Winnen: 3x Bakken met Menno

Gepost: 23 april 2015 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

bakken met menno winactie

Vorige maand kon je op het blog een review van het boek Bakken met Menno vinden. Vandaag mag ik 3 exemplaren van dit boek weggeven! Via het blog zal ik twee exemplaren verloten, de derde kun je op Instagram winnen.

Menno kennen we van het tweede seizoen van Heel Holland Bakt, welke hij overigens won. Wie weet herinner je zijn Captain America hidden design cake nog wel. Of misschien was jij juist wel weg van zijn herfst boomstam cake. Naast de Heel Holland Bakt klassiekers staat het boek vol met andere lekkere recepten. Voornamelijk geïnspireerd op de Amerikaanse bakcultuur. De volledige review van Bakken met Menno kun je hier lezen.

Dol op die Amerikaanse keuken? Dan is dit boek zeker iets voor jou! Maar ook als je hier geen groot fan van bent, staat dit boek vol met heerlijke zoete recepten die je graag zult willen maken.

bakken met menno

Winnen?

2 exemplaren via Laura’s Bakery

Op het blog zal ik in totaal 2 exemplaren verloten onder iedereen die meedoet. Laat mij in een reactie weten waarom jij nou juist dit boek graag wilt winnen.

Extra winkansen!

Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.

1 exemplaar via Instagram

Het derde exemplaar zal ik via Instagram verloten. Daar kun je op deze manier aan meedoen:

De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht.  De winactie is inmiddels afgelopen, lees hier wie de winnaars zijn.

Succes allemaal!

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

356 reacties

  1. Lise schreef:

    Super actie, dit boek zou een leuke toevoeging zijn aan mijn bakboeken-plank! Ik hou heel erg van bakken (en kijken naar HHB ;-)) en kijk uit naar alle recepten die er in staan. Altijd leuk, nieuwe recepten om te proberen! 🙂

  2. arjanne schreef:

    Leuk! Ik heb het boek in de bibiliotheek gezien en er staan erg lekkere dingen in, dus kom maar op!

  3. Ichelle Vosselman schreef:

    Super leuk! Ik ga er eerst zelf wat uit bakken en dan geef ik hem door aan mijn schoonzus! Die is helemaal weg van bakken, en wilt dit boek heeeel graag. Ook een leuk cadeautje meteen omdat ze net verhuist zijn en een eigen zaak zijn begonnen Heeft ze toch nog wat ontspanning in alle stress 🙂

  4. Kira Deckers schreef:

    Ik zou hier heel graag kand op maken. Ik bak super graag. Maar mijn meiden zijn nu ook al fan en bakken graag mee. Deze super creaties zou ik graag willen proberen.
    jou creaties zijn ook altijd super leuk en lekker

  5. astrid michael schreef:

    Flink duimen wat een geweldige boek ! Dat zou een leuke toevoeging zijn aan mijn bakboeken.
    En leerzaam voor mij om nieuwe recepten te leren die weer super van pas komen bij 1 van onze 7 verjaardagen in ons gezin !!
    En natuurlijk voor manlief en de kids lekker want hun kunnen de baksels dan proeven !
    Duimen duimen duimen

  6. Gonny Aarts schreef:

    Wat een heerlijke actie!
    Het lijkt me leuk om in de keuken te staan met Menno!!! (’s boek)
    Hij heeft vast leuke recepten en tips voor me…

  7. Marianne schreef:

    Lijkt me geweldig om dit boek te winnen! Ik bak heel graag (en eet het graag op ;-)) en zou graag willen leren van Menno!!

  8. Sonja Hubregtse schreef:

    Wie horen we daar smullen en smakken?
    Dat ben ik; ik ben cupcakes aan ’t bakken.
    Soms snoep ik even tussendoor,
    want die cakejes zijn beslist niet goor!
    Ze gaan in een speciale vorm.
    In de oven rijzen ze enorm.
    Ze krijgen een hoedje van marsepein
    en dan wordt het een eetfestijn!
    Ik hou enorm van bakken,
    en zou het liefst dagelijks mijn bakproducten pakken.
    Daarom hoop ik dit boek te winnen,
    Dan kan het “bak”plezier gaan beginnen.

  9. Susanna schreef:

    Ik wil dit boek graag winnen, want ik heb de tweede seizoen van Heel Holland Bakt gemist en wil graag de recepten van Menno proberen. Ik vind ook dat het een heel goede wijze is, Nederlands te leren (ik ben Fins).

  10. Wauuuw wat zou ik hier blij mee zijn! Leuk voor ideetjes ook voor mijn nieuw opgezette FB pagina! Fingers Crossed

  11. Hanneke schreef:

    Ik zou het boek van Menno erg graag winnen, omdat ik tijdens het programma al fan ben van zijn bak-stijl.
    Hij is lekker no-nonsense, maar maakt tegelijk wel hartstikke mooie en lekkere dingen.
    En daar zou ik er ook graag wat van leren.

    1. Hanneke schreef:

      ps; Heb ook meegedaan op facebook en twitter, heb helaas geen instagram, dus die kon ik niet doen.

  12. Tess schreef:

    Vol bewondering kijk ik naar Heel Holland Bakt!! Wat een fantastische creaties komen daar langs. Ik zou zelf ook wel deze baksels willen uitproberen. Dit boek komt dan goed van pas denk ik 😀

  13. Susanna de vette schreef:

    ja dit boek wil ik graag proberen!

  14. Monique schreef:

    Heerlijk, water loopt me nu al in de mond! En als het zo Amerikaans is zal er vast een heerlijke cheesecake in staan! Mmmm!

  15. Kim schreef:

    Oeh! Kan ik straks na de verbouwing lekker bakken in onze nieuwe keuken! En alle klushulpen bedanken met lekkere taarten en cakes.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *