
De allereerste winactie van deze feestweek is in samenwerking met Sweet Table Shop. Ik mag een Mosser Glass plateau van 25cm ter waarde van 70 euro aan één van jullie weggeven! En dat is niet alles, je mag namelijk zelf een kleur uitkiezen! In totaal zijn er 7 verschillende kleuren waar je uit kunt kiezen: blauw, rood, zwart, mintgroen (jade), roze, geel en wit.
Alsof het Mosser Glass plateau nog niet leuk genoeg is, win je daarnaast ook nog eens papieren bekers, rietjes en baking cups. Een complete set dus! Stem de kleuren op elkaar af, of kies juist allerlei verschillende kleuren. Jouw basis voor een dessert table is er in ieder geval al met het winnen van dit gave pakket!
Deze set kun je winnen
- 1x 25 cm Mosser Glass plateau
- 1x papieren bekers
- 1x papieren rietjes
- 1x baking cups

Winnen?
Zie jij in gedachten al de meest prachtige en lekkere taarten op jouw eigen Mosser Glass plateau staan? Vertel dan in een reactie welke kleur jij graag zou willen winnen en welke taart je hier als eerst voor gaat maken.
Extra winkansen!
- Volg Laura’s Bakery op Instagram (@laurasbakery) en tag een vriend(in) in de reacties bij de foto van deze winactie van wie je denkt dat die ook graag een kansje waagt voor dit Mosser Glass plateau
- Like Laura’s Bakery op Facebook en laat een reactie achter onder het bericht van de winactie
- Volg Laura’s Bakery op Twitter (@laurasbakery_nl) en retweet de tweet van deze winactie
Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Instagram, Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.
De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen.
Succes allemaal!


wow! Ik kreeg een berichtje van mijn zus via instagram.
Wat een mooie actie en mooie site!
Ik zou voor de mintgroene gaan. Wat een prachtige kleur!
De taart die ik erop zou maken is wel een drømmekage.
Heerlijk om de zomer te vieren!
Groetjes Daan
Ik zou voor de jade kleur gaan….. Zo zoet en voorjaarsachtig
Maak zelf geen extra kans om te winnen, want ik Twitter niet, zit zelfs niet op Facebook. Maar heb wel een abonnement op jouw berichtjes.
Want een zoetigheidje per dag, maakt dat je lacht!!
Thans voor alle inspiratie…..hopelijk ga je nog lang door!
Wauw wat een leuke set mag je weggeven!
Ik doe graag mee voor de mint groenen kleur.
Mijn dochter is in Juni jarig, en we zijn allemaal verknocht aan jouw lemon meringue pie, dus die MOET ik maken van haar 🙂
Gefeliciteerd met je 5-jarig jubileum!!! En ga vooral zo door!!
Ik ga voor zwart met een red velvet taart of regenboogtaart. Deze laatste dan niet met wit, zoals je deze veel ziet, maar een meer opvallend kleurtje zoals rood en versierd met rozen.
Gefeliciteerd Laura!! Wat een prestatie. Ik vind de lichtroze prachtig!
Liefs
Renske
WoW, die roze !! Binnenkort zijn onze 3 kinderen jarig (niet allemaal tegelijk hoor 😉 en wilde de confetti verjaardagstaart gaan proberen..dus zou suuuuper zijn om die te winnen!
Het was even scrollen naar beneden. Veel reacties. Ik maak ook graag kans. De mintgroene vind ik prachtig. En nog Gefeliciteerd!
Congratulations met het 5-jarig bestaan van Laura’s bakery! Met elke verjaardag verandert mijn keuken ook in een Laura’s bakery! Helaas maak ik teveel taarten voor het aantal dat ik kan presenteren. Ik zou het echt fantastisch vinden om het rose taartplateau te winnen. Liefs, Laura
Gefeliciteerd met 5 jaar Laura’s Bakery!
Ik zou heel graag het witte plateau winnen en daar een passievruchttaart voor maken.
Super deze actie!
Wat een leuk actie!!!
Met drie dochters ontkom je niet aan roze, dus dat moet voor mij een roze taartplateau worden. Daar komt dan een mooie en knalroze prinsessentaart op voor de 6e verjaardag (eind mei) van mijn tweede dochtertje.
Of misschien toch een blauw taartplateau, omdat mijn zoontje van bijna 2 al genoeg roze over zich heen krijgt met drie grote zussen, hihi… En dan komt daar natuurlijk een mooie auto-taart op!
Allereerst gefeliciteerd met het 5 jarig jubileum!
Ik zou graag de roze plateau willen winnen.. Dan kan ik die neerzetten op onze sweet table op 19 september 2015! Dan gaan wij namelijk trouwen.. Er komt een bruidstaart op te staan.. Een kleine.. De grote krijgen we na de kerk!
Maar… Als je dag al begint met een mooie aangeklede tafel en een fantastische taartplateau, dan kan de rest vast ook niet meer stuk!!
Spannend!!!
Ik zou de roze heel graag willen winnen!! Dan zou ik eindelijk een roze petal cake bakken, die staat al super lang op mijn baklijstje.
Wauw super actie! Vingers crossed
Wow wat een gave actie ik doe graag mee voor de mintgroen. Mijn favoriete kleur
Bij de vorige winactie werd ik getagd door een vriendin. En ik was verkocht. Ondertussen heb ik al verschillende gerechten, cupcakes en taarten uitgeprobeerd. Ik ben fan. En zo ook weer mijn vrienden, collega’s en familie, waarmee ik graag al dat lekkers opeet.
Proficiat met je jubileum, ik hoop dat er nog vele jaren bij mogen komen!
Groetjes Chantal
En de mintgroene (jade) vind ik het mooiste.
Hierop zou ik eerst mijn witte chocoladetaart met speculaas maken. Het werd namelijk weer de hoogste tijd zei mijn moeder gisteren nog!