WIN: Zoku Quick Pop IJsmaker Duo!

Gepost: 2 september 2013 Laatst bewerkt: 11 juni 2026

zoku-duo

Sinds ik een review over de Zoku Quick Pop IJsmaker Duo schreef, zie ik hem overal terugkomen. In de supermarkt, online en bij andere ijsliefhebbers: deze ijsmaker is duidelijk populair! Niet zo gek, want je maakt er in no time zelf ijsjes mee. In dit artikel vertel ik je meer over mijn ervaring met de Zoku en waarom dit zo’n leuk apparaat is voor iedereen die graag zelf ijsjes maakt.

Destijds mocht ik ook een Zoku weggeven aan één van jullie en daar werd enthousiast op gereageerd. Deze winactie is inmiddels verlopen. Je kunt helaas niet meer deelnemen.

Aardbeien yoghurt ijsjes 1a

Ik denk dat de meesten inmiddels wel weten wat je met een Zoku kunt maken. Ik heb er al meerdere ijsjes mee gemaakt met zelfbedachte recepten, daarvan vind je hier een overzicht. Nog steeds gebruik ik dit apparaat regelmatig.

Als ik geen nieuw recept in gedachten heb, pak ik gewoon een van mijn favoriete drankjes uit de koelkast. Daar maak je in een handomdraai lekkere ijsjes van. Hier in huis hebben we al vaak na het eten onze favoriete drankjes gekozen om aan tafel zelf een toetje te maken. Hartstikke leuk!

De mogelijkheden zijn eindeloos. Je kunt variëren met smaken, maar ook met hoe de ijsjes eruitzien. Maak bijvoorbeeld verschillende laagjes, vul de ijsjes of plak stukjes vers fruit tegen de zijkant.

Wat moet je doen om te winnen?

  • Vertel welk ijsje jij het liefst zou willen maken met de Zoku. Wees hierin creatief met smaken, kleuren en lijnen/vormen! Het lekkerste en leukste idee wordt beloond met een Zoku Quick Pop IJsmaker Duo.
  • Like Laura’s Bakery op Facebook.

Deze winactie is inmiddels verlopen. Je kunt helaas niet meer deelnemen. De winnaar is geworden:

winnaar zoku

watermeloen ijsjes 2a

Ik ben heel erg benieuwd naar alle ijsjes die jullie verzinnen, wie weet test ik er zelf ook wel een paar uit.

Succes allemaal!

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

47 reacties

  1. Lisanne schreef:

    Wat een super leuke winactie zeg! Sinds jij over de Zoku bent beginnen te bloggen ben ik ook al wat aan het rondkijken geweest, maar ik vond ze toch een beetje duur. Daarom waag ik hier nu maar eens een gokje!
    De eerste ijscombinatie die ik zou maken met mijn quick pop zou een ’typical dutch’ ijsje zijn, omdat ik binnenkort buitenlandse gasten thuis heb. Toch geinig om ze dan zo’n ijsje aan te kunnen bieden. Het ijsje bevat drie verschillende lagen in (hoe origineel :p) de kleuren van de Nederlandse vlag. De onderste blauwe laag bevat een puree van blauwe bessen en bosbessen, typisch Nederlands zomerfruit. Hier bovenop komt een wit laagje met yoghurtijs. Als laatste komt er bovenop natuurlijk de rode laag met aardbeiensmaak. Hier omheen maak ik een oranje laagje met sinaasappelsap, zodat de vlag aan de binnenkant ‘verstopt’ zit. Al met al lijkt dit ijsje me best een challange, maar dat is eigenlijk natuurlijk wel de beste manier om goed te leren werken met een nieuwe keukengadget! En ach, nog een voordeel: de mislukte ijsjes eet ik lekker zelf op! 😉

    Ik heb jullie trouwens beiden geliked (al had jij mijn like natuurlijk al, haha).

  2. Lianne schreef:

    Hai Laura!
    Ik zou gaan voor een Fruitig Regenboog IJsje, dit zou ik maken door verschillende soorten fruit te pureren en dan op kleur van de regenboog in de Zoku IJsmaker te vriezen. Daarnaast zou ik er een extraatje aan toevoegen door middel van 2 soorten fruit die de basis van de regenboog weerspiegelen, namelijk ananas (de zon) en stukjes bosbes (de regen)!

    De regenboog zou ik maken met de volgende fruitsoorten (die ik stuk voor stuk heerlijk vind smaken):
    Rood: Aardbeien, Oranje: Perzik, Geel: Ananas, Groen: Kiwi, Blauw: Bosbes, Indigo: Framboos, Violet: Blauw druif.

    Het lijkt mij geweldig om deze echt eens te proeven, dus ik heb jullie beiden geliked en hoop er het goede van! 🙂

  3. Linda schreef:

    Ik zou een ijsje maken met:
    Galia meloen en aardbei en een vlugje peer jammie.

    Xxx linda R

  4. Chantal schreef:

    mijn zoontje wil deze heel graag hebben want dan wil hij heel graag n ijsje maken met chocolademelk en smarties.
    ook graag een ijsje met snoepjes maar hij weet nog niet welke want er zijn zoveel lekkere snoepjes !! een echte zoetekauw dus !! hihihi

  5. Paula schreef:

    oh, wat een lekkere combinaties allemaal.
    Mijn eerste ijsje zal niet zo heel spannend zijn denk ik, want wat ik het allerlekkerst vind is limoen ijs.
    Waarschijnlijk dan met verse frambozen erin….mjam.

    Of yoghurt met appel en kaneel en dan blauwe bessen erdoor.

    Zo kan je natuurlijk heel veel lekkere dingen verzinnen en dat zou ik ook graag uitproberen als ik hem win 😉

  6. silvia schreef:

    Ik zou een ijsje maken maken met fijngemalen mango,citroenmelisse en munt met hele frambozen en blauwe bessen

  7. Sandy schreef:

    Wat een leuk apparaat. Ik popel om ermee te experimenteren 😉
    Ik zou graag een kokos-ananas ijsje maken van verse ananas, kokos en stukjes chocola. Het is de bedoeling dat hij op een schijf ananas lijkt als hij eruit komt. Jammie! Het water loopt me ervan in de mond hahaha 😉 Leuke actie Laura 😉

  8. Melanie schreef:

    Ik ben nu een aantal jaar allergisch voor appel en kan helaas geen normale supermarkt ijsjes eten omdat bijna alles wordt gezoet met appel. Ik mis raketjes enorm dus zou meteen raketjes maken met framboos, aardbei en ananas. Heel simpel en niet bepaald creatief als ik de inzendingen hierboven lees, maar je realiseert je pas hoe fijn simpel is als je het moet missen!

  9. Sanne schreef:

    Wat een super leuke actie!
    Ik zou heel graag ijsjes willen maken van vers fruit! Nu ik aan het lijnen ben, kan je niet meer zomaar een ijsje eten. Maar als je dan met vers fruit een ijsje kan maken, zou wel super ideaal zijn!
    Het eerste ijsje zou ik maken met aardbeien en basilicum, met hele aardbeien er doorheen.

  10. Jiska schreef:

    Ik zou dan Tiramisu-ijsjes maken- dit keer voor de grote mensen….
    Met gezoete slagoom/mascarpone, espresso en in amaretto gedompelde stukjes cake er door heen…..

  11. Janine schreef:

    Ik heb gisteren zo’n heerlijke smoothie gemaakt van meloen met spinazie (met een klein beetje gembersiroop en kurkuma). Dat zou ik wel lekker vinden in ijsvorm. Maar groen is een beetje saai, dus dan zou ik wat hele framboosjes door doen voor de kleur of bosbessen.

  12. Marleen schreef:

    Ik ga voor een all aardbei versie. Verse aardbeien in kleine stukjes, aardbeien smoothie sap erbij, een topping van aardbeienroomijs. Me loove aardbei.

  13. Denise schreef:

    Ik ben gek op Ice Coffee dus zou ik proberen een lekker ijsje van koffie te maken.
    ik zou dan niet alleen Koffie gebruiken want dat ziet er een beetje saai uit.
    ik denk dat ik eerst een cappuccino klaar maak en dan een beetje zoet er in en dan koud laten worden. en ik zou dan net als bij een split ijsje een romig laagje maken van bijvoorbeeld slagroom of iets anders romigs ,, alleen dan niet onder op maar ik zou dat juist boven op doen,

  14. Melissa Souidy schreef:

    Ik zou beginnen met een laagje granaatappel. daarna een laagje citroen en als laatst een laagje vanilleslagroom. Zo is het net of je een schaaltje fruit met een toefje slagroom hebt, Heerlijk…..

  15. Marie-Louise schreef:

    Ik zou het volgende ijsje maken.
    Yoghurt met rozijnen,walnoten(vers van eigen boom), en honing. Dit even laten intrekken dat de smaken door elkaar heen gaan. In het midden en langs de randen zou ik schijfjes van een mini appeltje doen. Dit geeft een mooi effect.
    Naar mijn idee krijg je dan een heerlijk appeltaart ijsje.
    Met minder calorieën maar volle smaak.
    Kan ik toch een lekker ijsje eten terwijl ik op mijn gewicht moet letten. Mmmmmm……….

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *