Het Laura’s Bakery Receptenboek

Gepost: 13 november 2020 Laatst bewerkt: 18 januari 2023
Het Laura’s Bakery Receptenboek

Het Receptenboek

Vandaag is de dag, dat ik een van mijn geheime projecten bekendmaken mag! Al sinds februari van dit jaar ben ik ermee bezig en ik ben maar wat blij dat ik jullie eindelijk over Het Laura’s Bakery Receptenboek kan vertellen én je kunt hem ook gelijk al reserveren!

Allereerst: dit is niet zomaar een receptenboek, dit is jouw receptenboek. Hij is namelijk nog helemaal leeg, klaar om gevuld te worden met jouw favoriete recepten. De recepten van Laura’s Bakery die je keer op keer opzoekt, maar ook jouw heerlijke familierecepten kunnen erin gezet worden. Je richt jouw receptenboek in zoals je zelf wilt.

UPDATE: Het Receptenboek is momenteel op veel plekken uitverkocht en wordt niet meer bijgedrukt. Als je goed zoekt zijn er nog wel verschillende (online) winkels met voorraad.

Ik heb in het verleden verschillende receptenboeken gehad, maar stopte altijd al snel met het gebruik ervan. Ze pasten namelijk nooit bij mijn wensen. De categorieën waren al voorgedrukt, ieder ‘hoofdstuk’ was even groot en de indeling van de pagina’s was helemáál niet praktisch. Precies al die punten heb ik aangepakt in Het Laura’s Bakery Receptenboek.

Over Het Laura’s Bakery Receptenboek:

  • Ruimte voor meer dan 150 recepten.
  • Bepaal zelf de categorieën door gebruik te maken van de vooraf ingevulde (of blanco) stickervellen. In totaal kun je 12 categorieën maken dankzij de 12 bijgevoegde stevige tabbladen waar je de stickers op plakt.
  • De pagina’s zijn 18 x 22 cm wat je meer dan genoeg ruimte geeft om te schrijven.
  • De voorkant van Het Receptenboek bevat alleen de grafische print, geen teksten of logo’s (de tekst en informatie op de eerste afbeelding is een wrapper die je eraf haalt voor gebruik).
  • Lang recept? Gebruik dan een (extra) blanco pagina en/of richt deze passend bij jouw recept in met de speciale receptstickers.
  • Alle pagina’s zijn heel makkelijk te verplaatsen doordat we voor speciale ringen als ‘binding’ hebben gekozen. Wil jij slechts 5 hoofdgerechten in de ene categorie en wel 30 taarten in de andere? Geen probleem!
  • Achterin zit een handige hersluitbare ‘pocket’ (een soort plastic envelop met ziplock sluiting) waarin je losse receptknipsels en -briefjes kunt bewaren.
  • Naast praktische stickers om receptpagina’s in te delen, hebben we ook stickervellen toegevoegd met leuke foodquotes en bak- en kookitems.
  • Het Laura’s Bakery Receptenboek kost €15,00

Even praktisch dan. Hoewel we er hard voor hebben gewerkt, gooit Corona helaas roet in het eten en hebben we de lancering uit moeten stellen. Op 19 maart 2021 kun je er als eerste mee aan de slag!

Toch cadeau geven (of vragen!)? Snappen we helemaal, we hebben daarom hele leuke cadeaukaart printables gemaakt zodat je toch iets tastbaars cadeau kunt geven tijdens de feestdagen of iedere andere gelegenheid. Zo kun je iemand eigenlijk twee keer verrassen!

stickervellen

Download hier de cadeaukaarten in verschillende thema’s

Printen, knippen en plakken: zo eenvoudig zijn deze cadeaukaarten te maken. We hebben verschillende versies: Sinterklaas, kerst en een algemene.

Voorproefje

Als laatst heb ik ook nog een heel erg leuk voorproefje voor jullie: namelijk alvast een ingevulde receptpagina! Deze kun je na het printen en knippen uiteindelijk in je eigen receptenboek inplakken. Of bewaren in de handige pocket achterin de planner. Tot die tijd is het al een heel mooi voorproefje van het prachtige receptenboek.

Receptenboek

Ik sta nu al regelmatig in de keuken met de wens dat ik het receptenboek er al bij kan pakken. Binnenkort heb ik het monster in huis en dan kan ik hem jullie nóg beter laten zien. Daarvan zal ik een video op Instagram plaatsen, volg mij dus vooral daar om hem niet te missen!

Mocht je nog vragen hebben voordat je Het Laura’s Bakery Receptenboek reserveert, laat dat dan achter in een reactie onder dit artikel, dan komen we daar zo snel mogelijk bij je op terug!

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

40 reacties

  1. Ashley schreef:

    Super leuk!! Is het mogelijk om de eigen recepten te typen in een soort format? Vervolgens kun je de losse pagina’s in de printer doen en wordt het recept precies in het juiste ontwerp afgedrukt. Lijkt mij heel handig en leuk, maar weet niet of dat te maken is.

    1. Laura Kieft schreef:

      Ik denk dat het mogelijk is, maar wij hebben hier zelf geen standaard document of iets dergelijks voor.

    2. L vd brink schreef:

      Lijkt me ook heel handig!

      1. L vd brink schreef:

        Dan zou je bijv losse doorzichtige bladen moeten kunnen kopen zodat je ze daar in doet. Zijn ze meteen stevig genoeg.

    3. Carola schreef:

      Hier ben ik het helemaal mee eens!!

  2. Anna schreef:

    Hoii! Ten eerste, wat een gaaf project en gefeliciteerd!
    Vraagje; er staat dat alle pagina’s te verplaatsen zijn, maar eerder kreeg ik de indruk dat vooral de tabbladen te verplaatsen zijn? Of kan je dus als je je brownies op de eerste pagina schrijft, die later nog naar de laatste pagina ‘verhuizen’?

    1. Laura Kieft schreef:

      Alle pagina’s zijn te verplaatsen, zowel tabbladen als receptpagina’s. Dus als jij de brownies voorin hebt geschreven en uiteindelijk besluit dat deze achterin moet komen kan dat prima 🙂

      1. Anna schreef:

        Dat is geweldig!! Ik krijg altijd een writersblock bij receptenboekjes omdat je ‘moet’ beginnen met de voorgerechten. Echt een fantastisch idee dit boek!

        1. Laura Kieft schreef:

          haha, ik herken dat helemaal. Met dit boek kun je de volgorde eindeloos blijven aanpassen als je zou willen 🙂

    2. Frans schreef:

      Erg leuk.

      Kun je aangeven hoe dik het papier is?
      80 grams of bv 100 grams?

      1. Laura Kieft schreef:

        Het is 120 grams papier.

  3. Myranda schreef:

    Kan hij geleverd worden in België?

    1. Laura Kieft schreef:

      Jazeker, Bol verzend ook naar België. En het zal ook vast bij Belgische (web)shops verkrijgbaar zijn straks, daar heb ik alleen geen zicht op.

  4. Miranda schreef:

    Kan je het straks ook kopen in de boekwinkels?

    1. Laura Kieft schreef:

      Jazeker!

  5. Trudy schreef:

    Gefeliciteerd! Wat een leuk idee ‼
    Komt ie ook in de boekhandel?

    1. Laura Kieft schreef:

      Ja, hij komt ook in de winkels te liggen.

  6. Paula schreef:

    Leuk Laura!

  7. Elif schreef:

    Helemaal
    Geweldig! Ik heb hem gereserveerd !

  8. Sonja schreef:

    Wat ontzettend gaaf zeg, helemaal waar ik al een tijd naar op zoek ben!
    Is het ook mogelijk om een navulling van het receptenboek aan te schaffen?

    Groetjes, Sonja

    1. Laura's Bakery schreef:

      Dat hoop ik wel! Dan moet het receptenboek zelf eerst goed verkopen, maar het lijkt erop dat dat goed gaat komen 🙂

      1. Sonja schreef:

        Dat zou wel héél fijn zijn! 🙂

  9. Lisa schreef:

    Wat tof dit. Ik print soms recepten. En veel recepten bewaar ik door een linkje van de website. Wel zo leuk om het hierin te bewaren! En zo handig dat de pagina’s te verhuizen zijn. Anders durf ik er niet in te beginnen. Navulling zou herl misschien handig zijn voor als je fouten maakt in het recept schrijven.

    1. Laura's Bakery schreef:

      Ik hoop ook zeker dat er een navulling gaat komen! Fijn dat je enthousiast bent 😀

    2. Sonja schreef:

      Of voor als je – net als ik – véél te veel lekkere recepten tegenkomt die je wilt bewaren. 😉

  10. Carol schreef:

    Gefeliciteerd. Ook leuk om cadeau te geven. Wat kost het eigenlijk. Kon dat niet vinden.

    1. Laura's Bakery schreef:

      Zeker! Het Laura’s Bakery Receptenboek kost €27,50

  11. Sonja schreef:

    Hoi Laura,

    Is het receptenboek ook ergens anders te bestellen dan bij bol.com? Ik zie dat de levering pas eind februari is in plaats van eind januari. Zo lang kan ik echt niet wachten hoor! ?

    Groetjes, Sonja

    1. Laura's Bakery schreef:

      Hi Sonja! Helaas is het receptenboek vertraagd en maakt het niet uit waar je het bestelt. We hopen dat je nog even geduld kunt hebben! Het is het écht waard 😉 liefs, Laura

      1. Sonja schreef:

        Hi Laura, dat wordt lastig maar ik ga mijn best doen! 😉 Dank voor je reactie en fijne dagen gewenst!! Groetjes, Sonja

  12. Tinka schreef:

    Wat een leuk idee!
    Dus even voor de duidelijkheid een paar vragen:
    – Er staan geen recepten in, ik moet het boekje helemaal zelf invullen?
    – Er zijn 12 tabbladen, waar je zelf stickers (die erbij zitten) op moet plakken?
    – De pagina’s zijn (van stevig) papier?
    – Wat staat er op de achterzijde van een receptblaadje? Hetzelfde?
    – Zijn er nog andere pagina’s behalve receptpagina’s en de tabbladen?

    1. Laura's Bakery schreef:

      1. Klopt, het is juist de bedoeling dat je hiermee je eigen receptenboek met je eigen favoriete recepten kunt maken.
      2. Klopt ook, zo kun je zelf kiezen in welke categorieën je je receptenboek wilt indelen.
      3. Absoluut, het is 120 grams papier.
      4&5. Er zijn vier soorten pagina’s, zodat je op alle verschillende manieren kunt variëren:
      – voorkant de outline voor een recept, achterkant blanco
      – voorkant blanco, achterkant outline voor een recept
      – voorkant en achterkant de outline voor een recept
      – voorkant en achterkant blanco

      Aankomende week plaats ik op Instagram een voorbeeld post met een recept dat ik op vijf verschillende manieren heb uitgewerkt, dat vind je misschien ook leuk om te zien 😀

  13. Femke schreef:

    Superleuk! En mooi op tijd voor mn verjaardag ?
    Kan ik eindelijk mijn kladschrift met recepten netjes bewaren ?

  14. Ina schreef:

    Ik heb hem net binnen, wat een geweldig boek. Maar even een vraagje over het verplaatsen van pagina’s. De ringen kun je niet openklikken??? Moet je dan gewoon een pagina voorzichtig loshalen en op de gewenste plek weer voorzichtig er in doen???

    1. Laura Kieft schreef:

      Klopt, als je de pagina bovenaan bij de ring vast pakt kun je hem er eenvoudig uithalen.

  15. Rebecca schreef:

    Hoi Laura! Wat een heerlijk receptenboek, was hier al een tijdje naar op zoek en ben ‘m met plezier aan het invullen. Ideaal voor als ik weer eens geen inspiratie voor het eten heb, dan heb ik straks een boekje vol met recepten die wij hier al bewezen lekker vinden 🙂 Vraagje: ik zou ook graag een navulling willen kopen. Ik lees in de comments dat je het hier eerder over gehad hebt. We zijn inmiddels een klein jaartje verder sinds die reactie, weet je al of dit een mogelijkheid wordt?

    1. Laura's Bakery schreef:

      Superleuk om te lezen! We zijn er nog druk over in gesprek, to be continued!

  16. Naomi schreef:

    Is deze nog ergens te koop? Ik had hem zelf, maar ik heb hem uit mijn handen laten vallen en er viel ook en ander bakboek bovenop waardoor de plastic ringbandringen afgebroken zijn. Ik baal zo erg!

    1. Laura's Bakery schreef:

      Wat balen! Helaas is deze niet meer te bestellen/op voorraad. Sommige boekhandels hebben ze wel nog, maar daar heb ik helaas geen overzicht van.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *