
Tijd voor de vierde winactie, vandaag mag ik Le Creuset bakvormen weggeven! Ik heb al eens eerder geschreven over de Pâtiliss bakvormen van Le Creuset. Deze vormen zijn voorzien van een hoogwaardige antiaanbaklaag en hebben een levenslange garantie. Zelf ben ik in het bezit van de springvorm uit deze serie en ik ben er dol op. Zo dol, dat ik maar wat graag vormen uit deze lijn in de feestweek wilde weggeven. Zoals je ziet, is dat gelukt! Ik mag twee sets verloten met daarin een bakvorm en het boek Patisserie! Er zullen dus niet één, maar twee winnaars zijn!
Die pakketten zijn ook nog eens verschillend van elkaar. De één bevat een madeleine bakvorm waarmee je in één keer 12 madeleines kunt maken. Door de antiaanbaklaag zullen ze makkelijk loslaten. Het andere pakket heeft een taartvorm van 30cm met losse bodem. Zo’n vorm is ideaal voor het maken van allerlei (lage) taarten. Door de losse bodem til je hem eenvoudig uit de vorm zonder risico te lopen dat de rand stuk gaat.
Winnen?
Vertel mij in een reactie onder dit bericht voor welke bakvorm jij kiest, de madeleine vorm of de taartvorm met losse bodem. En ik ben heel benieuwd wel soort recept je met die vorm gaat maken! Een bijzondere madeleine of een overheerlijke taart?
Extra winkansen!
- Volg Laura’s Bakery op Instagram (@laurasbakery) en tag een vriend(in) in de reacties bij de foto van deze winactie van wie je denkt dat die ook mee wilt doen aan deze winactie
- Like Laura’s Bakery op Facebook en laat een reactie achter onder het bericht van de winactie
- Volg Laura’s Bakery op Twitter (@laurasbakery_nl) en retweet de tweet van deze winactie
Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Instagram, Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.
De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, lees hier wie de winnaars zijn.
Succes allemaal!



Wat een mooie actie wederom. Ik doe heel graag mee
Doe graag mee voor de madeleinevormpjes bakplaat
Ik zou graag de taartvorm winnen. Ik ben dol op bakken.
Wat leuk! Ik zou graag kans maken op de taartvorm. Er zijn oneindig veel mogelijke receptjes die je in deze vorm kan uitproberen, maar mijn eerste keuze gaat denk ik toch naar een citroentaart of aardbeientaart 🙂
Doe graag mee voor de madeleinevorm deze heb ik nog nooit gemaakt ga dus eerst maar eens de basis proberen
Wat leuk!! Ik zou graag de taartvorm met losse bodem winnen!
Voor heel veel lekkere taarten, te beginnen met een aardbeien-slagroom-chocolade-taart.. hmmm, als ik er alleen al aan denk 🙂
AAAAH ze zien er beide fantastisch uit! Wat een leuke winacties! Ik kan niet kiezen, maar hoop zeker een kansje te maken!
Wat een geweldige WIN akties heb je. Iedere keer weer iemand blij maken, super Job.
Ik wacht gewoon af of ik erbij hoor en anders Gefeliciteerd voor de winnaar!
Wat een waanzinnge kans Laura s Bakerij, ik heb niet zo een handige keuken hulp dus ik doe graag mee! Ik denk dat ik dikke vriendinnen ga worden met de Keizerrode, love here!! Ik zou graag als eerste de schuimrecepten willen gaan proberen. Dat moet ik dan toch ook kunnen want dan heb ik immers een fantastische hulp de giga gave Kitchenaid. Dank voor de waanzinnige kans alvast. Grtjes Hester
Madeleines aten wij vroeger altijd als we op vakantie waren in Frankrijk. Het lijkt me leuk om ze zelf te kunnen maken, dus ik ga voor de Madeleine bakvorm.
Echt een groot feest met al die winacties! Ik doe graag mee voor de lage taartvorm, de caramel shortcake staat al een tijd op het lijstje, maar een handige vorm om het te kunnen maken ontbreekt nog.
Het zou helemaal fantastisch zijn om een keertje echte Madeleines te kunnen maken, ik ga dus voor dat pakket! 🙂
Het houdt niet op!! Weer zo’n leuke aktie….
Ik zou gaan voor de madeleine!!
LEUK weer eens heel wat anders!
Wat een leuke actie. Ik ga voor de taartvorm en ga er een heerlijke verse aardbeien, kwarktaart in maken van aardbeien uit ons dorp
Nou Laura ik zou hier dus een banoffee Pie in maken…die is te fout en te lekker. En ze zeggen als je je eigen niet kietelt een ander doet het niet. Ik zou mezelf hier dus mee kietelen (af en toe moet dat kunnen 🙂 )