Laura’s Bakery 6 jaar – win een KitchenAid handmixer!

Gepost: 21 april 2016 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

KitchenAid Handmixer

Het is vandaag een beetje feest hier op het blog. Laura’s Bakery is vandaag namelijk jarig! Vandaag blog ik alweer 6 jaar, jeetje wat gaat dat snel zeg. Ik weet nog dat ik net begon en alleen maar foto’s deelde van mijn baksels, recepten stonden er toen niet bij. Ook blogde ik alleen maar wanneer ik tijd had naast mijn studie en bijbaan. In vakanties kwam er dus veel meer online dan in andere weken. Stiekem wist ik eigenlijk helemaal niet wat een blog nu precies was en dat ik er dus eentje bijhield. Ik deed echt maar wat, maar wat vond ik het leuk! Soms kan ik ook echt nog niet geloven dat ik er mijn fulltime werk van heb kunnen maken, fantastisch! Van alleen vrienden en familie die mijn blog kenden, naar meer dan 320.000 unieke bezoekers die elke maand weer op mijn blog recepten op komen zoeken. Echt ongelooflijk, bedankt allemaal voor al die leuke bezoekjes!

En nu is Laura’s Bakery alweer 6 jaar, omdat de jarige altijd trakteert heb ik een toffe winactie voor jullie. Ik mag van KitchenAid namelijk één van jullie verblijden met deze prachtige zilverkleurige handmixer ter waarde van €149,-! Ik heb hem zelf ook en kan jullie vertellen dat hij fantastisch is! Met 9 verschillende standen is het een perfect hulpje in de keuken waar je heel veel lekkers mee kunt bakken. Een uitgebreide review volgt natuurlijk nog, maar daarvoor wil ik hem nog wat langer gebruikt hebben.

Wat kun je winnen?

Wat is die KitchenAid mixer nu precies? Een handmixer uiteraard, maar wel eentje met 9 snelheden. En een hoop accessoires, dit zit er allemaal in de doos:

  • de handmixer zelf
  • mengstaaf
  • twee kneedhaken
  • twee turbokloppers
  • draadgarde
  • opbergzak voor de opzetstukken

Een zeer uitgebreide handmixer dus. Ik heb er zelf al veel plezier van en ik weet zeker dat jij dat ook zult hebben! Tijd om erachter te komen hoe jij kans maakt!

IK WIL WINNEN!

Wat je moet doen? Simpel: vertel mij (in een reactie onderaan dit artikel) waarom jij een (nieuwe) handmixer nodig hebt en wat je er als eerst mee zou maken.

That’s it, lekker simpel dus. Geen extra winkansen door op sociale media van alles te hoeven delen. Al vind ik het natuurlijk hartstikke leuk als jullie mij ook volgen op FacebookTwitter en Instagram ?

De winactie loopt tot en met donderdag 28 april 2016, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, Susan Damen is de gelukkige winnares!

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

1.034 reacties

  1. Leni schreef:

    gefeliciteerd g bestaan .
    Ik zou de mixer graag willen winnen omdat mijn mixer niet zoveel kracht meer heeft.
    En het eerste wat ik zou bakken is een lekkere cake

  2. Julia schreef:

    Gaaf!! Ik wil deze heel graag winnen. Ik ga over 2 maanden weg uit mijn studentenhuis en heb dan heel wat spulletjes nodig! Waaronder een mixer en hoe kun je nou beter beginnen dan met zo’n geweldige mixer? Ik ben ook binnenkort jarig, dus ik ga er mijn verjaardagstaart mee maken! Met 3 lagen cake, daartussen een laagje lemoncurd en de andere laag iets met rood fruit. Afwerken met botercreme, decoreren met schijfjes citroen, rood fruit en munt en wie weet wat voor inspiratie ik nog krijg van deze mixer 🙂

  3. Laura schreef:

    Ik ben ontzettend fan van jouw recepten. Ik heb er al heel wat gemaakt. Zoals afgelopen weekend de eton mess met merengues uit de oven. Zo lekker! Net als eigenlijk alles wat ik maak van jouw recepten.

    Deze handmixer zou echt super zijn. Binnenkort wil ik graag gaan samenwonen. Ik heb al wel wat keukenspullen, maar nog geen handmixer. Met deze mixer kan ik heerlijk blijven bakken voor iedereen die langs komt en natuurlijk ook voor mijn vriend en mijzelf.

  4. Marieke schreef:

    Gefeliciteerd met het zes jarige bestaan van jouw blog.
    Ik heb al veel gebakken en geprobeerd van de site, vooral samen met mijn dochters.
    (De jongste van de twee heet ook Laura, what’s in a name 🙂 )
    En ik zou deze handmixer graag willen winnen, want soms is het net iets makkelijker dan met mijn Kenwood mixer.

  5. Hanna schreef:

    Heej Laura,

    Als ik de mixer zou winnen zou ik hem cadeau geven aan mijn vriendin. We waren namelijk een keer bij haar aan het bakken en we gingen een beslag mixen en toen…. een harde knal en de mixer stopte ermee. Als ik de mixer win gaan we er samen ons lievelingsrecept mee maken. Oreo brownies!!!

  6. Lisanne schreef:

    Super leuke actie!!
    In mei ga ik samenwonen! Ik woon nu in een studentenkamer en mijn vriend nog thuis. We moeten dus veel spullen kopen! Zelf bak ik al een jaar met een kapotte mixer, dus een nieuwe zou zeker welkom zijn! Ik bak vaak recepten van jouw site! Zoals de pavlova krans, rijstevlaai en appeltaart! Met een nieuwe mixer zal ik als eerste taarten maken voor de housewarming! En op jouw site staan hier genoeg recepten voor!
    Groetjes Lisanne

  7. Manuela schreef:

    Van harte gefeliciteerd met je 6-jarig jubileum, dat er nog vele jaartjes mogen volgen!

    Ik zou suuuper graag deze mooie KitchenAid mixer willen winnen!!
    Ik ben volop bezig met een nieuwe lifestyle aanleren, gezond aankomen en meer krachttraining doen.
    Het winnen van deze mooie mixer zou een zeer goede en leuke motivatie er bij zijn, omdat ik ook heel erg van bakken hou en hier lekker mee kan ontspannen! 🙂
    Het eerste wat ik zou maken zijn de gezonde appeltaart havermout muffins, die zien er namelijk heerlijk uit!
    En nu maar hopen en duimen 😀
    xx

  8. Desiree schreef:

    Gefeliciteerd, een mooi jubileum!
    Wat leuk dat wij daarvan mee kunnen genieten met deze leuke winactie. Ik zou graag de Kitchenaid handmixer willen winnen voor mijn moeder. Ze is de allerliefste en beste moeder die ik me maar kan wensen. Ik weet niet beter als dat zij altijd zelf taarten bakt, ieder feestje weer staan er minimaal 3 verschillende zelf gemaakte taarten op tafel. Over 3 weken is ze jarig, dus het zou een super leuk zijn als ik haar kan verrassen met een handmixer van haar favoriete merk, Kitchenaid.

    Laura bedankt voor de afgelopen 6 jaar en ga zo door met je mooi blogs en tips!

  9. Marijke schreef:

    Gefeliciteerd! Al 6 jaar lekkere recepten.
    De mixer zou hier goed van pas komen. Sinds de pasen zijn mijn klophaken verdwenen. Hele huis al op de kop gezet, maar niet te vinden.
    En dochterlief wil zo graag weer cakejes en kwarktaartjes maken. 🙂
    Veel plezier en succes met nog je website.

  10. Madeleine schreef:

    ?Happy birthday to laura’s bakery?
    ?Zonder een recept van haar bak ik nie?
    ?Wat moet ik zonder recept op mixer beginnen??
    ?Die van mij is stuk dus hoop hem te winnen.?
    (Op melodie van happy birthday to you)
    ????????
    Bak erg graag maar Hans mixer heeft het begeven en alles met de grote mixer is niet altijd handig. Dus maak graag kans

  11. Valerie schreef:

    Gefelicitaart ? wat fijn dat je al 6 jaar blogt nu. Al die heerlijke, fijne recepten en tips van je zijn altijd super! Ik zou de mixer meteen gebruiken voor een kleine portie slagroom. Ik kan namelijk geen kleine porties slagroom maken omdat ik alleen een keukenmachine heb en die neemt niet goed de onderkant mee. Mijn uber oude Princess heeft het begin dit jaar vergeven. Dus de kleine porties maken lukt niet meer. Ik hoop dat je nog langs online blijft en we nog vele jaren van je mogen genieten.

  12. Lydie schreef:

    Wow, 6 jaar alweer! Gefeliciteerd! Ik vind je recepten altijd erg handig voor feestjes en verjaardagen, heb al veel lekkere recepten uitgeprobeerd. De volgende die op het programma staat is de oreo-tulband, voor de verjaardag van m’n vriend volgende week. En die gaat vast nog beter lukken met zo’n mooie mixer 😉

  13. Debora schreef:

    Gefeliciteerd!!
    De mixer die nu in onze keuken staat, is bijna af, de ‘ijzeren draden voor het kloppen’ raken los en een nieuwe zou dus zeer welkom zijn!
    Als eerste zou ik er een pavlovataart mee maken. Wij eten de taart als dessert. Met de huidige mixer is deze al eens mislukt..
    Met zo’n nieuwe mixer wordt het vast een succces!

  14. Joska Hendriks schreef:

    Laura,

    gefeliciteerd!!
    En wat een leuk cadeau geef je weg!
    Ik zou hem graag krijgen en dan delen met mijn dochtertje. (als ik hem dan nog terugkrijg van haar…) Ze wordt in mei 7 en zelfs voor Sinterklaas en nu ook weer voor haar verjaardag vroeg/vraagt ze bakspulletjes.

  15. Marlein schreef:

    Gefeliciteerd met je 6 jarig bestaan! Mijn zoontje is vandaag 1 jaar. Dat er nog maar vele mooie verjaardagstaarten gemaakt mogen worden met behulp van een nieuwe handmixer!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *