik die Oreo-taart nog even versieren met wat gezellige hartjes, een perfecte traktatie op die mooie dag 🙂
Hiep hiep hoera ! Gefeliciteerd. Waarom ik deze mixer moet en wil winnen? Dat ik straks over 2 maanden een eigen huis heb met een eigen keuken en dat ik dan heerlijk kan bakken en kan koken van al jou recepten op jou geweldige site. Alleen mis ik nog 1 ding in mijn keuken straks.. En dat is een goede mixer!
Wauw, ik ga er gelijk Macarons mee maken. Een ingewikkeld koekje, maar oh zo lekker, waarbij veel variatie mogelijk is!
Wie jarig is trakteert maar wordt ook gefeliciteerd! Van harte gefeliciteerd met alweer je 6 jarig succesvol bak-blog-bestaan!? Ik kijk regelmatig naar je recepten, haal er inspiratie uit en gebruik ze dus ook! Binnenkort ben ik zelf jarig en wat zou leuker zijn dan taarten bakken met deze kitchenaid! Dan wordt het sowieso een succes! Het zou daarom dus ook supergaaf zijn als ik deze actie zou winnen!?
Als eerste proficiat! Mooie mijlpaal! Mijn mixer heeft overuren gedraaid, en heeft het begeven. Ik zou graag een heerlijke merinque citroen kwarktaart, van jouw site willen maken, om het behalen van mijn propedeuse te vieren 🙂
Een nieuwe handmixer zou nu super uitkomen omdat de andere net kapot is gegaan en ik toch wel een nieuwe nodig heb voor de geboorte taart voor ons kleine meisje wie in juli geboren gaat worden en voor de verjaardagstaart van ons grote meisje wie al bijna 3 jaar wordt!
Groetjes,
Shanna
Hoi Laura,
Allereerst gefeliciteerd met je zes jarig jubileum, echt gaaf!
Ik zou super graag deze mixer willen winnen omdat dit een van de dingen is die ik nog niet heb voor mijn uitzet en ik ga over een aantal maanden al trouwen! En wat ik er als eerste mee zou maken: de rabarber-aardbei crumble cake, daar krijg ik echt een zomergevoel van!
Leuke actie weer ! Als fervent bakster kun je niet zonder mixer. Ik heb er dus een ja. Doet het nog, maar is wel al 19 jaar (?!) in gebruik nu. Zul je net zien; ben ik enthousiast aan een baksel bezig, begeeft hij het. Met name als het gaat om een taart voor een feest of een taart in opdracht (en de winkels al dicht zijn !) lijkt me dat een lichtelijke ramp 🙁
Vandaar dat ik er super blij mee zou zijn. Waarschijnlijk zou ik de oude mixer dan trouwens gelijk maar aan de kringloop geven 🙂
Groetjes Sigrid
Proficiat met je 6 jarige blog!
Ik zou deze mixer graag willen winnen, zodat ik meer met mijn dochtertje van 5 kan bakken.
Zij vind het geweldig om van alles te maken. En met deze mixer moet dat zeker kunnen.
Groetjes, Stan
Die nieuwe mixer zou zo goed van pas komen! Wij zijn net gaan samenwonen en mijn oude trouwe hulpje heeft de verhuizing niet overleefd! Een klontjesvrije cheesecake is vrij lastig handmatig te kloppen moet ik zeggen, en mijn spieren zijn wel weer genoeg getraind! Als eerste zou ik dus een luchtige heerlijke gebakken cheesecake met fruit maken, gewoon omdat het kan en als revenge op de klontjesversie! ??