Ga terug
+ personen
GEVULDE EIEREN MET PARMAHAM EN GRANAATAPPEL
Opslaan Recept afdrukken
Nog geen beoordeling

Gevulde eieren met parmaham en granaatappel

Gevulde eieren zijn er natuurlijk in allerlei smaken. Deze gevulde eitjes met parmaham en granaatappel zijn een super lekkere variant op de klassieke gevulde eieren.
Porties: 12 personen

Ingrediënten

  • 6 hardgekookte eieren (M)
  • 2 el mayonaise
  • 1-2 tl Dijon mosterd
  • 1 tl kerriepoeder
  • 50 gram parmaham
  • granaatappelpitjes

Instructies

  • Snijd de hardgekookte eieren doormidden en verwijder het eigeel. Doe het eigeel samen met de mayonaise, mosterd en kerriepoeder in een keukenmachine en mix tot een romige crème vrij van klontjes.
  • Vul een spuitzak met de eigeel crème, snijd het puntje van de zak en vul ieder gehalveerd ei met deze crème. Maak ze niet te vol, zodat je zeker weet dat er genoeg crème is om ieder ei te vullen. Zodra je alle eieren gehad hebt kun je altijd nog bijvullen indien je crème overhoudt.
  • Scheur de parmaham in kleine stukjes en verdeel deze over de eitjes. Plaats de granaatappel pitjes voorzichtig op de eitjes. De overige pitjes kun je er wat makkelijker overheen strooien.

Tips

  • Tip: met een staafmixer kun je ook de crème maken. Het belangrijkste is dat deze klontvrij is.
  • Bewaren: De eitjes tot serveren afgedekt in de koelkast bewaren. Ik zou ze niet langer dan 1-2 dagen van tevoren bereiden. Laat even op temperatuur komen voordat je ze opeet voor meer smaakbeleving.