Winnen: KitchenAid in kleur naar keuze!

Gepost: 24 april 2015 Laatst bewerkt: 16 februari 2026

kitchenaid winactie

Ik maakte geen grapje begin deze week. Je kunt écht een KitchenAid winnen op Laura’s Bakery! Het wordt zelfs nog beter, je kunt een KitchenAid in kleur naar keuze winnen ter waarde van €629,-! Waaahh, is dat niet fantastisch? Ik ben vast niet de enige die in kookwinkels (maar ook op internet, ik geef het toe) verlekkerd naar deze prachtige mixers kijkt.

Een beetje kenner weet dat er verschillende staande mixers van KitchenAid bestaan. Degene die je kunt winnen is de KitchenAid Artisan 4.8L. Dat is de meest bekende mixer van dit merk en is in alle kleuren van de regenboog verkrijgbaar. 29 Kleuren om precies te zijn. Je zult waarschijnlijk, net als ik, wel al een favoriete kleur hebben. Bij mij is dat bijvoorbeeld de ijsblauwe KitchenAid, prachtig!

Naast dat die kleur fantastisch is, gaat het natuurlijk vooral om de mixer. Daarom even wat snelle specificaties op een rijtje:

  • 300 Watt
  • 4,8L kom
  • Klopt 12 eiwitten tegelijk stijf
  • Klopt 1 liter slagroom in één keer op
  • Kan 2,7 kg cakebeslag aan
  • Maakt in één keer deeg voor 108 koekjes
  • Je kunt in één keer 2 kg brooddeeg maken

Klinkt goed hè! Benieuwd naar alle specificaties? Die staan allemaal vermeld op de site van KitchenAid zelf.

kitchenaid winactie

Winnen?

Vertel mij in een reactie onder dit bericht voor welke kleur KitchenAid jij kiest en welk recept van Laura’s Bakery je hier als eerst mee wilt gaan maken. Ik ben heel benieuwd naar de kleuren en recepten die jullie kiezen!

Extra winkansen!

Nog even voor de zekerheid: je doet dus alleen mee met de winactie als je een reactie achterlaat op dit bericht. Instagram, Facebook en Twitter geven je een extra winkans als je al een reactie hebt achtergelaten op dit bericht.

De winactie loopt tot en met zondag 3 mei 2015, de winnaar krijgt persoonlijk bericht.  De winactie is inmiddels afgelopen, lees hier wie de winnaar is.

Succes allemaal!

Links in dit artikel kunnen affiliate links zijn. Als jij via zo’n link iets koopt, krijg ik hier een kleine commissie over. Merknamen in een recept kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking.

1.684 reacties

  1. Amanda Mouw schreef:

    Bij gebrek aan een versie in Boerenbont, dan heeeeeeeel graag de Keizersrode! Wat zal die gaaf staan op mijn aanrecht :-).

  2. Davina schreef:

    Wat een super leuke prijs is dit om te winnen. Ik zou ook gaan voor de ijsblauwe gewoon omdat het een mooie kleur is. (zacht en toch heel stoer) Het eerste recept wat ik er mee zou maken zijn de chocolate chip rolo koekjes! Gewoon omdat ze er zo lekker uit zien.

  3. Wendy schreef:

    Als eerste natuurlijk van harte met je vijfjarig jubilieum! Een jubileum om trots op te zijn 🙂

    Wauw wat een gave winacties heb je deze week. En ook al zijn er zo’n 370(!) reacties voor mij geweest, ik waag tóch een kansje. Want zo’n Kitchenaid past ook zeker goed bij ons in de keuken! Aangezien ik van frisse pastelkleuren houd, zou ik voor de pastelgele gaan!
    Het eerste recept van jou dat ik zou willen maken, is iets waar je lang bij moet kloppen. Ideaal dus om dan zo’n staande mixer te gebruiken i.p.v. één die je zelf moet vasthouden. Ik zal dan gaan voor de Aardbeienkwarktaart met mascarpone (ook heerlijk met die lenteweer!) en/of voor de schuimpjes!

    Oké, dan ga ik nu de aankomende dagen heel hard duimen 😉

  4. Jonneke schreef:

    Wow! Wat een vette actie, en wat is die ijsblauwe KitchenAid mooi! Ik werd vooral enthousiast door het feit dat deze mooie machine zoveel brooddeeg tegelijk kan maken. Ik ben te laatste tijd meer into het zelf brood te bakken, maar zonder keukenmachine kost het best veel tijd (en spieren!) Ik zou meteen de kleine knoopbroodjes en het volkorenbrood van je blog maken.

  5. Cherida schreef:

    Wat een geweldige actie.
    Onze nieuwe keuken is bijna klaar, dit apparaat zou fanatisch mooi in onze nieuwe keuken staan!!!!

    Ik hou van bakken en zo’n mooi apparaat winnen zou echt SUPER zijn!!

    Groetjes Cherida

    P.S je hebt echt een super mooie site!!

  6. Nina Hobbysite schreef:

    Gefeliciteerd! De lichtroze natuurlijk. Ik heb al wat dingen gemaakt uit jouw boekje. Maar die cake met room en lekker zomers fruit. Wil ik zeker nog is proberen. Vooral nu al dat fruit weer te koop is. Of nogmaals de perzikcake die is ook zo lekker.

  7. Karlijn schreef:

    Oh wauwww wat gaaf! Ik droom al jaren over deze mixer. Ik zou enorm graag de mintgroene (of pistache heet hij officieel) versie willen winnen.
    Het eerste recept dat ik dan zou willen maken is jouw lemon merengue cake met meerdere lagen. Ik heb al ooit een lemon merengue cake geprobeerd te maken en die was grandioos mislukt. Dus nu ben ik eigenlijk een beetje bang om ooit nog iets met citroen en merengue te maken, maar met zo’n fantastische mixer moet dat vast goedkomen!

  8. Agnetha schreef:

    Al zoveel reacties!! Maar ik zou heel graag ook een kansje willen wagen! Dit is echt de machine die ik zo mis in mij keuken! Mijn deeg mislukt vaak doordat ik niet de juiste apparatuur heb!! Ik zou heel graag een zwarte willen winnen om vervolgens lekker aan de slag te kunnen!

  9. Lisanne Phijffers schreef:

    Wauwww!!! Ik zou er graag 1 willen winnen! Ik ben gek op bakken en deze zou super van pas kunnen komen! Ik vind de vulkaan zwart, tin grijs en mint groen het mooist maar met elke andere kleur zou ik ook tevreden zijn!

  10. Angela schreef:

    Wat zou die goed van pas komen! Onze 9-jarige dochter heeft vorig weekend helemaal zelfstandig een overheerlijke stroopwafelcake gemaakt. Hij smaakte heerlijk!! Helaas ging op het allerlaatste moment de mixer kapot. Een kitchen aid in een vrolijke kleur….daarmee maak je ons en onze dochter heel blij mee!

  11. Madeleine schreef:

    Ik zou graag de confetti verjaardagstaart proberen te maken. Met de chroom kleurige kitchen aid natuurlijk. In augustus word mijn zoontje 1 jaar oud. En wil dan zelf een mooie taart maken zonder last van mijn polsen door de hand mixer.

  12. Danny schreef:

    De ijsblauwe zou ik graag winnen voor mijn dochter. Ze bakt het liefst van al heerlijke cupcakes en taarten. Het eerste wat de kitchen aid hier zal maken, zal dus waarschijnlijk een heerlijke portie cupcakes zijn

  13. anja schreef:

    Hallo , ik weet dat mijn kans klein is omdat ik geen facebook of instagram e.d. heb, maar ik probeer het toch 🙂 .
    Ik zou met de pistache kleurige Kitchen Aid de knoopbroodjes maken.

    groetjes

  14. Vera Bortels schreef:

    Wat een knaller! Onmiddellijk verliefd op de pistach- uitvoering! Ik bak regelmatig voor het goede doel en ben dan uren bezig met mijn klein handmixertje! Wat zou het leuk zijn een vijftal appelmoussecakes in een keer te kunnen draaien. Die heeft altijd een enorm succes bij klein en groot maar zeker ook bij de ouderen van het tehuis. De cake is niet zo droog dus verslikkansen veel kleiner! Jep…ik zie me zo al bakken met mijn nieuwe aanwinst…maar of hij ook in Belgie gewonnen kan worden is de grote vraag.

  15. Monique schreef:

    Wat een super gave actie! De iceblauwe is ook mijn favoriet! Er zijn zoveel lekkere recepten dat ik ze allemaal wel wil proberen om te beginnen met de arretjescake deluxe die ziet er wel heel erg lekker uit 🙂 !

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *