Laura's Bakery
  • Inloggen
  • Registreren
  • Zoete recepten
  • Hartige recepten
  • Handige Baktips
  • Inspiratie
  • Feestdagen
  • Recepten omrekenen
  • Printables
  • Over ons
    • Over Laura’s Bakery
    • Mijn boeken
    • Gratis printables
    • FAQ – veelgestelde vragen
    • Samenwerken
    • Contact
Laura's Bakery
  • Zoete recepten
  • Hartige recepten
  • Handige Baktips
  • Inspiratie
  • Feestdagen
  • Recepten omrekenen
  • Printables
  • Over ons
    • Over Laura’s Bakery
    • Mijn boeken
    • Gratis printables
    • FAQ – veelgestelde vragen
    • Samenwerken
    • Contact
Laura's Bakery

5 Veelgestelde Vragen #2

Laura Kieftdoor Laura Kieft
19 april 2014
in Inspiratie, Overig
Deel op Facebook!Deel op Twitter!Deel op LinkedIn!Deel op Pinterest! Deel op WhatsApp!Deel via de E-mail!
Direct naar recept

veelgestelde vragen1a

Ik vond dat het wel weer eens tijd werd voor een nieuwe editie van ‘veelgestelde vragen’. Ik heb weer een mooi lijstje verzameld met daarin de meest voorkomende vragen in een nieuw overzicht op een rij. Heb jij nu een bakvraag die niet in dit rijtje staat? Kijk dan eens bij deze berichten, wie weet is jouw vraag al eens eerder behandeld. Kun je hem niet vinden? Stel hem dan gewoon, wie weet komt hij ook wel in zo’n handig overzicht met bakvragen te staan.

Of neem een kijkje op Handige Baktips, mijn tweede blog die vol staat met allerlei – je raadt het al- handige baktips!

1. Wanneer kan ik de oven openen om mijn baksels te controleren (of draaien)?

Zo verleidelijk, even kijken hoe het gaat met je cake die in de oven staat. Maar je kunt het best geduld hebben om niet het risico te lopen dat je cake inzakt. Als je de oven voortijdig opent wordt door de stroom koude lucht het rijsproces verstoord en daarom zakt je cake in. Wanneer je een cake bakt kun je het best de oven pas openen nadat de baktijd voorbij is.

Soms wil je een bakplaat met koekjes of iets dergelijks omdraaien zodat je baksels gelijkmatig goudbruin kleuren. Dit kan, maar doe dit pas halverwege de baktijd (of later).

2. Mijn bloem is op, kan ik ook zelfrijzend bakmeel gebruiken (of andersom)?

Zelfrijzend bakmeel is niet meer dan bloem met bakpoeder. Als je zelfrijzend bakmeel op is, kun je dus prima bloem gebruiken. Je hoeft dan alleen nog wat bakpoeder toe te voegen. Je kunt dus je eigen zelfrijzend bakmeel maken, als je de bloem en bakpoeder maar in de juiste verhouding aan elkaar toevoegt. Om zelf zelfrijzend bakmeel te maken hou je de volgende verhouding aan: 500 gram bloem met 15 gram (1 zakje) bakpoeder. Roer dit goed door elkaar en je zelfrijzend bakmeel is klaar.

Andersom kun je bloem niet zomaar door zelfrijzend bakmeel vervangen door de rijzende werking. Als er in het recept ook bakpoeder nodig is, is het meestal wel mogelijk. Dan kun je aanhouden dat zelfrijzend bakmeel voor 3% uit bakpoeder bestaat. Dus als je 200 gram bloem nodig hebt met 10 gram bakpoeder kun je aanhouden dat je dit kunt vervangen met zelfrijzend bakmeel en 4 gram bakpoeder. (3% van 200 is 6 gram, 4 te weinig om aan de 10 gram te komen.

3. Mijn botercrème is geschift. Hoe komt dit en kan ik er nog iets aan doen?

Soms gebeurt het wel eens. Je maakt heerlijke botercreme (hier vind je het recept) maar dan ineens lijkt het wel of het allemaal uit kleine korreltjes bestaat. Heel vervelend want dat ziet er natuurlijk niet smakelijk uit. De oorzaak dat botercrème gaat schiften is het verschil in temperatuur van de ingrediënten. Als je ineens nog te koude roomboter toevoegt bijvoorbeeld kan je crème gaan schiften. het is dus ontzettend belangrijk dat ál je ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Ook door het toevoegen van teveel vocht (gepureerd fruit als smaakmaker bijvoorbeeld) moet je uitkijken, hierdoor kan het soms ook gaan schiften.

Maar wat moet je doen als je botercrème al geschift is? Kun je er dan nog wel wat mee? Ja dat kan, in de meeste gevallen kun je geschifte botercrème nog gebruiken. Neem een schaal met warm water waar je de kom met crème in kunt zetten. Door de crème te verwarmen en tegelijkertijd weer opnieuw te mixen maak je van je geschifte botercrème weer een mooie gladde crème. Bij grote hoeveelheden is dit soms moeilijk. Je kunt dan het best in porties de crème weer opnieuw mixen.

Ook door het invriezen gaat botercrème schiften. Mix de crème na het ontdooien dan door tot je weer een mooie gladde crème hebt.

4. Hoe maak ik koekjes met royal icing weer knapperig?

Het is logisch dat je koekjes zacht worden als je deze met royal icing decoreert. Het vocht van de royal icing trekt in de koekjes waardoor ze zachter worden. Zelf vind ik dat niet erg in combinatie met het knapperige laagje icing. Wil je toch liever knapperige koekjes? Dat kan! Zet de oven aan op 50 graden. Schuif een plaat gedecoreerde koekjes in de oven en laat de deur op een klein kiertje open staan. In je zelfgemaakte ‘droogkast’ laat je de koekjes nu een uur staan. Het vocht trekt nu uit de koekjes, zo worden ze dus weer knapperig. Als je ze hierna luchtdicht verpakt blijven ze ook knapperig, er kan immers geen vocht meer bij.

5. Mijn chocola/candy melts zijn te dik, hoe kan ik dit verdunnen?

Het komt bij mij regelmatig voor dat de candy melts of chocola na het smelten eigenlijk nog net even te dik zijn om er goed in te kunnen dippen. De Oreo’s of cake pops glijden daardoor van het stokje af. Kortom; behoorlijk frustrerend. Gelukkig zijn er verschillende producten waarmee je chocola en candy melts gemakkelijk kunt verdunnen:

  • Zonnebloemolie
  • Cacaoboter
  • Mycryo (cacaoboter in poedervorm)

Ik geef zelf de voorkeur aan mycryo. Doordat het een poeder is lost het heel erg snel op. Je kunt gemakkelijk dippen en de chocola hardt goed uit, zonder dat de structuur anders lijkt te worden. Dat heb ik bij zonnebloemolie wel. Hiermee kun je ook verdunnen maar als je na het dippen de overtollige chocola er af tikt verdwijnt het mooie gladde oppervlak. Het is lastig uit te leggen hoe dit er uit ziet, maar je zou het misschien het best kunnen vergelijken met ijsschotsen die van elkaar wegdrijven. Cacaoboter (drops) zijn ook nog een manier om je chocola te verdunnen. Ik kocht deze zelf onlangs en heb ze ook al gebruikt maar moet eerlijk toegeven dat ik er niet echt weg van ben. Het duurt lang voordat je chocola mooi dun is omdat je moet wachten tot de drops helemaal gesmolten zijn. Ook merkte ik dat na het dippen hetzelfde effect optrad als bij de zonnebloemolie.

Mijn advies is dus om mycryo te gebruiken voor het verdunnen van chocola en candy melts. Je kunt dit in verschillende webshops kopen, bijvoorbeeld taartdecoratie shops of websites met alles voor het maken van bonbons.

Vorige post

Volgende post

Wortel Koekjes
Mini worstenbroodjes

Related Posts

De Bakstrijd: januari 2021

door Laura Kieft
01 januari 2021
0

...

Laura’s Bakery 10 jaar

Mijn 2020

door Laura Kieft
31 december 2020
5

Nou jongens, 2020 was me een jaartje wel he? Al met al vind ik dat ik absoluut niet...

Printable: bladerdeegstengels

Printable: bladerdeegstengels

door Laura Kieft
28 december 2020
0

Tijd voor alweer de laatste printable van het jaar! Begin dit jaar had ik zelfs nog nooit over...

Laura Kieft

Laura Kieft

Laura vindt dat bakken echt niet moeilijk is en laat dat zien met toegankelijke recepten. Zelf bakt ze het liefst cakes en koekjes en snoept tijdens het maken graag van het beslag en deeg. Zogenaamd om alvast te proeven, zegt ze.

Reacties 12

  1. Lisanne says:
    7 jaar geleden

    Heel handig artikel! Een aantal dingen wist ik nog niet. Dit ga ik allemaal goed onthouden! Fijn en duidelijk geschreven ook. 😀

    Beantwoorden
  2. MySimplySpecial says:
    7 jaar geleden

    Wat een handige tips allemaal!

    Beantwoorden
  3. Claudia says:
    5 jaar geleden

    Mijn botercrème was geschift, dus tips gevolgd. Nu een gladde…vloeibaar crème geworden, moet ik wachten tot het weer op temperatuur komt om cupcakes te versieren? of vergeet het maar? Hulp!

    Beantwoorden
    • Laura says:
      5 jaar geleden

      Het klinkt alsof je het te warm hebt laten worden. De kom een heel klein beetje verhitten is genoeg. Nu is de boter gesmolten, denk niet dat het nog goed komt. (maar afkoelen is zeker te proberen, nooit geschoten is altijd mis 🙂 )

      Beantwoorden
  4. gerda says:
    5 jaar geleden

    Ga brood proberen te bakken van zelfrijzend bakmeel. Heb geen gist meer in huis en de supermarkt is door de ijslaag op straat niet meer te bereiken.

    Beantwoorden
    • Laura says:
      5 jaar geleden

      Voor het bakken van brood heb je toch echt gist nodig, zelfrijzend bakmeel heeft een heel andere werking.

      Beantwoorden
  5. Lizz says:
    5 jaar geleden

    Wat een handige tips!
    Nu heb ik een vraagje, ik las ergens iets over zelfrijzend bloem.. Kan ik het vervangen voor zelfrijzend bakmeel en wat is het verschil?

    Beantwoorden
    • Laura says:
      5 jaar geleden

      Ik heb hier meer geschreven over de verschillen tussen meel en bloem: http://www.handigebaktips.nl/wat-is-het-verschil-tussen-meel-en-bloem/

      Beantwoorden
  6. Layla says:
    5 jaar geleden

    Ik heb voor een recept 175 gram zelfrijzende bakmeel nodig met 1 zakje bakpoeder , maar heb alleen de bakpoeder en normale bloem in huis.
    Hoeveel bloem en bakpoeder moet ik gebruiken om er de 175 gram zelfrijzende bakmeel mee te vervangen.

    Beantwoorden
    • Laura says:
      5 jaar geleden

      Hier kun je meer lezen over de verhoudingen: http://www.handigebaktips.nl/bloem-vervangen-door-zelfrijzend-bakmeel/

      Beantwoorden
  7. Erik Brouwer says:
    4 jaar geleden

    Hay Laura;

    Ik ben van het mannelijk geslacht en 58 lentes jong, en ben een beetje enthousiast begonnen met bakken en dat soort van dingen, en ik heb een vraag;
    Hoe zit dat nu met bloem . . . , zelfrijzend bakmeel . . . , bloem mét bakpoeder . . . bloem zónder bakpoeder ? Ik had / heb het idee dat je altijd bakpoeder moet toevoegen anders rijst iets niet. Hele discussie gehad met m’n vrouw die dat ook niet zeker weet. Maar er zijn ook recepten zónder bakpoeder, en sommige weer mét . . . Andere recepten werken alléén maar met bloem . . . waar rijst iets nu van in een taart of cake ?
    Vanmorgen een cake gemaakt die een 2 cm hoog werd, volgens het recept moest er 125 gr. tarwebloem in en een half zakje bakpoeder. Zoals gezegd, ik heb nu een cake die 2 cm hoog is ( maar wel lekker ). Ik denk dat er veels te weinig bloem in is gegaan, en dat er zeker wel een 300 gr. bloem in moet.

    Groet;

    Erik

    Beantwoorden
    • Laura says:
      4 jaar geleden

      Bakpoeder is inderdaad voor het rijzen, zelfrijzend bakmeel is bijvoorbeeld een combinatie van bloem en bakpoeder. Misschien heb je hier iets aan: http://www.handigebaktips.nl/bloem-vervangen-door-zelfrijzend-bakmeel/ (op Handige Baktips heb ik nog meer van dit soort artikelen)

      Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

 

Waar ben je naar op zoek?

Generic filters
Exact matches only

Uitgebreid zoeken

Over Laura's Bakery

Laura’s Bakery

Welkom op Laura's Bakery! Je bent hier aan het juiste webadres voor de lekkerste baksels en borrelhapjes. Met mijn toegankelijke recepten laat ik je zien dat bakken niet alleen leuk en lekker is, maar ook helemaal niet zo moeilijk.

Veel bakplezier! Liefs, Laura

Hier kun je mij ook volgen

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze updates en/of nieuwsbrief om nooit meer iets te missen.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Mijn boeken

Het Laura’s Bakery Basisbakboek
Het Laura’s Bakery Bakboek
Het Borrelhapjes Bakboek
Het Kinderbakboek

Volg mij op instagram

  • BAKTIP! Appel-kaneelcake met een lekkere laag fudge er bovenop. Je maakt de fudgelaag ontzettend snel en makkelijk, doordat je er kant-en-klare fudge voor gebruikt! Maar je kunt het bijvoorbeeld ook vervangen door dulce de leche, ook erg lekker 😉.⁠
⁠
Het recept staat al even online en is te vinden via de zoekbalk op het blog, link in bio > @laurasbakery.⁠
⁠
#fudge #cake #appelkaneelcake #baktip #bakken
  • NIEUW! Vandaag staat het recept voor dit klassieke wit brood online op Laura @laurasbakery.⁠ ⁠ #witbrood #brood #broodbakken #bakken' data-src='https://scontent-amt2-1.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/139832269_281229826684238_2033910250201291457_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=8ae9d6&_nc_ohc=vFpjRSILrG4AX9-NXsg&_nc_ht=scontent-amt2-1.cdninstagram.com&oh=593fde43280c8b5657176f0b4c555266&oe=602DD90B' title='NIEUW! Vandaag staat het recept voor dit klassieke wit brood online op Laura's Bakery. Daar werd namelijk ontzettend vaak naar gevraagd! Heb jij nog meer verzoekjes op het gebied van brood? Laat ze maar horen in de comments 👇🏻.⁠ ⁠ Het recept voor dit wit brood en nog vele andere broden vind je op het blog, link in bio > @laurasbakery.⁠ ⁠ #witbrood #brood #broodbakken #bakken'>
  • KOOKTIP! Ooit al eens een hartige galette gemaakt of gegeten? Deze met pompoen en geitenkaas is een heerlijke hartige taart voor bij het avondeten.⁠
⁠
Het recept staat al even online en vind je via de zoekbalk op het blog, link in bio > @laurasbakery.⁠
⁠
#galette #hartigetaart #pompoen #geitenkaas #vegetarisch
  • NIEUW! Moussaka, een heerlijke ovenschotel met aubergine en kaneel die al heel lang op mijn lijst stond om mee aan de slag te gaan. Het resultaat was ongelofelijk lekker. Een echt comfort food recept waarmee de blue monday geen kans meer maakt 😄⁠.⁠
⁠
Het recept vind je vanaf vandaag online, link in bio > @laurasbakery.⁠
⁠
#moussaka #kooktip #ovenschotel
  • Een bananenbrood met een vleugje chocolade. Bij het aansnijden van dit gemarmerde bananenbrood word je door ieder plakje verrast!⁠
⁠
Het recept staat al even online en je vindt het via de zoekbalk op het blog, link in bio > @laurasbakery.⁠
⁠
#bananenbrood #marmercake #chocolade #zondagbakdag
  • NIEUW! Ben je dol op vanillecake maar moet je deze i.v.m. een allergie zonder ei maken? Dat komt goed uit, speciaal voor jou ontwikkelde ik dit ei-vrije vanillecake recept. De cake is trouwens niet veganistisch, want ik wilde deze versie zo dicht mogelijk bij het origineel houden en het recept bevat daarom o.a. roomboter. Maar ook daar ga ik binnenkort mee aan de slag!⁠
⁠
Het recept vind je nu op het blog, link in bio > @laurasbakery. ⁠
⁠
#eivrijecake #bakkenzonderei #cake

HANDIGE BAKTIPS

Genoemde oventemperaturen zijn altijd voor een oven met boven- en onderwarmte. Bak je op hetelucht? Zet de temperatuur dan 10-20% lager.

Een theelepel (tl) heeft een inhoud van 5 milliliter, een eetlepel (el) heeft een inhoud van 15 milliliter.

Met 1 ei wordt een ei van M formaat bedoeld, die weegt zonder schaal ongeveer 50 gram. Minder nodig? Kluts je ei dan en weeg af wat je nodig hebt.

Met boter wordt altijd ongezouten roomboter bedoeld, net zoals dat met suiker altijd kristalsuiker wordt bedoeld. Ik geef de voorkeur aan fijne kristalsuiker.

Je ingrediënten moeten altijd op kamertemperatuur zijn, tenzij anders vermeld.

RECEPT OMREKENEN

Naar een grotere of kleinere vorm

Populaire berichten

No bake stroopwafel cheesecake

Basisrecept vanille botercrème

Biscuit recept

Snelle cinnamon rolls

Volgende Post
Mini worstenbroodjes

Mini worstenbroodjes

Menu
  • Zoete recepten
  • Hartige recepten
  • Handige Baktips
  • Inspiratie
  • Feestdagen
Navigatie
  • Over Laura’s Bakery
  • FAQ – Veelgestelde vragen
  • Samenwerken
  • Contact
  • Disclaimer
  • Privacyverklaring
Recepten
  • Muffins
  • Pancakes
  • Schuimpjes
  • Taarten
  • Truffels & Bonbons
  • Vullingen en Toppings
  • Zonder oven
Meest recent

Sweet chili saus

22 januari 2021

Wit brood

20 januari 2021

Moussaka

18 januari 2021
Mijn bakboeken

Het Laura's Bakery Basisbakboek

Het Laura's Bakery Bakboek

Het Borrelhapjes Bakboek

2020 | all rights reserved

Hoofd categorieën
Selecteer sub
Zoeken

Sweet chili saus

door Laura Kieft-22 januari 2021-1

Ik was er vroeger niet dol op, maar tegenwoordig staat er altijd een fles sweet chili saus in de kast. Sterker nog, sinds kort staat daar een fles met zelfgemaakte sweet chili saus bij. Nooit...

Wit brood

door Laura Kieft-20 januari 2021-11

Ik vind het heerlijk om broden te bakken. De laatste tijd zijn het voornamelijk busbroden die hier uit de oven komen. Een busbrood is qua vorm het brood dat je veel in de winkels zit...

Moussaka

door Laura Kieft-18 januari 2021-16

Alle keren dat ik tot nu toe moussaka had gegeten, bevatte dit Griekse gerecht geen aardappelen. Wat zeg ik; in mijn Griekse kookboek staat het ook op die manier. Maar ineens kwam ik allerlei versies...

Vanillecake zonder ei

door Laura Kieft-16 januari 2021-18

Mijn vanillecake is het meest populaire recept van Laura’s Bakery en ik kan jullie geen ongelijk geven! Regelmatig krijg ik de vraag of deze cake ook zonder ei te maken is en zo ja, hoe...

Brooddeeg laten rijzen in de koelkast

door Laura Kieft-15 januari 2021-23

Kun je brooddeeg laten rijzen in de koelkast? Het is een vraag die ontzettend vaak wordt gesteld, maar ik had er eerlijk gezegd geen ervaring mee. Ik heb mij de laatste weken dus ingelezen op...

Volkoren bananenbrood muffins

door Laura Kieft-13 januari 2021-17

Het is weer de tijd van het jaar om volkorenmeel te proberen in mijn favoriete recepten. De pot met volkorenmeel stond alweer te lang in mijn kast zonder gebruikt te worden. In combinatie met de...

Appel-havermout ontbijt uit de oven

door Laura Kieft-10 januari 2021-27

Zoals ik aan het begin van deze week al aankondigde kun je op allerlei manieren havermoutpap maken. In een pan, in de koelkast, maar dus ook in de oven! Daar is dit appel-havermout ontbijt uit...

Havermout ontbijttaart

door Laura Kieft-09 januari 2021-8

Met dit recept heb ik de lekkerste havermout ontbijttaart ooit gemaakt. Als je het mij vraagt dan, ik heb ontzettend zitten smullen van deze taart met kwark en fruit. Voor de bodem gebruikte ik mijn...

Vegetarische groene havermoutburger

door Laura Kieft-08 januari 2021-8

Ik moet eerlijk toegeven dat ik niet meteen razend enthousiast werd bij het idee van een havermoutburger. Havermout had ik überhaupt niet zo snel aan avondeten gekoppeld, laat staan aan een burger. Toch vond mijn...

Appel-havermoutkoekjes

door Laura Kieft-07 januari 2021-26

Alweer ruim een jaar geleden maakte ik deze lekkere appel-havermoutkoekjes. Ik ben dol op koekjes en snoep er maar wat graag van, maar ik was op zoek naar een wat meer verantwoorde versie. Dat werden...

Bananenbrood overnight oats met blauwe bessen

door Laura Kieft-06 januari 2021-8

Voor wie het nog niet kent: overnight oats is eigenlijk gewoon een soort havermoutpap, maar dan een koude variant die je de avond van tevoren maakt. Je kunt dan meteen meerdere porties maken, zodat je...

Speculaas havermoutpap

door Laura Kieft-05 januari 2021-5

Al jaren maak ik in de winter regelmatig speculaas pap. Soms laat ik daar een foto van zien via mijn Instagram stories en iedere keer word ik daarna overspoeld met vragen naar het recept. Laat...

Bakken met havermout

door Laura Kieft-04 januari 2021-14

Aankomende week staat op Laura’s Bakery in het teken van (recepten met) havermout, want we beginnen het jaar meteen goed met een mooie themaweek. We trappen deze themaweek af met een inhoudelijk artikel over havermout....

Mueslibollen (mueslibroodjes)

door Laura Kieft-02 januari 2021-9

Ik bak erg graag brood, maar aan mueslibollen had ik nog niet eerder gedacht. Ik kreeg de tip vanuit mijn team, evenals de tip om ze te beleggen met kaas en abrikozenjam (Mariette zweert bij...

De Bakstrijd: januari 2021

door Laura Kieft-01 januari 2021-0

We starten de eerste Bakstrijd van 2021 met zo’n leuk thema: brood! Het leuke van brood bakken is dat je er zoveel mee kunt variëren: formaat, smaken en manieren van bakken. Ik vertel je er...

Mijn 2020

door Laura Kieft-31 december 2020-5

Nou jongens, 2020 was me een jaartje wel he? Al met al vind ik dat ik absoluut niet mag klagen. Iedereen in mijn directe omgeving is gezond en ikzelf ook. Het belangrijkst als je het...

Oliebollen met banketbakkersroom

door Laura Kieft-30 december 2020-2

Als klein kind at ik al oliebollen met banketbakkersroom, zó ontzettend lekker. We hadden thuis altijd een kom met banketbakkersroom in de koelkast staan met Oud en Nieuw zodat we onze oliebollen konden doorsnijden en...

Stroopwafel oliebollen

door Laura Kieft-29 december 2020-6

Oliebollen voor het ontbijt, een standaard traditie begin van het nieuwe jaar bij mij. Mocht jij dat ook doen, kun je dit jaar ontbijten met stroopwafel oliebollen. Als je wat over houdt met oudjaar dan,...

Printable: bladerdeegstengels

door Laura Kieft-28 december 2020-0

Tijd voor alweer de laatste printable van het jaar! Begin dit jaar had ik zelfs nog nooit over printables nagedacht en nu zijn er al ontzettend veel verschenen op Laura’s Bakery. Een ontzettend leuk spontaan...

Champagne snoepjes

door Laura Kieft-27 december 2020-3

Deze champagne snoepjes maakte ik vorig jaar voor mijn column in Vriendin en ik heb nog nooit zóveel gelachen bij het maken van een recept. Ik doopte ze op een gegeven moment om tot drilsnoepjes...

  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 114
  • 115
No Result
View All Result
  • Inloggen
  • Registreer
  • Zoete recepten
  • Hartige recepten
  • Handige Baktips
  • Inspiratie
  • Feestdagen
  • Recepten omrekenen
  • Printables
  • Over ons
    • Over Laura’s Bakery
    • Mijn boeken
    • Gratis printables
    • FAQ – veelgestelde vragen
    • Samenwerken
    • Contact

Welkom terug!

Log hieronder in op uw account

Wachtwoord vergeten Registreer

Wachtwoord opnieuw aanvragen

Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in om uw wachtwoord opnieuw in te stellen.

Inloggen

Geef een naam op voor je collectie



Annuleren
Maak collectie aan