
Ik vond het wel weer eens tijd worden voor een winactie! Het is namelijk alweer even geleden dat met het vijfjarig bestaan van Laura’s Bakery het blog een week lang een heus prijzencircus was. Dit keer heb ik ook weer iets leuks: chocola! Chocola is sowieso leuk natuurlijk, maar deze chocola is net even iets specialer. Geen melk, wit of puur. Nee hoor, ik heb 6 hele andere smaken voor je: cappuccino, karamel, honing, aardbei, limoen en sinaasappel! Het merk Callebaut heeft deze bijzondere soorten chocola in het assortiment. Wie zo nu en dan bij de groothandel komt, heeft de zakken misschien wel eens gezien. Dat zijn volle zakken van wel 2,5 kilo. Voor iedereen die dit wat veel vindt, heeft Bonbonfactory kleine verpakkingen gemaakt van deze grote zakken. Handig!
En van die kleine zakjes Callebaut chocolade mag ik van Bonbonfactory dus een set weggeven! Elk zakje weegt 250 gram, dus in totaal ga ik iemand verblijden met 1,5 kilo chocola!
Zelf heb ik ook een paar van deze smaken chocola in huis. Met de aardbeien chocolade maakte ik al verrukkelijke aardbeien chocolade koeken. Ook limoen, karamel en cappuccino heb ik in huis, daar kan ik ook nog genoeg lekkers mee maken! Ik heb al verschillende lekkere ideeën, maar ik ben ook benieuwd wat jullie zouden maken met deze chocola. Dat is gelijk het onderwerp van de winactie 😉 .
Wat moet je doen om te winnen?
- Laat een reactie achter op dit artikel waarin je vertelt met welke smaak chocola je als eerst aan de slag gaat en welk recept je hier dan mee wilt maken.
Lekker laagdrempelig dus, geen extra winkansen dit keer. Al vind ik het natuurlijk altijd leuk als je mij ook volgt op social media 😉
Succes allemaal!
De winactie loopt tot en met zaterdag 12 september, de winnaar ontvangt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen en de winnaar is Margot! Zij heeft persoonlijk bericht gekregen en de prijs wordt zo snel mogelijk naar haar verstuurd.




Wat een leuke actie!
Mijn jongens worden binnenkort 1 en 4, op dezelfde dag! Ze verdienen natuurlijk elk een mooie taart, wat ik de chocolade goed voor kan gebruiken. Een kleurrijke traktatie is natuurlijk ook fantastisch, ideeën genoeg. Maar het leukste is dan om mijn zoon te laten helpen, en het bij koekjes te houden met verschillende smaken chocolade! Ideeën genoeg…
Dat is nog eens een leuke winactie! Mocht ik de keuze hebben uit deze heerlijke soorten chocolade begin ik met het maken van heerlijke brownies met pistachenootjes en de karamel chocolade! oke, en meteen daarna lekkere brosse citroenkoekjes met de citroen chocolade. Jammie!
Wat een leuke winactie! Met de limoen smaak zou ik oatmeal cookies maken met limoen-chocolade en citroen rasp. Maar de cappuccino smaak lijkt me ook erg lekker door koffie cupcakes!
Misschien beetje simpel en afgezaagd maar een pure chocolade sinaasappel taart met een ganache van de callebaut sinaasappel smaak lijkt me toch wel erg lekker☺️
Nou eigenlijk weet ik niet zo goed wat dit eigenlijk is maar ik hoor mijn moeder er vaak fanatiek over praten. Ze is bijna jarig en ik zou dit graag cadeau willen geven. Ik heb hierom geen idee welk recept ermee gekookt gaat worden.
Hooi laura
Ik ben maaike
Wat super gaaf !! Die chocolade ik zou met de chocolade aardbei. cupcakes maken met de chocolade als vulling !! Ik ben pas 13 jaar en ik volg je al heel lang op internet later wil ik net zo als jou een website hebben met allemaal lekkere recepten erop. Daarom zou ik het heel gaaf vinden om dit te winnen dan kan ik nog meer uitproberen ik wil nog even zeggen dat ik een enorme fan van je ben en dat je me enorm aardig lijkt
Heel veel groetjes maaike❤
Oh wauw! Wat een heerlijke actie 🙂
Als aller eerste kies ik voor de smaak limoen! Voor mijn housewarming wil ik graag een aantal recepten van je website maken om aan mijn gasten te laten proeven! Meringues met limoen smaak, een heerlijke biscuit met limoen-chocolade vulling. Ik kan niet wachten 🙂
Hoii laura,
Ik zou er bonbons van maken en de verschillende smaken chocolade erin verwerken zodat als je een bijt neemt verast word!
Groetjess
Ik zou gaan voor de cappuccino of limoen, hier houden we allemaal van koffiesmaak. Limoen ben ik zelf erg fan van. Nu maar hopen dat ik deze moeilijke keuze ook echt moet gaan maken(: Ik ben benieuwd!
Karamel!! Lekker door koekjes?! Of gewoon om zo op te eten natuurlijk??
Mmmm ik kan niet kiezen. Maar lekker bonbons, aardbeien dippen in pure chocolade of lekkere limoen chocolade ijs. appelpartjes met caramel chocolade. koekjes, cupcake, chocolademouse. Het is te veel om op te noemen. O ja banaan met stukjes chocolade en dan op de bbq. Mmmm
Ik wil hele graag aardbei als eerste gebruiken. Ik hoop echt dat ik win. Groetjes van Arina
Het is dat ikzelf niet een hele goede bakker ben, dus ik zou ze doorgeven aan mijn zusje 🙂 zij maakt heerlijke chocolade en frambozen cupcakes en ik denk dat ze met dit soort chocola nog veel meer smaken kan maken. En dan kan ik het lekker eten hahaha.
Ik zou eerst met de roze beginnen ? ik zou heel simpel beginnen, door ze lekker te smelten en door de botercreme te roeren. Daarna op een cupcake spuiten! Ik doe dit soms al met witte chocolade parels, maar met een smaakje lijkt me heerlijk! Ik ga snel een kijkje nemen op de site van Bonbonfactery!
Hoi Laura!
Ik zou waarschijnlijk als eerste de karamel smaak gebruiken om een appeltaart mee te maken voor mijn vader. Hij werkt altijd heel hard en ik zie hem bijna alleen maar in het weekend en appeltaart is zijn all time favoriet! Het klinkt misschien raar, maar een klein beetje chocola door de appeltaart vulling is een mooi contrast tussen de zure appel en de zoete chocolade. Naast zijn stukje appeltaart krijgt hij dan natuurlijk ook een kopje warme cappuccino chocolade melk met slagroom!