
Mijn boeken Het Basis Bakboek en Het Laura’s Bakery Bakboek, zoete kersthangers, Le Creuset spullen en een bakset van Rosti Mepal. Het zijn zomaar een paar dingen die in dit fantastische kerstpakket zitten die één van jullie kan winnen! Hoe leuk is dat? Met de feestdagen in aantocht leek het mij leuk om jullie eens in het zonnetje te zetten. Doordat jullie het gehele jaar trouw Laura’s Bakery bezoeken, mag ik dit werk dagelijks doen en dat vind ik fantastisch! Ik heb bij mijn favoriete (kerst)merken aangeklopt voor deze leuke actie en dankzij hen kon ik deze gave en grootse winactie organiseren. Dit kerstpakket is namelijk niet zomaar een kerstpakket. Dit pakket zit echt bomvol en heeft een waarde van meer dan 350 euro! Wauw, ik wou dat ik zelf kon winnen 😉 . Lees snel verder om te kijken hoe jij mee kunt doen!
Wat zit erin?
Ik ga het niet tot in detail uitwerken en laten zien, het moet natuurlijk nog wel een beetje een verrassing zijn. Maar om je een goed beeld te geven, zal ik je er wat over vertellen. Mijn twee bakboeken had je natuurlijk al gespot op de afbeelding, net als een leuk winters koekjesboek. En wat dacht je van de veel te gave Le Creuset fluitketel en taartvorm? Mijn favo merk voor kommen en spatels mag ook niet ontbreken, van Rosti Mepal mocht ik een mooie bakset toevoegen aan dit kerstpakket.
Er zit ook een bon in het pakket waarmee je online een gave kerstplanner gratis kunt downloaden. Smullen doe je met het lekkers van Van der Burgh Chocolaad terwijl je wacht tot je baksels klaar zijn, en die decoreer je dan weer met de kerstsprinkles van Dots and Peas. En om het af te maken: van het merk Kurt S. Adler mag ik maar liefst 25 zoete kersthangers toevoegen. Van gingerbreadfiguren tot snoepgoed. Niet eetbaar, maar wel ideaal voor een prachtige zoete boom.

Zo doe je mee
Wil je meedoen? Dat is simpel: vertel mij in een reactie wat jouw favoriete zoete kerstrecept is. Eentje die je misschien pas hebt ontdekt, of eentje die al jaren traditiegetrouw gebakken wordt? Ik ben heel erg benieuwd!
Meedoen kan tot 11 december, op 12 december maak ik de gelukkige winnaar bekend zodat het pakket nog voor de kerstdagen in huis is. Dat doe ik onderaan dit artikel en de winnaar krijgt natuurlijk ook een mailtje van mij. De winactie is gesloten, meedoen is niet meer mogelijk.
Dat is het, alleen een reactie achterlaten dus. Op Instagram (Stories) zal ik de komende dagen wat sneak peaks geven van de inhoud van dit gave kerstpakket. Nieuwsgierig? Volg mij dan om niets te missen!
De winnares is bekend en heeft van mij inmiddels een mail ontvangen. Marjolijn, gefeliciteerd! Marjolijn stuurde onderstaande reactie in:
Mijn favoriete zoete kerstgerecht (of eigenlijk altijd gerecht) is boterkoek naar het recept van oma. Dat doet mij echt denken aan de feestdagen. Oma bakte altijd met Sinterklaas een koek voor iedereen. De helft aten we dan op en de andere helft ging in de vriezer voor tijdens kerst. En oma maakte echt de lekkerste boterkoek (het recept heeft ze mij gelukkig geleerd). Het geheim? Geen ei, zo krijg je niet zo’n kleffe boterkoek. Echt, als je dit eenmaal geproefd hebt, wil je nooit meer de kleffe versie. Nu oma niet meer kan bakken, bak ik naar het recept met kerst.
belangrijk
Het kan soms gebeuren dat een reactie niet gelijk verschijnt, de site weet af en toe niet wat hij meemaakt met al die reacties tegelijk en gooit ze dan in een map met spam. Ik loop deze map dagelijks door om de reacties alsnog handmatig toe te laten. Staat je reactie er de volgende dag nog niet bij (er zijn meerdere pagina’s met reacties, onderaan kun je doorklikken), probeer het dan gewoon nog een keer ? . Oh, en abonneer je niet op de reacties wanneer je een reactie achterlaat op dit artikel, tenzij je overladen wilt worden met e-mails ? .
(wel geabonneerd op de reacties en krijg je nu heel veel mails? Onderaan zo’n mailtje dat je krijgt kun je via ‘abonnementen beheren’ de updates weer uitschakelen)


Jaaa! Wat een leuk pakket! Onze hele familie houdt van bakken dus dat worden leuke kerstcadeautjes dit jaar! Ons zoete lievelingsrecept speciaal voor kerst is een passievruchten cheesecake geserveerd in een mooi hoog glas. Zo lekker! Mmmm….
Onze familie is dol op tiramisu dus dat zou ik graag zelf eens willen leren maken 😀
Mijn moeder maakte vroeger altijd heel simpel een cake in tulband vorm met rozijnen en rum. We hadden niet veel te besteden, maar het was altijd zo lekker. Wat poedersuiker erop. Ik heb er mooie herinneringen aan en maak het nu ook elk jaar met kerst.
Wat een heerlijk & mooi pakket! Ons favoriete zoete recept is Australische caramelslice ❤ Zo denken we altijd aan de familie die daar woont tijdens de feestdagen!
Hoi Laura, mijn favo kerstrecept staat op jouw website, vorig jaar plaatste je het.
Mini pavlova’s met bessenjam en chocolade schotsen… heerlijk! Groetjes Lianne
Mijn Favoriet is: Een hazelnoot schuimtaart met hazelnoot cremè vulling en fudge caramel en bovenop afgewerkt met een paar dotjes cremè en een beetje chocolade snippers
( In een woord zalig )
Meestal bak ik een taart voor bij de koffie, dit is ieder jaar weer wat anders. Ik maak het toetje ook graag zelf, vooral pure chocolademousse, met citrusvruchten er bij.
Binnenkort ga ik met een vriendin ‘proefbakken’ voor de kerst, dan komt dit pakket zeker van pas!
Wat een super leuk om een pakket te kunnen winnen. Wij doen altijd met kerst alles samen met de hele familie. Gezellig samen in de keuken staan. Dit jaar wil ikk de slagroomsoesen met chocolade Mouse willen haa proberen.
Alvast een hele fijne feesten dagen toegewenst. Groetjes rachel
Ik bak met kerst meestal een appeltaart, onze kinderen vinden dat de lekkerste taart…maar als toetje tiramisu, heerlijk!
Wat een superleuke actie! Ik doe graag mee. Ben blij met jouw eerste boek en deze staat hoog op m’n wensenlijstje!
Mijn favoriete kerstrecept? Een kerststol! Mmm… kijk er naar uit om hem dit jaar weer te maken. En op de tweede plek staat toch wel de tulband die m’n oma altijd maakte, m’n moeder maakte toen m’n oma het niet meer kon en ik nu zelf ook maak. Dat geeft mooie herinneringen.
Superleuk voor onder de kerstboom! Mijn favoriet receptje is een zwarte woudtaart met kirsh, gevuld met een kersenmousse afgewerkt met kersenvlaaivulling & natuurlijk heel veel slagroom. Er komen homemade kerstkoekjes on top en tadaa een made by stien kerstgebakje. Veel succes met je actie! Doe zo verder je doet dit super! En oh ja, wie er ook wint PROFICIAT! Geniet van je prijsje. Veel liefs kristien
Helemaal verliefd op dit pakket! ? Allemaal fantastische producten!!
Nu ik met zwangerschapsverlof thuis zit, zou ik me hiermee goed kunnen vermaken.
Tiramisu komt altijd elk jaar terug tijdens de feestdagen. Meestal als dessert, maar dit jaar waarschijnlijk als taart. Natuurlijk wel zwangerproof, zodat ik er zelf ook van kan genieten.. ???
Ik bak elk jaar rond kerst koekjes met walnoten en cranberry’s, dit jaar doe ik er streepjes witte chocolade over voor de verandering. Normaal deel ik ze dan uit aan de juffen, vrienden en collega’s , maar sinds vorig jaar verkopen we, mijn dochter (9) en ik, ze de opbrengst naar de “Glazen Bron” een actie van school waarvan ze de opbrengst gaan brengen naar het Glazen huis tbv. Serious Request.
Favoriete zoete kerstrecept?!? Heb je even?!
Eigenlijk iets wat aaaaaaltijd kan…..brownie!!!! Evt met extra chocolade en nootjes, maar ‘naturel’ is ook al heeeeerlijk.
Om m wat meer ‘kerst’ te maken met cranberry’s….?
Mijn favoriete zoete kerstrecept is er ééntje van mijn oma. Een héérlijke biscuittaart met frambozen, zelfgemaakte frambozenconfituur, banketbakkersroom en veel slagroom!
Voor bij de koffie zorg ik altijd voor een assortiment aan koekjes. De kindjes vinden je “Rudolph het rendier koekjes” helemaal geweldig. Zelf ben ik de grootste fan van je “Sterren sandwich koekjes”.
DUIMEN MAAR … Wie weet volgt er een nieuwe traditie door één van je recepten.