
Het is vandaag een beetje feest hier op het blog. Laura’s Bakery is vandaag namelijk jarig! Vandaag blog ik alweer 6 jaar, jeetje wat gaat dat snel zeg. Ik weet nog dat ik net begon en alleen maar foto’s deelde van mijn baksels, recepten stonden er toen niet bij. Ook blogde ik alleen maar wanneer ik tijd had naast mijn studie en bijbaan. In vakanties kwam er dus veel meer online dan in andere weken. Stiekem wist ik eigenlijk helemaal niet wat een blog nu precies was en dat ik er dus eentje bijhield. Ik deed echt maar wat, maar wat vond ik het leuk! Soms kan ik ook echt nog niet geloven dat ik er mijn fulltime werk van heb kunnen maken, fantastisch! Van alleen vrienden en familie die mijn blog kenden, naar meer dan 320.000 unieke bezoekers die elke maand weer op mijn blog recepten op komen zoeken. Echt ongelooflijk, bedankt allemaal voor al die leuke bezoekjes!
En nu is Laura’s Bakery alweer 6 jaar, omdat de jarige altijd trakteert heb ik een toffe winactie voor jullie. Ik mag van KitchenAid namelijk één van jullie verblijden met deze prachtige zilverkleurige handmixer ter waarde van €149,-! Ik heb hem zelf ook en kan jullie vertellen dat hij fantastisch is! Met 9 verschillende standen is het een perfect hulpje in de keuken waar je heel veel lekkers mee kunt bakken. Een uitgebreide review volgt natuurlijk nog, maar daarvoor wil ik hem nog wat langer gebruikt hebben.
Wat kun je winnen?
Wat is die KitchenAid mixer nu precies? Een handmixer uiteraard, maar wel eentje met 9 snelheden. En een hoop accessoires, dit zit er allemaal in de doos:
- de handmixer zelf
- mengstaaf
- twee kneedhaken
- twee turbokloppers
- draadgarde
- opbergzak voor de opzetstukken
Een zeer uitgebreide handmixer dus. Ik heb er zelf al veel plezier van en ik weet zeker dat jij dat ook zult hebben! Tijd om erachter te komen hoe jij kans maakt!
IK WIL WINNEN!
Wat je moet doen? Simpel: vertel mij (in een reactie onderaan dit artikel) waarom jij een (nieuwe) handmixer nodig hebt en wat je er als eerst mee zou maken.
That’s it, lekker simpel dus. Geen extra winkansen door op sociale media van alles te hoeven delen. Al vind ik het natuurlijk hartstikke leuk als jullie mij ook volgen op Facebook, Twitter en Instagram ?
De winactie loopt tot en met donderdag 28 april 2016, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, Susan Damen is de gelukkige winnares!


Gefeliciteerd met het 6 jarig bestaan van je blog! Ik ben zelf ook helemaal dol op alles wat met bakken te maken heeft en sinds een paar maanden heb ik ook mijn eigen blog. Ik ben een studente en ik woon nog thuis, dus ik moet het doen met de keuken artikelen van mijn moeder. Helaas zijn die al ouder dan dat ik ben, zo’n 30 jaar (!!). Zo’n mooie mixer enzo hebben we niet, alles moet met de hand. Ik zou heel graag winnen.
Groetjes Yelda
Van harte gefeliciteerd! Hier al veel recepten van je blog gemaakt. Helaas is mijn mixer er pas mee gestopt. Ik was er nog niet uit welke mixer het moet worden, maar deze KitchenAid mixer zou heel erg welkom zijn! En mijn eerste baksel??? De ???vlaai!!!
Gefeliciteerd!!!! En ik heb maar een simpel mixertje, dus dit zou wel fijn zijn. Als ik zin heb om te bakken kijk ik altijd eerst bij jou en daar vind ik altijd wel wat. Ik denk dat ik begin met een citroentaart, heerlijk!
Gefeliciteerd met het jubileum! Ik heb wel een mixer, maar die kan niet zoveel. Ik ben gek op bakken en lik ook altijd aan het eind de beslagkom leeg :). Ik wilde een recept uitzoeken op jou blog om te maken en toen zag ik het 6 jarig jubileum!! Ik was opzoek naar een recept voor M&M koekjes. die zie je ook bij de Hema in van die potten. En die zou ik het eerst wel willen maken met de mixer.
Lieve Laura, van harte gefeliciteerd met het 6-jarige bestaan van Laura’s Bakery en onwijs bedankt voor alle heerlijke recepten en handige baktips die je met ons gedeeld hebt in die tijd! Ik geniet enorm van je blog! En wat tof dat je een mixer weggeeft onder één van je lezers; ik doe heel erg graag mee!
Mijn moeder heeft namelijk nog steeds dezelfde mixer sinds haar trouwen (inmiddels ruim 27 jaar geleden). Het is een prima en degelijk apparaat, maar de laatste paar maanden begint hij toch wat kuren te vertonen. Zo raakt onze bejaarde mixer oververhit wanneer we (voor zijn idee) te lang gebruik maken van zijn diensten en ook gromt hij af en toe naar ons. Hoogste tijd om hem na al die dienstbare jaren zijn rust te gunnen en hem met pensioen te sturen. Deze handmixer van KitchenAid zou een prachtige vervanger zijn, al helemaal met Moederdag in het verschiet! Het eerste gerecht wat ik zou maken met deze mixer, is een frisse, zomerse pavlova met aardbeien en frambozen, omdat mijn moeder hier zo dol op is. Het lijkt me geweldig om eiwitten te kunnen kloppen zonder de angst voor ontploffingen of het geklaag van een chagrijnige mixer. Fingers crossed!
Heel veel succes met het uitzoeken van een winnaar en nog veel blogplezier toegewenst voor de komende jaren! Keep up the good work, ik blijf je zeker volgen en kijk uit naar je bakboek! 🙂
Hoi Laura, proficiat met je website!! Echt een super leuke blog. Ik ga binnenkort op kamers wonen, dus een mixer daar zou wel handig zijn 😉 Het eerste wat ik daar zou maken is denk ik een flantaart. Een hele uitdaging, maar zo ongelooflijk lekker!
Van harte gefeliciteerd Laura! Ik kijk regelmatig op je blog; daar zijn mijn huisgenoten/ouders ook erg blij mee, aangezien ik dan meestal ook wat bak! Ik zou de mixer graag willen omdat onze geliefde mixer in mijn studentenhuis kortgeleden kapot is gegaan. Ik kan je zeggen, we missen hem behoorlijk, en een kitchenaid mixer zou natuurlijk een mooie vervanging zijn… Ik zou er als eerste zo’n mooie meringue citroentaart mee maken!
Hoi Laura,
Van harte gefeliciteerd met de 6 jaren bakken 😉
Ik ben een man en gezien hier alleen maar vrouwen reageren zeg ik dat dan ook.
Ik bak zelf erg vaak, en zo’n KitchenAid is superhandig!
Mijn schoonzus heeft er ook één en ze had haar taart zo klaar…
Daarom wil ik de (bekende) Monchoutaart maken met Bastognekoek eronder.
Ik heb naar horen & zeggen gemerkt dat een Keukenmachine DE HANDIGE OPLOSSING IS VOOR ALLES SNEL DOEN!
Daar ga ik voor en ik wens jou veel jaren extra toe…
Bak ze!
Groetjes,
Bernhard
Gefeliciteerd met je 6e verjaardag! ?Zo’n prachtige mixer zou mijn moeder erg gelukkig maken. Haar mixer is inmiddels veertig jaar oud en wel aan vervanging toe….
En ik hoop dat ze er dan heerlijke taarten mee gaat maken, die wij dan kunnen proeven.
Laura
6 jaar! Gefeliciteerd !
Ik heb geen zielig verhaal, maar wil de mixer wel graag winnen.
Ik loop al heel vaak de kookwinkel binnen om hem te bewonderen.
ik hoop nog veel recepten te kunnen maken volgens jouw site, maar de mixer
Wordt het eerst gebruikt voor brood.
Gefeliciteerd met het 6 jarig bestaan, super blog!
Ik kan met trotst vertellen dat mijn gastouderopvang 1 juli 1 jaar bestaat. Het is niet altijd makkelijk maar met de liefde voor het vak gaat het vanzelf. Dit klinkt voor jou vast bekend! Ik ben 22 jaar oud, vele vinden mij jong maar ik zie hier alleen maar voordelen van in: actief, frisse kijk op alles en creatief. De mixer komt goed van pas bij het maken van een taart om mijn 1 jarig bestaan te vieren. Zo komt mijn werk heel dicht bij mijn hobby: bakken. Mijn idee is om een cake smash met al mijn gastkindjes te houden, toepasselijk om 1 jaar te vieren!
Succes met het blog,
groetjes Maartje
Wat hoop ik dat ik deze mixer win, zeg! Ik was laatst in Engeland en daar was een kookwinkel. we liepen hier langs, en ik werd bijna gek, zo graag wil ik hem hebben! Ik zou er als eerste een Petal Cake mee maken, die van jouw site. Ik zou die maken voor mijn vriendje die bijna jarig is. Die Petal Cake ziet er zoooo lekker uit! Maar als ik de mixer niet win klop ik wel met de hand!
Gefeliciteerd Laura!
Juist vandaag sneuvelt mijn oude vertrouwde handmixer, tijdens het maken van een zachte sinaasappel-botercreme!
Jammer, haha! Maar wat zou een mooie nieuwe nu dus goed uit komen. Wat ik er mee ga maken? Botercreme dus, heerlijk tussen lagen luchtige cake of op een biscuitje. Gewoon omdat het kan.
Veel geluk met de blog en succes met het schrijven van je boek! Ben benieuwd.
Groetjes Chantal
Hoi Laura,
Dat heb je mooi voor elkaar! Een toffe website alweer 6 jaar!
Door jaren chronische gezondheidsproblemen, gedwongen rust, geen energie om leuke dingen met mijn 2 jonge kids te ondernemen.
Hierin sta ik gelukkig niet alleen, door de vele hulp en lieve mensen om mij heen.
Nu het gelukkig weer wat beter gaat hebben mijn kids en ik de smaak te pakken
en zijn we heerlijk met elkaar aan het bakken!
Vooral mijn 5-jarige zoon, een bakker in spé,
mijn 3-jarige dochter aan het smullen, en dan die stralende gezichtjes te zien, dan ben ik heel tevree!
Jouw website heeft me in deze tijd doen inspireren.
Wij willen je hiermee met je 6-jarig jubileum feliciteren!
Onze handmixer is al een oud beestje,
dus mixen met de Kitchenaid mixer, dat wordt zeker een feestje!
Van jouw site willen we nog vele recepten samen maken,
Appelcake met chocola en karamel, koekjes, mango aardbei crumble, milka chocolademuffins het zal ons allemaal smaken!
Maar als eerste zullen we aan de slag gaan met de appelboterkoek.
Wij wensen je heel veel succes met het maken van je basisbakboek!
Ook de kookrecepten en borrelhapjes zijn een leuk idee.
Met jouw website , daar kunnen we zeker verder mee!
Dus Laura, ga met die heerlijke recepten zo door,
Roep ik samen met mijn kids in koor!
Gefeliciteerd met je 6-jarige blog! Jouw mixers draaien echt overuren 😉
Wat ik zou gaan maken met een nieuwe mixer? Ik hoop nog de kraamtraktatie te kunnen maken voor onze tweeling op komst. Of koekjes met icing of cake-variaties (cupcakes/pushcakes)