Winnen: 6x Callebaut chocolade

Gepost: 6 september 2015 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

foodnieuws 2-5

Ik vond het wel weer eens tijd worden voor een winactie! Het is namelijk alweer even geleden dat met het vijfjarig bestaan van Laura’s Bakery het blog een week lang een heus prijzencircus was. Dit keer heb ik ook weer iets leuks: chocola! Chocola is sowieso leuk natuurlijk, maar deze chocola is net even iets specialer. Geen melk, wit of puur. Nee hoor, ik heb 6 hele andere smaken voor je: cappuccino, karamel, honing, aardbei, limoen en sinaasappel! Het merk Callebaut heeft deze bijzondere soorten chocola in het assortiment. Wie zo nu en dan bij de groothandel komt, heeft de zakken misschien wel eens gezien. Dat zijn volle zakken van wel 2,5 kilo. Voor iedereen die dit wat veel vindt, heeft Bonbonfactory kleine verpakkingen gemaakt van deze grote zakken. Handig!

En van die kleine zakjes Callebaut chocolade mag ik van Bonbonfactory dus een set weggeven! Elk zakje weegt 250 gram, dus in totaal ga ik iemand verblijden met 1,5 kilo chocola!

Zelf heb ik ook een paar van deze smaken chocola in huis. Met de aardbeien chocolade maakte ik al verrukkelijke aardbeien chocolade koeken. Ook limoen, karamel en cappuccino heb ik in huis, daar kan ik ook nog genoeg lekkers mee maken! Ik heb al verschillende lekkere ideeën, maar ik ben ook benieuwd wat jullie zouden maken met deze chocola. Dat is gelijk het onderwerp van de winactie 😉 .

callebaut

Wat moet je doen om te winnen?

  • Laat een reactie achter op dit artikel waarin je vertelt met welke smaak chocola je als eerst aan de slag gaat en welk recept je hier dan mee wilt maken.

Lekker laagdrempelig dus, geen extra winkansen dit keer. Al vind ik het natuurlijk altijd leuk als je mij ook volgt op social media 😉

Succes allemaal!

De winactie loopt tot en met zaterdag 12 september, de winnaar ontvangt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen en de winnaar is Margot! Zij heeft persoonlijk bericht gekregen en de prijs wordt zo snel mogelijk naar haar verstuurd.

winnaar callebaut

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

381 reacties

  1. silvia schreef:

    Ik zou bokkenpootjes met verschillende vulling en verschillende smaken en kleuren maken. Ze zijn normaal al overheerlijk met dulche de leche en de melk- of wittechocolade van Callebaut.

  2. Arianne Hh schreef:

    Wat een fascinerend chocolade en wat een bijzondere smaken. Ik vind de kleurtjes ook zo leuk. Ik zou het eerst aan de slag gaan met de honing smaak omdat ik die het meest fascinerende vind. Ik zou beginnen met het bakken van een heerlijke wortelcake. Daarna de chocolade laten smelten en de gesmolten chocolade dan over de cake gieten en uit laten harden. Het water loopt mij nu al in de mond…

  3. Gerlinde schreef:

    Eigenlijk gebruik ik weinig chocola in taarten. Toch lijkt het me leuk om ermee aan de slag te gaan. Ik zou een pecan ahorn taart maken en over de pecantopping een laagje karamel.

  4. Eline schreef:

    Waauw wat een super leuke actie!!
    Ben laatste tijd veel dingen aan het proberen van je site.
    Ik zou aan de slag gaan met de aardbei smaak en daar die koekjes van maken, die zien er zoo lekker uit!
    En van de andere smaken ga ik natuurlijk ook wat lekkers mee maken! De caramel met chocola ???

  5. Leontine schreef:

    Ik zou beginnen met de limoensmaak en daar een taart mee afsmeren. Ik vind een frisse smaak altijd goed te combineren met een zoete vulling en marsepein/fondant. Ben dus wel benieuwd wat het effect is als je er ganache van maakt.

  6. Sammie schreef:

    Ik zou als aller eerst gaan voor Limoencupcakes ???

  7. Raya schreef:

    Ooooeeee, ik zou wat van die sinaasappel chocolade door de kruimelbodem van een sinaasappelkwarktaart doen of pecannotenschuimgebakjes decoreren met karamelchocolade. Als ik ze niet al op heb dan … XD

  8. Hilda schreef:

    Hallo,
    Ik denk dat ik van de oranje chocola een carrot taart zou makken en ipv topping er eerst oranje overheen gieten en dan opspuiten met toefjes topping .
    Succes met de loting

    Groetjes Hilda

  9. Sjaan schreef:

    Ik zou voor de honing smaak gaan, een keer wat anders als ik er nu wat van zou gaan maken zou ik zeggen bonbons maar er kan zo een ander geweldig idee opkomen dat het totaal iets anders wordt:)

  10. anita schreef:

    Jouw aardbeien chocolade koeken staan al een tijdje op mijn verlanglijstje om te maken, dus daar zou ik direct mee aan de slapg gaan als ik deze chocolade zou winnen!

  11. Carola schreef:

    Hoi Laura!

    Cappucino chocolade lijkt me heerlijk, voor in een brownie!! 🙂 Wordt er nu al blij van!

    Groetjes Carola

  12. Nicole schreef:

    Ik ga de karamel door pindakaaskoekjes doen. Daarna aan de slag met de limoen en sinaasappel die ik in cupcakes ga stopen.

  13. Esther schreef:

    Ik ga gelijk beginnen met de karamel.
    Maak ik een heerlijke karamel brownie mmmmm het water loopt me nu al in de mond.
    En ik denk dat ik mijn zoon hier voor zijn verjaardagsfeestje erg blij mee ga maken.
    Groetjes,
    Esther

  14. Ikram schreef:

    Ik zou ongetwijfeld cakepops maken!! Met al die kleuren is dat gewoon een vrolijk bedoening én blijdschap op een stokje haha 😀 Lekker ongeduldig alles proeven en uitproberen, want zo ben ik in de keuken 😉 Wel handig dat ze er kleinere zakken van hebben gemaakt!

  15. Sabine schreef:

    Geweldige actie! Het lijkt mij heerlijk om cappucchino (choco) ontbijtmuffins te maken! ^^ het excuus om met iets lekkers te ontbijten 🙂 Wie wil nou niet elke dag chocola eten?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *