
Het is vandaag een beetje feest hier op het blog. Laura’s Bakery is vandaag namelijk jarig! Vandaag blog ik alweer 6 jaar, jeetje wat gaat dat snel zeg. Ik weet nog dat ik net begon en alleen maar foto’s deelde van mijn baksels, recepten stonden er toen niet bij. Ook blogde ik alleen maar wanneer ik tijd had naast mijn studie en bijbaan. In vakanties kwam er dus veel meer online dan in andere weken. Stiekem wist ik eigenlijk helemaal niet wat een blog nu precies was en dat ik er dus eentje bijhield. Ik deed echt maar wat, maar wat vond ik het leuk! Soms kan ik ook echt nog niet geloven dat ik er mijn fulltime werk van heb kunnen maken, fantastisch! Van alleen vrienden en familie die mijn blog kenden, naar meer dan 320.000 unieke bezoekers die elke maand weer op mijn blog recepten op komen zoeken. Echt ongelooflijk, bedankt allemaal voor al die leuke bezoekjes!
En nu is Laura’s Bakery alweer 6 jaar, omdat de jarige altijd trakteert heb ik een toffe winactie voor jullie. Ik mag van KitchenAid namelijk één van jullie verblijden met deze prachtige zilverkleurige handmixer ter waarde van €149,-! Ik heb hem zelf ook en kan jullie vertellen dat hij fantastisch is! Met 9 verschillende standen is het een perfect hulpje in de keuken waar je heel veel lekkers mee kunt bakken. Een uitgebreide review volgt natuurlijk nog, maar daarvoor wil ik hem nog wat langer gebruikt hebben.
Wat kun je winnen?
Wat is die KitchenAid mixer nu precies? Een handmixer uiteraard, maar wel eentje met 9 snelheden. En een hoop accessoires, dit zit er allemaal in de doos:
- de handmixer zelf
- mengstaaf
- twee kneedhaken
- twee turbokloppers
- draadgarde
- opbergzak voor de opzetstukken
Een zeer uitgebreide handmixer dus. Ik heb er zelf al veel plezier van en ik weet zeker dat jij dat ook zult hebben! Tijd om erachter te komen hoe jij kans maakt!
IK WIL WINNEN!
Wat je moet doen? Simpel: vertel mij (in een reactie onderaan dit artikel) waarom jij een (nieuwe) handmixer nodig hebt en wat je er als eerst mee zou maken.
That’s it, lekker simpel dus. Geen extra winkansen door op sociale media van alles te hoeven delen. Al vind ik het natuurlijk hartstikke leuk als jullie mij ook volgen op Facebook, Twitter en Instagram ?
De winactie loopt tot en met donderdag 28 april 2016, de winnaar krijgt persoonlijk bericht. De winactie is inmiddels afgelopen, Susan Damen is de gelukkige winnares!


Ik zou m heel graag cadeau willen geven aan m’n moeder. Ze heeft al verschillende (minder goede) mixers gehad, en die we nu hebben was heel goed, maar iemand heeft het snoer kapot gemaakt. We zijn aan het sparen voor een nieuwe mixer, dus deze KitchenAid zou heel goed bij ons terecht komen! We zijn grote fans!
Bij mijn laatste cupcakes heeft mijn handmixer vlam gevat 🙁 Aangezien mijn zoontje over een ruime maand 2 jaar wordt wil ik daar weer een mooie marsepein taart voor maken. Alleen zonder mixer kom ik niet heel veel verder dan slagroom met de handkloppen 😉 de rest van de taart moeten we er dan maar bij denken.
Deze nieuwe mixer is dan ook van harte welkom!!!!
Gefeliciteerd met 6 jaar! Blijf vooral zo doorgaan!
Ik zou de mixer heel graag willen winnen, omdat ik na meer dan 10 jaar anorexia de strijd nu echt aanga. Ik vond bakken altijd al heel leuk, maar nu ben ik ook van plan om de baksels zelf ook te eten! De mixer zou dus heel goed van pas komen 🙂
Wow! Deze mixer zou ik heel graag willen winnen. Wat ik er als eerste mee zou maken is een lastige; een taart met sloffenbodem staat hoog op mijn lijstje! Maar ook de rijstevlaai en stroopwafeltaart zou ik heel graag nog eens willen maken. Momenteel moet ik het doen met een oude hema mixer (een roze, dat dan weer wel) en een combi-magnetron met ovenfunctie die nooit zo warm is als dat hij aangeeft. Van de zomer verhuizen we naar een heel mooi nieuw huis mét een goede oven, dus dan is het oven probleem opgelost. Deze prachtige mixer zou in één klap ook het mixer probleem op lossen!
Allereerst Gefeliciteerd!
Ik ben regelmatig te vinden op je blog. Heb al heel wat van je gepind. Waarom… omdat je alles makkelijk en begrijpelijk beschrijft. Mijn vriend en ik zijn in Maart verhuisd. We hebben nu een grote keuken. Nu kan ik mijn nieuwe hobby eindelijk eer aan doen. Namelijk Bakken. En dan niet van die luxe versierde taarten. Nee gewoon cake, muffins, vlaai en dat soort dingen.
Daar zou deze te gekke mixer dus goed bij van pas komen! Zoals men zegt.. goe gereedschap is het halve werk!
Ik zou graag de handmixer willen omdat ik als student de twee oude mixers van mijn ouders over heb genomen. Bij de ene mixer doen alleen de deeghaken het, en bij de andere mixer alleen de gewone haken. Bij die van de gewone haken beginnen de haken te roesten…. wat niet echt prettig is.
Ik zou als eerste een cheesecake ermee maken, om mijn ouders te bedanken voor de twee oude mixers. En omdat cheesecake natuurlijk erg lekker is 😉
Allereerst proficiat met het 6 jarige bestaan. Ga zeker door! Echt geweldig ben een stille fan. Ik zou graag de mixer voor mezelf willen. Ik heb zovaak mixers gekocht helaas moet ik telkens terug omdat er altijd wel wat is. En zo een kitchenaid is nogal duur en als ik dit win dan zou het echt toppie zijn. En scheelt me vaker naar de winkel gaan. Wat ik er als eerst mee ga maken is zeker een lekkere recept van jou uitproberen.
Ik wacht het rustig aan.
Van Harte proficiat, wat gaaf om zo’n leuke hobby te hebben. En wat een geweldige win actie. Beetje opgejut door ons mam waag ik gewoon een poging. Vraag niet graag iets voor mezelf, geef liever wat aan andere en zo doe ik dat ook vaak met mijn baksels. Maar dit is wel een juweeltje hoor 🙂 En dan zo’n geweldige caramel shortcake maken mmmm, het water loopt me nu al in de mond.
Wat keuk dat wij hier van mogen mee genieten!
Waarom ik toe ben aan een nieuwe: doe het nu nog met een 7 jaar oude mixer van de Blokker…
Wat ga ik er mee maken: mijn zoontje van 3jr 4mnd vind koken en bakken geweldig. Hebben laatst voor het eerst samen cake gebakken wat een feest was dat! Ik zou dan nu met hem de caramel shortcake maken!!
Van harte gefeliciteerd met je 6 jarig bestaan! De recepten die je erop zet zijn echt super inspirerend.
Zoveel reacties, het is vast nog een hele klus!
Toch ga ik het ook proberen?
Door dat ik in een relatie dip zat ben ik het plezier wat ik had in kokkerellen en bakken verloren. Dit omdat mijn ex alleen maar zei dat ik alles zelf ook deed proeven en dat had soms zijn uitwerkingen op mijn lijntje, hij heeft zichzelf daar regelmatig negatief over uit gelaten (het welbekende jojo effect!) Maar je zet ook allemaal zulke lekkere dingen op je blog! Maar goed daarom Ben ik eigenlijk maar gestopt Met bakken. Nu heb ik besloten een punt te zetten achter die relatie en wil ik mezelf weer gaan richten op wat ik ECHT leuk vind om te doen! Bakken en kokkerellen! Ik zou het echt heel tof vinden als ik mijn 8 jaar oude handmixer kan vervangen door deze super luxe en ontzettend mooie hand mixer!
Ps, mijn oude mixer lijst ik wel in een hang ik op in mijn keuken. Was een heel mooi cadeau van mijn ouders!
Gefeliciteerd met je 6-jarig bestaan! Deze actie komt precies op het juiste moment! Op de verjaardag van mijn vriend een paar week geleden is mijn mixer gesneuveld..gelukkig toen mijn beslag nét klaar was. Toen was ik net jouw boterappelkoek aan het maken; en daarnaast de red velvettaart van Menno. Beide een groot succes; dus die zou ik graag blijven maken
Hoi Laura,
Proficiat met je blog! Er is geen enkele andere die me al zoveel over bakken heeft bijgeleerd. Super om niet steeds die Engelse/Amerikaanse maten om te moeten zetten, omdat jij gewoon alle beste recepten ook op je blog hebt staan 🙂
Deze handmixer zou goed van pas komen om mijn allergrootste droom werkelijkheid te laten worden: een eigen pattisseriezaak openen (à la Ovenly)! Mijn lekkerste blueberry cheesecake zou zeker als eerste over de toonbank gaan, en die zou ik dan heel graag met behulp van deze mixer gemaakt hebben!
Wat zou dat fijn zijn om te winnen! Als ik nu aan het bakken ben, dan moet je minstens 3x je haak en kom omspoelen. Met deze handmixer zal het een stuk sneller gaan. 🙂 Het eerste wat ik er mee ga bakken is denk ik de chocolade oreo taart van jou. Heb hem gisteren gemaakt voor de verjaardag van m’n vriend en iedereen vond hem heerlijk! Goede recepten zijn voor herhaling vatbaar en dat is deze zeker!
Oow wauw!! Deze zou ik wel willen winnen.
Mijn mixer word een beetje oud en zou wel wat hulp van deze stale ros kunnen gebruiken voor de wat zwaardere klusjes!!
Ik als zoetekauw kan niet kiezen nog wat ik er het eerste mee zou maken! Wil er heel veel mee gaan maken en hij zou goed gebruikt worden hierzo!!
En gefeliciteerd met je 6jarig jubileum!!
Beste Laura, allereerst gefeliciteerd met het 6-jarig bestaan van je inspirerende blog. Bijna elke dag kom ik op je blog om te lezen wat je nu weer hebt bedacht. Heerlijk! En…. toeval bestaat niet. Gisteren was ik met mijn buurvrouw gezellig een kopje thee aan het drinken en vertelde ze me dat haar mixer, na trouwe dienstjaren, sinds kort kuren heeft. Ze kan er niet meer van uitgaan dat hij zijn taak doet. Zij is een fervent taartenbakster (wij, en ook andere buren en vrienden, genieten regelmatig mee) Ze is nu aan het toeval overgeleverd (maar ja, zoals ik al zei, die bestaat niet 😉 Ik hoop dus heel erg voor haar en voor ons, dat zij hem mag gaan winnen! Een stille, Kitchen Aid, wens zou dan in vervulling gaan.