
UPDATE! Het Laura’s Bakery Basisbakboek is niet meer leverbaar, maar er is een veel uitgebreider basisbakboek (met twee keer zoveel recepten!) voor in de plaats gekomen: Het complete basisbakboek. Deze bakbijbel met ruim 150 recepten wil iedere thuisbakker in huis hebben en de overlap van de recepten met Het Laura’s Bakery Basisbakboek uit 2016 is minimaal. Ga aan de slag met een van de 40 basisrecepten, elk met twee variaties. Het zijn zowel tijdloze klassiekers als veel spiksplinternieuwe recepten. Daarnaast bevat dit boek 32 recepten voor vullingen en toppings, maar ook handige baktips en bewaaradviezen zoals je van mij gewend bent.
Jahaaa! Na maanden keihard werken is mijn boek nu dan eindelijk overal verkrijgbaar. Vorige week ploften de boeken al op de mat bij iedereen die het gereserveerd had en nu is het direct bij talloze (web)winkels te koop. Vorige week liep ik al tegen de eerste exemplaren aan in de winkels. Wat ontzettend gek is het om je eigen boek in een echte winkel te zien liggen zeg, maar ook zo gaaf!
Een winactie met mijn eigen boek mocht natuurlijk niet uitblijven. Het is niet zomaar een winactie geworden, want ik geef maar liefst drie goodiebags weg! Deze goodiebag kreeg alle pers afgelopen donderdag mee na mijn boekpresentatie (daarover volgende week meer). In de goodiebag zit uiteraard mijn boek, maar ook andere producten waar ik dol op ben. Ik laat je in onderstaande video zien wat er allemaal in zit en hoe je mee kunt doen om te winnen!
Kun je de video niet zien? Bekijk hem dan hier. Nooit meer een video missen? Abonneer je dan op mijn YouTube kanaal.
Voor wie het op het laatst te snel ging of het gewoon nog even terug wil lezen: op deze manieren maak jij kans op een goodiebag. Via elk kanaal geef ik er eentje weg!
Blog
Laat in een reactie weten waarom dit boek niet op jouw boekenplank mag ontbreken.
Instagram
Volg mij op Instagram en plaats een reactie onder de foto van de goodiebag waarin je een vriend(in) tagt met wie jij uit mijn boek wilt gaan bakken!
YouTube
Abonneer je op mijn kanaal, en laat in een reactie onder de video weten waarom jij graag mijn boek (+ goodiebag) wilt winnen.
Heel veel succes allemaal! Meedoen aan deze winactie kan tot en met zondag 25 september, op 26 september maak ik de winnaars bekend.
De winnaars zijn inmiddels bekend, je kunt niet meer meedoen. De gelukkige winnaars zijn Marieke van Groningen (via het blog), Chantaal90 (Instagram) en Ingrid ter Maten (YouTube).
PS: Wanneer je bij het achterlaten van een reactie aanvinkt dat je op de hoogte gehouden wilt worden, ontvang je bij iedere reactie op dit bericht een mail. Ik raad je aan om dit bij winacties niet te doen 😉 Als je wint, ontvang je een e-mail van mij.


Gefeliciteerd! Echt een prestatie dat je na al dat harde werk zoiets moois hebt neergezet! Daar mag je trots op zijn ;).
Dat maakt me natuurlijk heel nieuwsgierig naar het eindresultaat. Kook- en bakboeken kun je op een verschillende manier lezen: heel praktisch de bladzijde open slaan bij het recept dat je wil gaan maken of je eerst verlekkeren aan alle inspirerende recepten en vervolgens er eentje uitkiezen om als eerste te maken. Ik ben iemand die dat op de laatstgenoemde manier doet. Ik word heel blij van het doorbladeren van een mooi receptenboek en als dan de baksels ook nog lukken, kan mijn dag helemaal niet meer stuk. Ik heb zo’n vermoeden dat dit het ultieme boek hiervoor is. Graag zou ik dat uitproberen en kan deze niet aan mijn collectie ontbreken.
Jouw boek mag bij mij niet ontbreken tussen de Donna hays, green happiness en Jamie Olivers. Kan nooit inspiratie genoeg hebben dus deze zou mooi tussen mijn collectie passen
Wow, dat zou te gek zijn!
Ik bak en kook erg graag, tot grote tevredenheid van mijn man en kinderen 🙂 Ik bak meerdere keren per week.
Een prachtig basis boek zou fantastisch zijn, die heb ik nog niet! Leuk verjaardagscadeau ♡♡♡
Ik wil het boek niet voor mijzelf winnen…. want ik heb het al sinds vorige week in huis ?. Het boek zegt al zelf… basis bakboek. Het is de basis van zoveel dingen die je kunt bakken en waar jezelf weer een eigen variatie op kunt maken.
Ik zou deze goodie bag willen winnen voor mijn (bak) vriendin, Marjolein Wijtmans, die steeds al mijn baksels moet proeven en dan zelf er ook mee aan de bak gaat !!!
Dit is leuk wakker worden 🙂
met de mogelijkheid om jouw boek te winnen. Door een vriendin werd ik gewezen op jouw blogspot en nu maak ik (vaak samen met mijn dochter van 5) de lekkerste dingen. Van pizzadeeg tot salade (de pasta pesto met kip is favoriet) tot koekjes (als er maar chocola in zit) tot het appelkruimel toetje 😉 Jouw recepten hebben mij laten zien dat bakken niet moeilijk hoeft te zijn maar dat het vooral erg leuk is om te doen. Ik had de release datum is de agenda staan in de hoop dat mijn man de hint zou begrijpen, niet gelukt 😉 ….. Dus nu doe ik graag mee en wacht ik nog heeeeel even tot de 26ste. Daarna haal ik je sowieso in huis 😉
Wauw gefeliciteerd!!!
Jouw boek mag niet op mijn boekenplank ontbreken, omdat ik dan in mijn verlof jouw heerlijke baksels aan de kraamvisite kan voorschotelen en ik mijn collega’s bij mijn terugkomst weer lekker kan verwennen.
Wat een mooi boek is het geworden! Ik maak veel van je recepten, die echt altijd lukken en iedeen heerlijk vind! Veel vriendinnen en collega’s zijn daardoor ook weer enthousiast over je pagina en je recepten en baksels. Het zou zo superleuk zijn als ik de toffe goodiebag met daarin je basisbakboek win ?. Duimen duimen duimen maar!
Ik zou de goodiebag heel graag willen winnen, ik vind bakken super leuk! Alleen ontbreekt er nog een mooi boek om uit te bakken :). Het zou super tof zijn om z’n boek op m’4n plank te hebben staan.
Hoi Laura. Als er iemand graag nog beter wil leren bakken is het mijn 13-jarige dochter Linne. Ze vind bakken geweldig, droomt van een eigen winkel met heerlijke baksels en gebruikt vaak jouw recepten. Een heel mooi kado om de basis goed in de vingers te krijgen.
Jaaaa ik wil meedoen, want ik ben dol op bakken en doen dit al jaren en dankzij jouw pagina heb ik zoveel geleerd.
Waarom van jouw site: omdat jij alles heel duidelijk hebt omschreven en dat maakt het bakken makkelijkere en er staan onwijs veel verschillende lekkere dingen op die voor herhaalbaar zijn.
Mijn zus is pas aan het bakken geslagen en zij belt mij vaak op om dingen te vragen en help haar en heb ook jouw site aangeraden maar hoe fantastisch zou het fijn als ik voor haar jouw boek kan winnen.
Zo leert ze het snel daarom wil ik heeeel graag meedoen.
Succes met jouw boek en ik hoop dat je nog veell mensen kan blij maken met jouw bakkunsten…
Wauw, wat een mooi boek en ook nog een goedgevulde goodiebag. Je boek staat al op mijn verlanglijstje voor Sinterklaas, maar dan moet ik wel heeeeeeeeeeel lang wachten. Ik wil m graag nu nu nu nu nu nu nu NU……. Alsjeblieft ☺️
Ik heb al meermaals recepten van je gemaakt en er is er nog geen een mislukt en/of tegengevallen. Ik deel regelmatig recepten van jou op mijn Facebook, die ik ooit wil maken. Die recepten verdwijnen een beetje tussen alle andere feed, waardoor ik ze niet altijd meer terug kan vinden. Daarom zou het super zijn om gewoon een mooi boek met jouw recepten in mijn kast te hebben. Kan ik mijn vrienden en familie nog vaker met jou “in contact” brengen.
Ja graag! Ik heb verschillende bakboeken in huis maar ben toch regelmatig op je site te vinden voor recepten. En de spullen uit de goodiebag wil ik ook graag uitproberen.
Hoi Laura. Gefeliciteerd met je boek! Als er iemand net zo goed wil leren bakken is het mijn 13-jarige dochter Linne. Ze vindt bakken geweldig, droomt van een eigen winkel met heerlijke baksels en gebruikt vaak jouw recepten. Een heel mooi kado voor haar om de basis goed in de vingers te krijgen.
Tja…bij het lezen van alle bovenstaande reactie zakte de moed mij in de schoenen…iedereen wil naast jouw prachtige boek zo een geweldig leuke goodiebag winnen…al is t alleen al voor jouw boek en de tas! Toch maar een poging doen, want …wie niet waagt die niet wint! Bij deze en ik wens jou heel veel succes met alles wat je doet en natuurlijk veel succes met de verkoop van je boek! X
Waauw! Gave winactie! Ik vind je boek natuurlijk heel erg leeuk. Ik bak vaak voor mensen die op visitie komen of gewoon voor mijn familie. En dat is echt het leukste wat er is! Mensen worden echt blij van een zelfgemaakt koekje bij de koffie. Kortom ik zou je boek heel graag willen winnen! Zodat ik weer mensen blij kan maken met een zelfgemaakt gebakje/koekje bij de koffie 🙂 xMeike