
Ik maakte geen grapje begin deze week. Je kunt écht een KitchenAid winnen op Laura’s Bakery! Het wordt zelfs nog beter, je kunt een KitchenAid in kleur naar keuze winnen ter waarde van €629,-! Waaahh, is dat niet fantastisch? Ik ben vast niet de enige die in kookwinkels (maar ook op internet, ik geef het toe) verlekkerd naar deze prachtige mixers kijkt.
Een beetje kenner weet dat er verschillende staande mixers van KitchenAid bestaan. Degene die je kunt winnen is de KitchenAid Artisan 4.8L. Dat is de meest bekende mixer van dit merk en is in alle kleuren van de regenboog verkrijgbaar. 29 Kleuren om precies te zijn. Je zult waarschijnlijk, net als ik, wel al een favoriete kleur hebben. Bij mij is dat bijvoorbeeld de ijsblauwe KitchenAid, prachtig!
Naast dat die kleur fantastisch is, gaat het natuurlijk vooral om de mixer. Daarom even wat snelle specificaties op een rijtje:
- 300 Watt
- 4,8L kom
- Klopt 12 eiwitten tegelijk stijf
- Klopt 1 liter slagroom in één keer op
- Kan 2,7 kg cakebeslag aan
- Maakt in één keer deeg voor 108 koekjes
- Je kunt in één keer 2 kg brooddeeg maken
Klinkt goed hè! Benieuwd naar alle specificaties? Die staan allemaal vermeld op de site van KitchenAid zelf.
Winnen?
Vertel mij in een reactie onder dit bericht voor welke kleur KitchenAid jij kiest en welk recept van Laura’s Bakery je hier als eerst mee wilt gaan maken. Ik ben heel benieuwd naar de kleuren en recepten die jullie kiezen!
Extra winkansen!
- Volg Laura’s Bakery op Instagram (@laurasbakery) en tag een vriend(in) in de reacties bij de foto van deze winactie van wie je denkt dat die ook graag een KitchenAid op het aanrecht heeft staan
- Like Laura’s Bakery op Facebook en laat een reactie achter onder het bericht van de winactie
- Volg Laura’s Bakery op Twitter (@laurasbakery_nl) en retweet de tweet van deze winactie
Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Instagram, Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.
De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, lees hier wie de winnaar is.
Succes allemaal!



Woow! Deze kitchenaid zou mij goed van pas komen(mijn huidige mixer heeft een beetje kuren..). Wat een mooie acties heb je toch deze week. Een gave blog met gave acties! De lemon meringue cake staat nog steeds heel hoog op mijn baklijst!! Deze kitchenaid kan de eiwitten vast heeeel mooi stijf kloppen! De kleur ijsblauw is ook mijn favoriet.
Dag Laura,
allereerst van harte gefeliciteerd! Op naar de volgende 5 jaar:-)
En schaam je maar niet want ook ik zit altijd verlekkert te kijken naar deze mooie mixers!
Als ik hem win dan zou ik een rode kiezen.
Als eerste ga ik met deze mixer dan de cinnamon rolls maken.
Wordt vervolgd…..
Ik zou voor een rode kiezen! Je blog volg ik al een tijdje en mijn favoriet is toch wel de aardbeien kwarktaart!
Een droom die werkelijkheid wordt als ik deze win! Het liefst in de kleur frambozenijs. Uren kan ik wegdromen bij deze machines….Het eerste wat ik zou maken met deze machines zijn de cupcakes van jou site. De mixer die ik nu heb loopt warm als ik deeg mix voor meer dan 20 cupcakes. Daar heb je bij deze kanjer beslist geen last van.
Wat een ontzettend leuke actie weer! Volgende week wordt onze keuken compleet verbouwd, en wat zou er nou mooier in onze nieuwe keuken staan dan zo’n geweldige rode KitchenAid en een verse stroopwafeltaart? Want dat zou het eerste zijn dat ik ermee zou maken!
Wauuuuw wat een actie.. :):) ALs ik dan toch moet kiezen dan absoluut de appeltjes groene. Heb deze een paar maanden gehad in australie, maar helaas achter moeten laten, een ideale machine. Gos wat ik zou maken, eigenlijk alles, heb een eigen taartenbedrijfje gehad in australie, nu is taarten maken een grote hobbie van me geworden. 🙂
Wauw wat een geweldige actie! Ik heb nu min of meer noodgedwongen een goedkope variant maar dat merk je wel. Ik zou daarom heel graag de frambozenijskleurige willen winnen, lekker zoet 🙂 Daarmee zou ik dan als eerst de confetti feesttaart willen maken, zowieso omdat het een feest is als ik deze zou winnen, maar ook omdat ik dan eindelijk een goede botercreme kan maken met een goed recept!
Ik ben op dit moment bezig met sparen van mijn uitzet, en deze kan natuurlijk niet missen!
Als ik toch mag kiezen ga ik voor de mintgroene kleur.. En welk recept ik als eerst ga maken? Dat is de banoffee-pie 🙂
http://www.laurasbakery.nl/gastblog-banoffee-pie-recept-uit-paulines-keuken/
Wouw! Wat een gave actie. Die zou ik echt heel graag winnen. Zo’n mooie lichtroze zou prachtig staan op ’t aanrecht van onze nieuwe keuken! Ik heb ze al vaak bekeken, maar het is veel geld om ‘zomaar’ voor mezelf te kopen.
Ik zou er als eerste het bananenbrood met noten en chocola mee maken, die lijkt me echt heerlijk!
Wat een ontzettende toffe actie !! Ik zou super graag de keizer rode KitchenAid willen winnen en om dat dan feestelijk te vieren ga ik als eerste je overheerlijke lemon meringue pie maken! Ik krijg er nu al zin in 😀
Dromen over taarten, dromen over koeken,
Komen naar boven door alle prachtige bakboeken.
Dit blog is waar de inspiratie vandaan komt,
De chocolade karamel taart word als eerst verwelkomt.
De icing zal er achteraan komen,
om koekjes te maken uit mijn dromen
Appelrood zal de kleur zijn die ik kies.
Want deze valt op bij mijn keukenservies.
Hopelijk blog je nog jaren lang,
Dan wordt mijn baklijst-to-do meterslang!
Wauw wat een win achtie!! Die keizerrode KitchenAid is echt zo tof!! Ik heb al meerdere heerlijke recepten van je site gemaakt. Met deze KitchenAid zou ik zeker de Lemon Merinque Taart gaan proberen. Ik weet zeker dat dat helemaal goed gaat komen met zo een mixer 🙂
Hoi Laura,
van harte gefeliciteerd met het 10 jarig jubileum!
Graag zou ik de rode willen winnen! En dan ga ik al eerste merinque maken! Heerlijk!
Groetjes Josianne
Hoi Laura,
Ik heb pas met Pasen je website ontdekt toen ik op zoek was naar leuke ideeën voor cupcakes. Wat een heerlijke recepten staan er op je website, daar ga ik zeker nog een aantal van gebruiken in de toekomst. De KitchenAId in tingrijs of ijsblauw lijkt me geweldig. Wat ik als eerste hiermee ga maken?: weer van die leuke boerderijcupcakes of een heerlijke monchoutaart 🙂
Heb er nu al zin in :)!
Groetjes,
Heleen
Mooie actie! Ik zou graag kans maken op een amandelwitte mixer. Die past perfect bij mijn amandelwitte Kitchenaid Espressomachine.. En ik zou meteen de Smeuïge chocolade brownies maken…. Espresso en chocolade……Hmmmmmmmmm 🙂