Oreo’s, de gemiddelde Amerikaan is gek op deze koekjes. Ze verschijnen daar in vele verschillende soorten en maten. Dubbeldikke vulling, een extra laag vulling en extra koekje, gingerbread variant of juist de candy cane smaak. Niets is te gek. Hier in Nederland is het assortiment niet heel groot, daarom maken we zelf gewoon iets speciaals van de Oreo’s. Zoals deze leuke sneeuwpop(s) bijvoorbeeld! Helemaal niet moeilijk om te maken, ik laat je zien hoe het moet.
BAKTIP: Voor deze oreo pops gebruik ik lollystokjes, deze zijn online en in bak- en kookwinkels goed verkrijgbaar.
Ze zien er veel fantastisch uit! Iets dergelijks had ik ook gezien bij Bakerella:
http://www.bakerella.com/red-hot-holidays/
Gr, Gerry
Ik kan het niet laten om weer te reageren; wat zien ze er weer mooi en lekker uit! Wat een leuke ideeën!
Super super super leuk… O en had ik al gezegd dat ze leuk zijn 😉
Ik vind deze ook heeel erg leuk!
Wat een leuke ideetjes allemaal! Goede uitleg ook!
Waar haal je al je ideeën vandaan? Enig gewoon, en het tijdstip van plaatsen van de sneeuwpops is ook perfect gekozen! Zoals gister al gesuggereerd is:geef een (advents)boek uit!!!!
Liefs,
Mrs Pollifax
Deze zijn ook weer geweldig!
Fantastisch, mooi en vooral niet te vergeten HEERLIJK !!!
Liefs, mam ♥
Het is mij niet gelukt. De koekjes gleden van stokjes af zodra ik ze in chocola ging dippen en ik had heel veel moeite om er een mooie laag om heen te krijgen…. 🙁
echt heel leuk
ze zien er echt prachtig uit en ik heb ze al vast geprobeerd voor als de familie woensdag komt! ik had alleen wel een probleem…… de stokjes aan de oreo’s vast maken ging vrij gemakkelijk. maar toen ik de oreo’s ging dopen in de witte chocola braken er veel oreo’s ik denk dat dit komt omdat ze te zwaar zijn. de witte chocola in de oreo’s was al wel zeker weten gestolt dus dat kan het probleem niet zijn. heb je misschien een tip voor mij??
groeten
Ik heb dit ook wel eens gehad, de chocolade was toen niet dun genoeg. Probeer je chocola maar eens te verdunnen, dan zal het nog makkelijker gaan. (lees hier hoe: http://www.handigebaktips.nl/chocola-en-candy-melts-verdunnen/)
Hoi Laura,
Dit lijkt me een leuk idee als traktatie voor mijn zoontje. Maar waar koop ik de lollystokjes?
Groetjes,
Sylvia
bij taartdecoratiezaken, maar xenos verkoopt ze tegenwoordig ook! 🙂