Het lijkt maar niet op te houden. Alles rondom Laura’s Bakery zit momenteel in een stroomversnelling. Nog geen maand geleden kon ik jullie vertellen dat ik met twee boekjes bezig ben. Nu is alweer de volgende stap genomen! De trouwe volgers via Facebook en Twitter hebben het gisteren al kunnen lezen. Voor de rest vertel ik het gewoon nog een keer, omdat ik het zo leuk vind. Maar vooral omdat ik zo trots ben!
Laura’s Bakery is sinds gisteren namelijk een bedrijf!
Gisteren stond ik ’s ochtends om 08:30 uur al met mijn lieve vader voor de deur bij de KVK. Toen nog gewoon als enthousiaste blogger. Een half uur later stapte ik weer naar buiten. Nog steeds als enthousiaste blogger, maar nu ook als eigenaresse van een bedrijf! Yep, een echt bedrijf. Met KVK nummer, BTW nummer en alles wat er bij komt kijken. Het is nu hartstikke officieel.
Wat ga ik dan allemaal doen met een eigen bedrijf? Voor nu focus ik mij op de boeken en het ontwikkelen van de website. Toekomstplannen zijn er natuurlijk ook. Zo staan workshops en een webshop op de lijst met die plannen. Hoe dat er allemaal precies uit gaat zien weet ik nog niet, maar de ideeën zijn er in ieder geval wel!
Wauw, ik had dit echt nooit verwacht toen ik bijna drie jaar geleden begon met bloggen. Ik begon toen zonder grootse plannen. Het gewoon was makkelijk om via deze weg mijn familie en vrienden te kunnen laten zien wat ik had gemaakt. Nu is de site flink gegroeid en zit ik vol met plannen. De lijst met ideeën wordt maar langer en langer.
Natuurlijk had ik dit allemaal niet gekund zonder jullie, dat klinkt lekker cliché maar het is wel zo. Ik weet niet of ik zonder al die leuke reacties en mailtjes op deze manier door was blijven gaan. En het is ook hartstikke leuk om te zien hoe de bezoekersaantallen maar blijven stijgen! Ik hoop natuurlijk dat jullie allemaal regelmatig terug komen om te kijken wat er weer van leuke dingen online staan om mee aan de slag te gaan.
Voor nu: kies allemaal een lekker recept van de site en ga dit weekend lekker bakken. Ik duik ook de keuken weer in om nieuwe recepten uit te proberen!


Super Laura, ik wens je heel veel succes toe en dat je er een mooie carriere van mag maken!
Oh leuk om te horen! Gefeliciteerd 😀
gefeliciteerd laura!
Hoi Laura, ik wil mij ook inschrijven bij de Kvk, maar struikel over onze gemeentelijke regeltjes. In het bestemmingsplan is (nog) geen toestemming voor bedrijf aan huis (in de maak, kan nog wel 1 jaar duren), je moet dan een omgevingsvergunning aanvragen à 345.00 euro. Als ik officieel taarten v huis wil verkopen krijg ik te maken met voorschriften HACCP en voedsel/waren wet, zoals regels voor vloermateriaal, aparte spoelkeuken, 2e koelkast etc. Hoe heb jij dit aangepakt?
Gr, Gerry
Hoi Gerry,
Ik maak geen taarten op bestelling, dus dat scheelt al 😉
Je zou het best even langs de KVK kunnen gaan, die hebben mij toen ook heel goed geholpen!
Liefs, Laura
Thanks, hoe sta jij dan ingeschreven (onder welk kopje), of heeft jouw gemeente wel een up-to-date bestemmingsplan?
o.a. als schrijver/auteur, niet iets met voeding/horeca in ieder geval. De KVK kan jou hier het best over adviseren, die hebben mij hier ook goed bij geholpen. Vond het zelf erg lastig onder welk kopje ik mij moest inschrijven.