
Het is vandaag een beetje feest hier op het blog. Laura’s Bakery is vandaag namelijk jarig! Vandaag blog ik alweer 6 jaar, jeetje wat gaat dat snel zeg. Ik weet nog dat ik net begon en alleen maar foto’s deelde van mijn baksels, recepten stonden er toen niet bij. Ook blogde ik alleen maar wanneer ik tijd had naast mijn studie en bijbaan. In vakanties kwam er dus veel meer online dan in andere weken. Stiekem wist ik eigenlijk helemaal niet wat een blog nu precies was en dat ik er dus eentje bijhield. Ik deed echt maar wat, maar wat vond ik het leuk! Soms kan ik ook echt nog niet geloven dat ik er mijn fulltime werk van heb kunnen maken, fantastisch! Van alleen vrienden en familie die mijn blog kenden, naar meer dan 320.000 unieke bezoekers die elke maand weer op mijn blog recepten op komen zoeken. Echt ongelooflijk, bedankt allemaal voor al die leuke bezoekjes!
En nu is Laura’s Bakery alweer 6 jaar, omdat de jarige altijd trakteert heb ik een toffe winactie voor jullie. Ik mag van KitchenAid namelijk één van jullie verblijden met deze prachtige zilverkleurige handmixer ter waarde van €149,-! Ik heb hem zelf ook en kan jullie vertellen dat hij fantastisch is! Met 9 verschillende standen is het een perfect hulpje in de keuken waar je heel veel lekkers mee kunt bakken. Een uitgebreide review volgt natuurlijk nog, maar daarvoor wil ik hem nog wat langer gebruikt hebben.
Wat kun je winnen?
Wat is die KitchenAid mixer nu precies? Een handmixer uiteraard, maar wel eentje met 9 snelheden. En een hoop accessoires, dit zit er allemaal in de doos:
- de handmixer zelf
- mengstaaf
- twee kneedhaken
- twee turbokloppers
- draadgarde
- opbergzak voor de opzetstukken
Een zeer uitgebreide handmixer dus. Ik heb er zelf al veel plezier van en ik weet zeker dat jij dat ook zult hebben! Tijd om erachter te komen hoe jij kans maakt!
IK WIL WINNEN!
Wat je moet doen? Simpel: vertel mij (in een reactie onderaan dit artikel) waarom jij een (nieuwe) handmixer nodig hebt en wat je er als eerst mee zou maken.
That’s it, lekker simpel dus. Geen extra winkansen door op sociale media van alles te hoeven delen. Al vind ik het natuurlijk hartstikke leuk als jullie mij ook volgen op Facebook, Twitter en Instagram ?
De winactie loopt tot en met donderdag 28 april 2016, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, Susan Damen is de gelukkige winnares!


Hoi Laura, van harte gefeliciteerd! Wat een leuke actie! Afgelopen zaterdag toen ik een taart aan het maken was voor mijn man zijn verjaardag is mijn mixer na bijna 10 jaar overleden. Gelukkig was ik bijna klaar dus deze prijs zou ontzettend goed terecht komen mocht ik winnen. Het eerste was ik zou maken zijn heerlijk cup cakes. Fijne dag gewenst!
Wauw, mooi moederdag cadeau! Deze handmixer winnen zou super zijn. Mijn handmixer is door het vele gebruik aan vervanging toe. Als eerste zou ik healty muffins gaan maken 🙂
Jaaaaa wie wil deze niet winnen! Ik wel. Heb deze al een poosje op m’n verlanglijstje staan. Ben dol op bakken en het is echt een relax momentje voor me. Goede spullen in de keuken maakt het nóg leuker.
Ach.. Ik gun ‘m mezelf ? Duimen!!
Gefeliciteerd met je 6 jarige bestaan!
Ik zou deze handmixer graag voor mijn dochter willen winnen. Zij houdt ,net als ik, graag van bakken. En nu ze gaat studeren, in Antwerpen, kan ze zo’n mixer goed gebruiken om voor haar nieuwe vrienden lekkere baksels te maken. ?
Allereerst gefeliciteerd met je 6 jaar! Jaloers want bakken is al jaren mijn hobby en vind het zo leuk wat je allemaal doet…Ik zou de mixer heel graag winnen, zoals veel anderen mix ik nu met een oudje met een boel herrie… Ik zou er als eerste gewoon een lekkere cake mee maken met nutella swirl!
Owh wauw!!! Dat zou fantastisch zijn om te winnen! Ik heb al zoveel taarten gemaakt dat mijn draadgarde uit elkaar is gesprongen!?.. Als ik een nieuwe win ga ik een heerlijke bokjespootjestaart maken. Mijn vriend is helemaal weg van deze taart?
Liefs Laura!
Van harte Laura, geniet erg van je recepten en verhalen erbij.
Ik zou heel graag de super mixer winnen. 2 weken terug is mijn mixet kapot gegaan. Weet eigenlijk niet waarom ik nog geen nieuwe heb gekocht ! Misschien intuïtie omdat ik kans maak om deze te winnen ? Ik hoop het. Ik zou er als eerste een ove (r)n heerlijke appeltaart mee gaan maken om de gewonnen prijs te vieren. Vgr. een genietende volger
Hey Laura … Alvast gefeliciteerd ! Ik vind het vooral lekker om jou te volgen … :))
Ik zou de Kitchenaid handmixer graag winnen, omdat mijn handmixer net kapot is ! Hij lijkt me ook handig omdat ik hem gemakkelijk zou kunnen meenemen.
Binnenkort mogen de mama’s iets in de klasjes van mijn dochtertje Alexx komen doen. En ik heb samen met een ander mama voorgesteld om cupcakes te komen versieren !
En 17 mei wordt ze alweer 6 jaar, dus dan gaan we ook weer een paar lekkere taarten maken !
Dus die zou zeker van pas komen.
Gefeliciteerd!! Ik zou heeel graag de handmixer willen winnen. Nu doe ik het nog met een mixer van mijn moeder. En die mixer is 23 (!) Jaar oud! En als student maak ik daar trouw al mijn baksels mee. Maar een nieuwe mixer zou geweldig zijn!
Aller eerst van harte met dit jubileum.
De nieuw mixer komt goed van pas want die ik nu heb is wel aan vervanging toe en die is al 25 jaar oud.
En het eerste wat ik zou maken is een heerlijke cake.die lusten iedereen bij ons in huis het liefst.
Daar maak ik mijn mannen blij mee.
Hoi Laura!
Bakken is mij met de paplepel ingegoten. Mijn moeder bakte van alles en eerst zat ik hier vooral bij en wat ik meester proever 😉 later ging ik ook helpen en nog later ging ik alles zelf doen. Ik heb op mijn werk bake-Friday (want casual is het bedrijf al haha) intoduceerd en inmiddels sta ik bekend als lokale bakker binnen mijn kennissen en vriendenkring 🙂 Bakken is mijn hobby, mijn uitlaatklep naast mijn werk, moederschap en partner zijn. Ik heb 11 jaar geleden als eerste verjaardagskado van, toen nog mijn vriendje, inmiddels mijn man, een handmixer van de Blokker gekregen, deze is inmiddels aan vervanging toe. Vorig jaar heb ik mezelf al op een Ktchen Aid keukenmachine getrakteerd + een Kitchen Aid staafmixer, dus om mijn set compleet te maken zou een K.A handmixer heel mooi bij de rest passen 🙂
Happy bakgroetjes! Andrea ?
Toen ik (bijna 15 jaar) geleden op mezelf ging wonen kreeg ik de mixer van mijn moeder. In die tijd al een oud dametje, want zij had ‘m met haar trouwen gehad (nu ruim 40 jr geleden). Ongelooflijk, maar de mixer heeft altijd nog goed gewerkt. Nu ik echter wat meer aan het bakken ben geslagen kan ze mijn tempo niet meer aan en zou ik echt een moord begaan voor zo’n gave mixer van Kitchenaid! Kan mijn bejaarde dame terug naar oma ?! X
Gefeliciteerd met je 6 jarig bestaan!
Ik zou als eerste macarons willen maken.
L= like de actie natuurlijk, hij is echt onwijs
I = ik vind het een waanzinnige prijs
K = kijk eens hoe vrolijk ik hier van wordt
E = echt, woorden kom ik gewoon tekort
Hoi Laura,
Gefeliciteerd met het 6 jarig bestaan! Wat heb ik al veel tips en inspiratie opgedaan door jou site!!
Ik zou heel graag de mixer winnen. Ik zou dan als eerste een NAKED CAKE maken met rood fruit!
Maar er staat nog veel meer of mijn TO DO lijstje!
Groetjes Elske
Van Harte Gefeliciteerd Laura!
De KitchenAid handmixer lijkt me voor al heel handig om de 9 snelheden en de mengstaaf vind ik een origineel en handig hulpstuk !
Ik ga er heerlijke kokosbollen mee maken.